Nieruchomości

238 354 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

599 000 zł1 879 m² 318,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania Państwu piękną działkę znajdującą się w miejscowości Radunica. Położona jest ona kilkaset metrów od granicy z Pruszczem Gdańskim, przy ul. Podmiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł39,10 m² 10 716,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Jelenia Góra, ul. Obrońców Westerplatte | I piętro | 2 pokoje| 419.000PLN - Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Poszukujesz wygodnego lokalu dla siebie? A może pod inwestycję?.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł31 601 m² 120,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 3 ha 1601 m2, położona bezpośrednio przy drodze ekspresowej S-7 Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na wszelkiego rodzaju usługi związane z obsługą.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł3 118 m² 31,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam ofertę sprzedaży pięknie położonych działek w Łomnicy (gmina Trzcianka) zlokalizowanych bezpośrednio przy ścianie lasu oraz drodze asfaltowej. Niewątpliwym walorem przedmiotowych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wiśniowa

Cewlino,zachodniopomorskie

155 000 zł1 559 m² 99,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz na wzniesieniu, cewlino pod Koszalinem Działka bezpośrednio przy lesie z wydanymi Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny. Na wzniesieniu z rewelacyjną panoramą. Parcela.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²160 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy, powierzchnia około 160m2, lublin, węglin Lokal znajduje się na pierwszym pietrze, lokal typu "open space" + toaleta + łazienka + pomieszczenie gospodarcze, duże witryny wystawowe.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł116,66 m² 6 163,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż oferujemy urokliwy, parterowy dom z 1890 roku o powierzchni użytkowej 116,66 m , położony w cichej i zielonej okolicy w miejscowości Myśliborskie Holendry, gm.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł75 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Całkowita cena za mieszkanie z garażem to 5530 złotych! mieszkanie idealne dla rodziny! Przestronne mieszkanie, z garażem i dwoma balkonami, położone w apartamentowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł142 m² 3 732,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Proponujemy Państwu do sprzedaży bardzo ładny, wolnostojący dom o powierrzchni 120 m2 w miejscowości Polska Cerekiew. Parter: - kuchnia - 3 pokoje - duża łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kalonka,łódzkie

591 500 zł2 366 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Niezabudowana działka na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich o pow. 2366 mkw, z asfaltowym dojazdem. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Beskid żywiecki - milówka - turystyczna miejscowość - centrum - korzystna lokalizacja przy drodze krajowej W kierunku S1 - nieruchomość mieszkalno - usługowa - nieruchomość Z potencjałem -.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł69,30 m² 12 409,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

69,30m2 / 4 pokoje + balkon + piwnica / Szczepin / prowizja 0% Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,30m2 wraz z piwnicą. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, w niskim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

999 zł333 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 333m2/ Ul. Młynarska 3 przy Rynku/ Wałbrzych/ Bez prowizji do wynajęcia działka O powierzchni 333M2 W ścisłym centrum wałbrzycha przy rynku. Działka zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego w miejscowości Kamień, zaledwie 300 metrów od jeziora! Działka o przeznaczeniu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł54 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem gustownie urządzone mieszkanie w apartamentowcu przy Parku Cytadela. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta z dbałością o każdy szczegół, znajduje się na II.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 968 m² 117,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 2 968 m2 w miejscowości Prężyce niedaleko Zalewu Prężyckiego. Oferowana działka rolna z przeznaczeniem w Studium Rozwoju Gminy pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł50 m² 9 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:589 m²

Całoroczny domek letniskowy Wieleń-blisko jeziora i lasu Na sprzedaż klimatyczny, całoroczny domek letniskowy położony w miejscowości Wieleń idealna propozycja dla osób szukających miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł117 m² 6 829,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów na 3 etapie kameralnej, rodzinnej inwestycji w Kiełczówku oferta dotyczy ostatniego wolnego lokalu o powierzchni 117m2 Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł314 m² 3 168,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:993 m²

Dom z cegły + 2 wjazdy + pełna piwnica duża działka potencjał Wyględy, gmina Leszno powiat warszawski zachodni Lokalizacja i dojazd ok. 25 km do granic Warszawy ok. 3032 km do centrum dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

