Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

325 000 zł57,64 m² 5 638,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Bezczynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,64m 2 , z miejscem parkingowym i tarasem , położone w Lęborku.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł119,15 m² 3 902,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:980 m²

Oferujemy Państwu atrakcyjny dom poniemiecki w zabudowie bliźniaczej pod Gorzowem Wielkopolskim w okolicy Starego Polichna. Dom jest 3 pokojowy, o powierzchni użytkowej 89,55m2, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł90 m² 87,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament premium na starym podgórzu! Na wynajem, dostępny od zaraz, wyjątkowy apartament w sercu Starego Podgórza, w pobliżu ul. Kalwaryjskiej idealny dla osób ceniących niebanalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 160 zł53,94 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na sprzedaż! Podwyższony stan deweloperski - gotowe do odbioru! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

46,82 zł/m²22 m² 1 030 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 22 m na parterze! Położona na parterze biurowca, podjazd dla niepełnosprawnych. Przy budynku duży bezpłatny parking. Możliwość przejęcia mebli od obecnego.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż 3 działki w Zielonej Górze, dzielnicy Nowe Miasto, jeleniów o powierzchni 1000m2 każda. Oferta i cena dotyczy sprzedaży jednej działki. Działki graniczą ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²1 277 m² 44 695 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia hala magazynowo-usługowa, w bardzo dobrej lokalizacji. Dowolna aranżacja, dwie bramy wjazdowe. Przystosowana na cele produkcyjne (posadzka przystosowana na duże obciążenia). Do hali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 500 000 zł89,93 m² 38 919,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Niepowtarzalna lokalizacja! Kameralny obiekt, w którym mieści się apartament, zlokalizowany jest nad samym morzem, a furtka ze wspólnego ogrodu prowadzi wprost na plażę. Rewa jest niewielką.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł3 001 m² 282,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z wz (warunkami zabudowy) miejscowości lipniak. Dojazd do działki drogą asfaltową i wybrukowaną drogą wewnętrzną. Działka o powierzchni 3001m2: - kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²61,02 m² 2 136 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w budynku Dworca pkp w Dęblinie. Przedmiotem oferty jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 754 zł26,34 m² 15 670,25 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 199 m² 112,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę położoną w urokliwej miejscowości Anastazew, w gminie Zabrodzie, w powiecie wyszkowskim. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł350 m² 7 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:915 m²

Z dumą oferujemy na sprzedaż wyjątkową willę, usytuowaną na działce o powierzchni 915 m . Dom składa się z dwóch kondygnacji naziemnych - przestronnego parteru oraz pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł197,60 m² 7 591,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Zamieszkaj w nowoczesnym domu z widokiem na Zalew Wiślany , w otulinie rezerwatu przyrody Buki Wysoczyzny Elbląskiej. To wyjątkowe miejsce w jednej z najbardziej zjawiskowych.

Szczegóły ogłoszenia

882 000 zł14 000 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,4 ha (14 000 m ) położona w miejscowości Słajszewo, gmina Choczewo, w rejonie dynamicznie rozwijającym się w związku z budową.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł41,40 m² 9 371,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zamieszkaj wygodnie na Antoniuku! Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż - ul. Broniewskiego, białystok Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, świetną lokalizację i gotowość do.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²54 m² 1 512 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pod wynajem powierzchnia biurowa 54 m2 w biurowcu w Katowicach ul. Opolska 22 w dzielnicy Śródmieście. Oferta bezpośrednio od właściciela - Patrycja Missala   Czynsz 1512 zł.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł380 m² 7 342,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

NA sprzedaż prosperujący pensjonat W łebie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego pensjonatu, położonego w prestiżowej, willowej części Łeby. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Olecko,warmińsko-mazurskie

239 000 zł41,32 m² 5 784,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Rezerwacja! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,3 m2, położone w ścisłym centrum Olecka przy Placu Wolności, jedynie 300 metrów od Jeziora Oleckiego Wielkiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł5 338 m² 33,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, ostrzeszów Pustkowie, sprzedaż. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Ostrzeszów Pustkowie o powierzchni 5338 m2., szeroka od frontu około 156 m., głęboka.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł104 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Ładne mieszkanie o pow. 104 m2 (parter domu) z niezależnym ogrodem o pow. 780 m2. Mieszkanie klimatyczne i przestrzenne, wys. 2,8 m. - salon z kominkiem - 3 wygodne sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

