Nieruchomości

238 339 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

840 000 zł50 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe, zadbane do wprowadzenia na Mokotowie Cegła, 1950r, kamienica Ciche -okna od zielonego podwórka Ekspozycja północ-południe Wysokość 2,80 m Mieszkanie 50 m, 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł42 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Czyżyny, przy ul. Aleja Pokoju 83f w Krakowie. 2- pokojowy lokal o powierzchni 42 m2, położony jest na parterze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł500 m² 119,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ostatnie działki w tej cenie 11 min od Rawy Mazowieckiej Przedstawiamy wyjątkowe działki na nowym osiedlu z 4 stron otoczonym lasem. Skorzystaj z wirtualnego spaceru!.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł145 m² 9 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju i harmonii. Ten dom to przestrzeń stworzona z myślą o komforcie, estetyce i bliskości natury. Wnętrza zostały.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł634 m² 536,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu z widokiem na góry, ale nie chcesz rezygnować z wygód miasta? Ta oferta łączy w sobie oba te światy. Prezentujemy wyjątkową działkę w stolicy Podhala Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

929 999 zł56 m² 16 607,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż funkcjonalne i pełne charakteru mieszkanie położone w jednej z najbardziej lubianych części Warszawy na Powiślu. Lokal znajduje się w kameralnej kamienicy, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 244 zł53,95 m² 8 901,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 53,96 z balkonem, zlokalizowane na piętrze nowo powstającego osiedla przy ul. Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym mieszkaniu z charakterem, położonym na kameralnym, zamkniętym osiedlu, gdzie spokój i zieleń są na wyciągnięcie ręki - to ogłoszenie jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł5 062 m² 136,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o własnym kawałku nieba w sercu Beskidu Żywieckiego? Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje najskrytsze marzenia o idealnym miejscu do zamieszkania lub inwestycji! Na sprzedaż duża,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł457,90 m² 8 298,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:751 m²

Pensjonat / dom wczasowy na sprzedaż Duszniki-Zdrój, ul. Okólna 7 Na sprzedaż funkcjonujący, zadbany pensjonat położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych miejscowości uzdrowiskowych.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł526,67 m² 814,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny -z możliwością wydzieleni samodzielnych mieszkań! Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny w stanie otwartym surowym, usytuowany w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości eko-dom prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie typu M2, o pow. 35 m2, zlokalizowane w Lublińcu przy ul. Niegolewskich. Słoneczne, jednopokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł30,11 m² 9 930,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Odkryj Idealne Mieszkanie w Stargardzie! Marzysz o własnym, nowoczesnym kącie lub szukasz pewnej lokaty kapitału? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! Przedstawiamy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł80 m² 9 962,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:589 m²

Dzień dobry. Jeśli poszukujecie Państwo niewielkiego domu w kameralnym otoczeniu, proszę zapoznać się z poniższą ofertą. Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 130 000 zł450 m² 4 733,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warsztat samochodowy | Wąbrzeźno | funkcjonujący warsztat | mechanika pojazdowa | wulkanizacja | klimatyzacja i instalacje lpg | 450 m zabudowań | działka 5000 m | w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł72 m² 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dochodowy Lokal w Super lokalizacji! Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 72 m 2 z przeznaczeniem handlowo- usługowym lub biurowym , znajdujący się w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł57 055 m² 56,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Szukasz działki z pięknym widokiem w super miejscu? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Ta działka ma prawie 6 hektarów powierzchni. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 064 m² 81,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w całości budowlana z budynkami gospodarczymi o wymiarach 47 m x 63 m. W drugiej linii zabudowy, częściowo ogrodzona. Na działce znajduje się stodoła o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł395,10 m² 9 111,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Dom całoroczny z apartamentami i pokojami na wynajem - inwestycja turystyczna w Świnoujściu. Reprezentacyjny dom, łączący komfort życia codziennego z gotową ofertą dla turystów.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł62,77 m² 12 505,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe i bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 62,4 m , położone na 2 piętrze z 4 w nowoczesnym budynku z windą. Układ I standard:.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł34,75 m² 4 230,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 34,75 m z dużym garażem w cenie parter | Duży potencjał Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,75 m , położone na parterze w budynku zarządzanym przez wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