7 668 zł3 834 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do wynajęcia plac za i wyładunkowy, utwardzony trylinką. teren usytuowany jest w Pankach przy ul. Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 925 zł61 m² 11 425 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł810 m² 65,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas Kupujący nie płaci podatku pcc 2% jeśli szukacie państwo działek Z warunkami zabudowy W miejscowości takiej jak Stajenczynki w gminie Obrowo - zapraszamy! do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Plewnia

Plewnia,wielkopolskie

350 000 zł11 200 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka Plewnia Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,12 ha, położona w miejscowości Plewnia. Działka w spokojnej i rozwijającej się okolicy, idealna jako.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł51,80 m² 6 467,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,80 m2, zlokalizowane w Dzierżoniowie, na osiedlu Kolorowym, położone w niskim bloku na 3 piętrze! Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 916 zł83,77 m² 19 051,16 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, kupujący nie płaci 2% podatku pcc! - oszczędność ponad 33 tyś. Pln Przedstawiam Państwu 4 pokojowy apartament o powierzchni 83,77 m2 w cichej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł140 m² 5 357,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam kultowy pub studencki gotowy biznes Z 30-letnią historią! Marzysz o własnym lokalu z duszą i niepowtarzalnym klimatem? Oto niepowtarzalna okazja na sprzedaż legendarny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł128,38 m² 6 691,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim na nowo powstającym osiedlu w Gruszczynie koło Swarzędza. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

736 800 zł3 300 m² 223,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Na sprzedaż hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowym, położona przy trasie krajowej nr 92 (dawna trasa Poznań-Warszawa). Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni ok. 3300.

Szczegóły ogłoszenia

71,79 zł/m²39 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Reprezentacyjny lokal biurowy 39 m ul. Półwiejska | Stare Miasto, poznań Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 39 m , świetnie zlokalizowany przy ul. Półwiejskiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł279 m² 4 659,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy obiekt z ogromnym potencjałem - Świnna k. Żywca Marzysz o prowadzeniu pensjonatu, ośrodka wypoczynkowego, domu opieki, sali weselnej a może masz jeszcze inny.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł60 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie 59,95m2 z ogrodem 123m2, miejscami parkingowymi, domkiem ogrodowym i przepięknym widokiem na zieloną przestrzeń. Bezczynszowe Media miejskie, kanalizacja miejska. Marki ulica.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 548 m² 323 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta Działka w Dąbrowie Górniczej - Antoniów, o powierzchni 1548 m2. Bardzo ładnie położona. Działka płaska, przy ulicy asfaltowej. Dostępne wszystkie media: woda, gaz, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł1 000 m² 142 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania widokowa działka budowlana o pow. 10,00 ar położona w miejscowości Kamienica w powiecie limanowskim. Działka w trakcie wydzielania z większej działki- istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł129 m² 5 658,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

| 5 pokoi | garaż | duża działka | poddasze | Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Dobroszyce, ul. Irysowa |ostatni segment| Brak podatku pcc 0% Prowizji Na sprzedaż dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

37,99 zł/m²27,30 m² 1 037 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Kielcach przy ul. Paderewskiego 43/45. Przedmiotem najmu są.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł834 m² 598,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną Tczew, ul. Mikołaja Reja Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze 351/2, położona w Tczewie, w spokojnej i zielonej okolicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- wilkowice - 6 km od żórawiny - 4 km do wjazdu na autostradę A4 - działka budowlana O pow. 1000m2 - kontakt tel.   Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000m2 pod.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł78,60 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 78,6m2, parter/2 bez windy, w budynku z 2004r. przy ul. Bruzdowej, wilanów Zawady. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 5600 zł + 1285 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł54 m² 3 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie bezczynszowe Na sprzedaż mieszkanie położone w miejscowości Ogrodniki 14, gmina Mońki , usytuowane na 1. piętrze w 2-kondygnacyjnym budynku po termomodernizacji. Lokal oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł53 m² 5 075,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro agdom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m kw, od pierwszego Właściciela, usytuowane na 3 z 4 pięter w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 178 m² 109,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość o powierzchni 1178 mkw. położona w miejscowości Karnin, gm. Deszczno, na wysokości ul. Łagodzińskiej. Działka o regularnym kształcie prostokąta o wymiarach 30x40.