Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

379 000 zł124 m² 3 056,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Szczawnie Zdroju przy ul. Słowackiego. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - salon z aneksem kuchennym, - 5 pokoi - łazienki z wc Budynek wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 466 m² 81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dąbrowa Górnicza Łosień, działka dla osób które szukają terenów z dala od sąsiadów. Ta działka znajduje się w otoczeniu lasu, sąsiad jest ok 90m od tej działki. Powierzchnia 3466m2,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł51 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie dwupokojowe położone na 4. piętrze prestiżowego budynku przy ul. Jana Pawła Woronicza na Mokotowie. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł6 884 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Jeżeli szukasz działek pod inwestycję np. zabudowę szeregową, lubo nowe osiedle ta oferta jest dla Ciebie. Kompleks 7 działek w dobrej lokalizacji, okolice Seminarium. Tylko 3km do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł33,40 m² 8 233,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Oferuję do sprzedaży mieszkanie na pierwszym piętrze bloku przy ul. Kasztanowej 43. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju - łącznie 33,4 m2. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł41,80 m² 11 004,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

: tym razem oferujemy mieszkania w najlepszej lokalizacji miasta przy ul. Danuty Siedzikówny 'inki" w centrum miasta obok stacji pkp. :Termin rozpoczęcia kwiecień 2026 roku, a termin.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł78 m² 16 012,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią i dużym ogrodem o powierzchni 77,81m2 znajdujące się przy ul. Radzikowskiego w Krakowie. * duży ogród z tarasem ok.90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł72,02 m² 21 244,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m z balkonem, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Develia Grzegórzecka 77 przy ul. Grzegórzeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł2 325 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dwie działki o łącznej pow 2325m. Warunki zabudowy z 2021 roku na budowę 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej wraz z niezbędną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

5 550 000 zł37 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży grunt przemysłowo-usługowy położony bezpośrednio przy drodze krajowej nr 63 i bliskiej odległości od nowego odcinka autostrady A2, w miejscowości Ujrzanów. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł51,80 m² 42,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z tarasem na os. Różany Potok w Poznaniu, przy ul. R. Drewsa. Lokal znajduje się na wysokim parterze w dwupiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł2 191 m² 50,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

> krótki opis nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 219 położonej w miejscowości Wrocanka, w gminie Miejsce Piastowe. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

631 845 zł69,39 m² 9 105,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Radzymin mieszkanie z ogrodem bez pcc Zostalo kilka ostatnich lokali Osiedle to nowa inwestycja zlokalizowana w Radzyminie, nowe mieszkania będą znajdowały się w 16 budynkach mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł66,22 m² 9 589,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przestronne mieszkanie rodzinne z balkonem i tarasem | Gronowe Zacisze | 2022 rok Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł50 m² 3 180 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Oferta na wyłączność. Przedstawiam przestronne, klimatyczne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części miasta przy ulicy Mickiewicza 27. To idealne miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł26 999 m² 22,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 26 999 m , położona wzdłuż drogi krajowej nr 106 w Rzewnówku 3 km od Kamienia Pomorskiego. Nieregularny kształt działki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł94,90 m² 1 580,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie jednopokojowe usytuowane na II piętrze w odremontowanej kamienicy w dzielnicy Sobięcin. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 94,90 m2 z tego.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam nową ofertę wynajmu czterech mieszkań jednopokojowych w Ścisłym Centrum Chorzowa na rogu ulicy Sienkiewicza i Kazimierza Wielkiego, 100m od głównego deptaku ulicy Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł190 m² 7 363,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom z 2001 roku, położony w Piasecznie przy spokojnej ulicy Czajewicza. Nieruchomość o łącznej powierzchni całkowitej 190 m (pow. użytkowa 146 m ).

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł330 m² 63,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowa hala magazynowo-handlowa 330 m - ursus / michałowice atuty Nowa hala o wysokim standardzie | 300 m + biuro 30 m Wysokość użytkowa 4,5-5,7 m Brama wjazdowa 4,5 m x 5.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Cisowo

Cisowo,zachodniopomorskie

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka 3,5 km od morza. Działka o powierzchni 3 000 mkw., w kształcie prostokąta o szerokości 38 m i długości 80 m, położona w odległości ok. 3,5 km od morza.