263 000 zł33 m² 7 969,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

-rezerwacja- bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 33 m2 + loggia ok.3,5 m. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni z oknem, łazienki z wc, przedpokoju i balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

585 000 zł61,97 m² 9 440,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,97 m , położone na 3. piętrze niskiego bloku, w spokojnej i zielonej okolicy. Lokal jest w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł220 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję dom z 4 garażami wynajętymi w samym centrum Zabrza, w atrakcyjnej cenie. Budynek jest wolnostojący, dwukondygnacyjny. Na parterze usytuowane są cztery garaże. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł302,89 m² 2 902,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:813 m²

Dom parterowy w Chróstniku, położony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o pow. 8,13 a r. Nieruchomość o pow. użytkowej 161,82 m 2 + całe poddasze do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł718 m² 130,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Bielsku Podlaskim. Dojazd do działki drogą utwardzoną prywatną. Udziały w drodze to 1/11 i są w cenie działki. Działka ma wymiary ok. 18.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł67 m² 53,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe 67 metrowe mieszkanie 3 pokojowe na wynajem - Krowodrza, kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu przestronnego, dwupoziomowego mieszkania trzypokojowego , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Świdnica,dolnośląskie

58 zł/m²50 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy z witryną. Powierzchnia 50m2 wydzielona na salę główną, zaplecze oraz łazienkę. W dobrym stanie, jedynie do lekkiego odświeżenia. Na zewnątrz rolety.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł195 m² 2 764,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Połowa domu w Gierczynie - blisko Świeradowa-Zdroju, w otoczeniu natury Na sprzedaż wyjątkowa połowa domu w zabudowie bliźniaczej (podział pionowy) , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł45,20 m² 7 190,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Po generalnym remoncie tylko U nas *** 2/3 pokoje *** *** świetna lokalizacja *** Można zrobić 3 pokoje/ gotowe instalacje w salonie Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Będzinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

209 562 zł1 318 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz ucieczki od miasta i marzy Ci się spokojne życie na wsi? Potrzebujesz swojego miejsca na Ziemi w podmiejskim terenie, ale nie za daleko od asfaltowej drogi czy infrastruktury? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł27,71 m² 18 729,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka w prestiżowym kompleksie mieszkalnym w samym sercu Wrocławia, w okolicy rzeki i terenów spacerowych. Idealna propozycja inwestycyjna lub komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 579 200 zł223,70 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 223,70 m , położony na parterze nowoczesnego apartamentowca w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czechów.

Szczegóły ogłoszenia

1 087 000 zł4 348 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 4348 m2, składającą się z trzech działek, zlokalizowaną w Czaplinku przy ulicy Wałeckiej (przy drodze wojewódzkiej numer.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł850 m² 3 941,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 006 m²

Polecam do zakupu działający i przynoszący zyski hotel położony w Gorzowie Wlkp. w bliskiej odległości od trasy S3. Hotel z 2008roku o powierzchni około 900m2, wybudowany na.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 370 m² 167,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1370 m2 przeznaczona w mpzp pod zabudowe jednorodzinną. Działka znajduje się w spokojnej okolicy, w około znajduje się zabudowa jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł35 m² 94,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania - Nowy Port, nad rzeką Brdą Do wynajęcia nowe, komfortowe i pięknie umeblowane mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na czwartym piętrze w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł90,70 m² 12 679,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość. Prezentujemy część domu w zabudowie bliźniaczej (1/4 udziału) w prestiżowym miejscu, blisko hoteli "cesarskie Ogrodu", hilton, kilku pensjonatów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł36,93 m² 25 724,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 36,93 m , zlokalizowanego na Salwatorze przy ul. gen. Tadeusza Kościuszki w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

818 000 zł53 m² 15 433,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Kiełpińskiej. Lokal jest z potencjałem, idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 467 m² 197,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Malownicza działka budowlana z warunkami zabudowy -.