931 000 zł247 m² 3 769,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 846 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem o funkcji noclegowej, położona w miejscowości Bytyń (gmina Kaźmierz, powiat poznański), przy ul. Lipowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł34,76 m² 14 067,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1907

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 34,76 m , zlokalizowane przy ul. Kremerowskiej w dzielnicy Stare Miasto. Najważniejsze informacje: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

177 190 zł754 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek. Zapraszamy! Proponujemy Państwu na sprzedaż działki w Mysłowicach przy ulicy Plebiscytowej. Opis działek: działka numer 1428/30 o powierzchni 754 m cena 235.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 020 m² 396,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka tuż przy granicy z Katowicami (3km od granicy miasta, przy dzielnicy Murcki) | mysłowice - Stara Wesoła, ul. Graniczna | wjazd na autostradę A4 - 5 minut (2,8km) jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł2 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! okazja, która nie leży długo 25 arów za 100 000 zł krużlowa wyżna Tak, dobrze widzisz. 25 arów. Widok. Cisza. Cena bez żartu. Masz dość małych działek w cenie kawalerki? To czytaj.

Szczegóły ogłoszenia

78,63 zł/m²49,60 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia nowoczesny lokal Kraków, ul. Czerwieńskiego. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny lokal o powierzchni 49,6m , zlokalizowany w świetnie rozwiniętej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w doskonałym punkcie komunikacyjnym, w pobliżu Ronda Wiatraczna i Szpitala Grochowskiego. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł178,50 m² 11 198,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 008 m²

Rezydencja z prywatnym stawem | 5008 m | Mała Nieszawka Są nieruchomości, które spełniają potrzeby. I są takie, które tworzą styl życia. Ta wyjątkowa posiadłość położona.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 815 m² 137,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1815m2 w miejscowości Kudrycze. Wymiary: ok.35.15m x 45.42m plus droga o szerokości 5m2 i długości 45m2. Media: prąd w drodze. Dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł77 m² 16 220,78 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Komfortowy apartament z 41m2 salonem i 22m2 balkonem. Sprzedam apartament Wrocław Krzyki Tarnogaj nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji, która łączy spokój osiedla z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 690 zł58,11 m² 14 450,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne M3 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 050 m² 428,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1050m2 Rusiec k/nadarzyna. Super lokalizacja! Na sprzedaż piękna działka budowlana 1050m2 Rusiec koło Nadarzyna - z potencjałem pod zabudowę jednorodzinną! Szukasz cichego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł33 m² 13 303,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zdjęcia z meblami i wyposażeniem w galerii są wizualizacją. Jest to 100 %nowe mieszkanie do urządzenia 2026 rok produkcji. Możliwość wykończenia jak na zdjęciach przez profesjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł46 m² 9 978,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia | 46 m | ul. Komuny Paryskiej To niepowtarzalna okazja przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł21,88 m² 18 281,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Otoczenie nieruchomości: grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

80,44 zł/m²205,12 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy z przeznaczeniem pod nieuciążliwą działalność handlowo-usługową w Gdańskim Śródmieściu. Lokal na poziomie zero, jednostronny z trzema witrynami. Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł96,58 m² 5 156,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z dwoma balkonami W klimatycznej kamienicy- bytom Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 96,58 m2 zlokalizowane na 2 piętrze kamienicy w centrum Bytomia. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł2 050 m² 648,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym azylu w otoczeniu natury, a jednocześnie blisko miasta? Ta wyjątkowa działka to idealne miejsce na dom, w którym odpoczniesz od zgiełku, a zarazem będziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 702 zł59,66 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne, stylowe i otoczone zielenią - Inwestycja zaprojektowana z myślą o wygodnym życiu. Świetna lokalizacja, dostęp do edukacji, opieki zdrowotnej i sklepów, a także.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł63 m² 8 650,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w Gdyni, w dzielnicy Obłuże. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku wybudowanym w 1994 roku. To.