Szczegóły ogłoszenia

1 745 820 zł29 097 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren pod zabudowę wielorodzinną w Kleszczewie - możliwość budowy czworaków lokalizacja: kleszczewo, gmina Trąbki Wielkie, tuż przy ulicy Gdańskiej teren: działka o powierzchni 29097 m2.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²120 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowa klinika medyczna | Cesja najmu | Gdynia Świętojańska Na sprzedaż odstąpienie w pełni działającej kliniki medycznej Get Better Clinic, zlokalizowanej w ścisłym centrum Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł4 595 m² 86,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Dogodny dojazd drogą asfaltową, bliska odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dąbrowa, gmina Polkowice, działka budowlana, 1000 m2, sprzedaż, 45000 zł. Na sprzedaż grunt budowlany dz. 186/4 w miejscowości Dąbrowa, w gminie Polkowice. Wg miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł142 m² 17 605,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość na obrzeżach Warszawy - gotowy do wprowadzenia dom z pięknym zadbanym ogrodem. Największe atuty: działka 580 m : Prawie dwukrotnie większa niż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 912 zł55,92 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł25,20 m² 15 476,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 25,2 m , zlokalizowana na prestiżowym osiedlu Mazowiecka Park, przy ulicy Śląskiej. Mieszkanie jest częścią nowo wybudowanego, zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

171 360 zł714 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 700 m , położoną w atrakcyjnej części Jasienicy. Nieruchomość ma kształt i wymiary umożliwiające wygodne zaplanowanie budowy domu.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł267 m² 3 741,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

NA sprzedaż wyjątkowo komfortowy, urokliwy dom W malowniczej lipowej. Cena 999.000 zł + pełne wyposażenie, sauna, 3 kuchnie, panele fotowoltaiczne, altana, domek gospodarczy za 101.000 zł. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

229 000 zł26,68 m² 8 583,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie 1-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 26,68 m z ogródkiem 5,72 m , idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł900 m² 188,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Widokowa, budowlana działka 9 arów w Paczółtowicach za 169.000 PLN, z indywidualnym projektem domu. Działka jest położona na lekkim stoku, ma kształt trapezu o wymiarach 30x45x45x15.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł10 096 m² 287,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona w obrębie Harsz (gmina Pozezdrze, powiat węgorzewski), w bezpośrednim sąsiedztwie Jezioro Mamry, należącego do Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich,.

Szczegóły ogłoszenia

12 880 000 zł45 621 m² 282,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bielsko-biała, śląskie Teren inwestycyjny na sprzedaż! Logistyka, magazyny, spedycja - grunty z wydanymi warunkami zabudowy Proponuję na sprzedaż grunt inwestycyjny zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł220 m² 2 132,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwóch domów położonych w swoim sąsiedztwie we wsi Dylaki koło Ozimka. Oba domy są zamieszkałe przez jedną wielopokoleniową rodzinę, zakupione.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na ul. Krakowskiej blisko Galerii Rzeszów. Mieszkanie 2 pokojowe kompletnie umeblowane i wyposażone. Zadbane, czyste. Blok niski, balkon, miejsce postojowe ogólnodostępne.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 400 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną położoną w gminie Przodkowo we wsi Szarłata na terenie Pojezierza.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł166,26 m² 3 542,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:444 m²

Szukasz przestronnego domu jednorodzinnego w Ulanowie, w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum miasta? Ta oferta to idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł151 m² 5 158,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Dom, w którym wszystko jest już poukładane i Ty możesz po prostu wejść i zacząć żyć | Stalowa Wola Są domy, które wymagają decyzji od pierwszego dnia. Tu jest inaczej. Tu wchodzisz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 188 zł107,46 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam osiedle 3-piętrowych budynków w układzie po 4 mieszkania na każdym piętrze. Nowe mieszkania zostały zaplanowane tak, aby każda z rodzin, które tu zamieszka mogła się cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł200 m² 1 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 212 m²

Beskid żywiecki - gmina rajcza - turystyczna miejscowość - korzystna I zaciszna lokalizacja - dla biura - zapraszamy - Przedstawiam Państwu nieruchomość położoną w zacisznej części.