Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 950 000 zł380 m² 7 763 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż prosperujący obiekt turystyczny w jednym z najbardziej popularnym kurorcie Polski - w Białce Tatrzańskiej. Willa Krokus to od lat działający pensjonat.

Szczegóły ogłoszenia

91 zł/m²35,12 m² 3 195 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko właściciel nieruchomości. Nowoczesny biurowiec w Gdańsku Śródmieściu ul. Reduta Wyskok Standard budynku: - parking naziemny ogólnodostępny, - dostęp 24h,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł56,90 m² 6 660,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo-własnościowe położone na popularnym osiedlu Nasz Dom. Lokal znajduje się na III piętrze, co zapewnia spokój i świetne nasłonecznienie. Posiada balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł55,70 m² 23,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

! najem okazjonalny! wolne od zaraz! Oferujemy na wynajem mieszkanie trzypokojowe w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Szkolnej. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze, do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł139 m² 6 402,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 984 m²

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową zabudowaną w miejscowości Bielawy, wojew ó dztwo mazowieckie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

4 246 500 zł14 155 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikalne Tereny Inwestycyjne na Półwyspie Kal - Serce Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich Lokalizacja: półwysep Kal, gmina Węgorzewo (3 km od centrum Węgorzewa) Przeznaczenie: inwestycyjne / Budowlane /.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł63,20 m² 4 745,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

W ofercie sprzedaży atrakcyjne, gotowe do zamieszkania, 63-metrowe mieszkanie przy ul. Skrzetuskiego. Prezentowany lokal mieszkalny jest usytuowany na 4 piętrze (blok 4 piętrowy) i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

661 402 zł67,49 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 900 zł93,22 m² 12 335,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:116 m²

Serdecznie zapraszam na pierwszy dzień otwarty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie - ul. Barwinka / Józefosław - 3 pokoje z osobną kuchnią + garaż przekształcony.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł420 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:766 m²

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym, idealną zarówno jako dom wielopokoleniowy, zaplecze noclegowe dla pracowników, jak i pod mały pensjonat lub.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 300 m² 43,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż siedlisko położone w spokojnej miejscowości Oborczyska, gm. Baranowo - idealne dla osób szukających ciszy, kontaktu z naturą i przestrzeni do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 464 m² 1 024,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna nr. 406 znajdująca się przy ul. Obrońców Pokoju przeznaczona pod lokale usługowe, zabudowę wielorodzinną oraz usługi medyczne. Cena jest ceną Netto Działka przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł360 m² 3 888,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż kompleks 3 budynków mieszkalnych o łącznej powierzchni 360 m , położony na działce 1000 m w miejscowości Bliż (gm. Kąty Wrocławskie), w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł960 m² 5 729,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży czterech luksusowych willi w malowniczej Osadzie Małysze. Odkryj urok ekskluzywnego wypoczynku, gdzie luksus spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł5 636 m² 86,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę o pow. 5636 mkw położoną w kompleksie działek budowlanych, w malowniczej lokalizacji. Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach: ok.

Szczegóły ogłoszenia

125 150 zł2 503 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o powierzchni 2503 m2 położonej w idealnej lokalizacji z widokiem na jezioro i las. Lokalizacja Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł998 m² 746,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 998 m Kiełpin Poduchowny, gmina Łomianki Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 998 m , położona w spokojnej i zielonej części Kiełpina Poduchownego,.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł630 m² 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt rekreacyjny blisko akwenów wodnych, na sprzedaż, rakowice małe, lwówek śląski. Wgn Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę gruntu na sprzedaż w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł150 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:885 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący zlokalizowany na działce ul. Jagodowa 43 w Bytkowie gm. Rokietnica. Nieruchomość położona w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy. Cena najmu: 6000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 538 m² 122,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana o szerokości frontu prawie 40 metrów. Objęta zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z którym można budować domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł43,51 m² 14 939,09 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

*** Szukasz dwóch pokoi w nowym budownictwie, ta oferta jest dla Ciebie*** *** tylko W naszym biurze *** Polecam Państwu funkcjonalne w pełni wyposażone, mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł213 m² 6 760,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:648 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w Kaliszu przy ul. Słonecznej Dobrzec Niezwykle atrakcyjna lokalizacja, na osiedlu nowo-wybudowanych domów jednorodzinnych. Bardzo cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

39,50 zł/m²219 m² 8 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 219 m2 m2 w inwestycji Kolonia Sielce. Czynsz za pow. magazynowa 39,50 zł netto/m2 + 18,50 pln (koszty eksploatacyjne) Opłaty za media (woda, prąd, ogrzewanie) w lokalu Najemcy-.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł350 m² 2 814,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 508 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem zlokalizowany pod Stęszewem w Zamysłowie 25 minut od Poznania. Duża działka warunki zabudowy na drugi dom - do 160 m2 brak prowizji dla biura L O K A.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł689 m² 579,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana w Świdniku 7 ar, numer 143/4 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 7 ar, zlokalizowaną w Świdniku. To doskonała okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 345 m² 207,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka! Tylko u nas! Przeznaczona pod wolnostojący budynek jednorodzinny. Bezpieczny zakup. Wydane bezterminowe warunki zabudowy! Oferujemy do sprzedaży dużą działkę położoną.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł49 m² 13 041 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Alternatywa dla osób, które szukają przestronnego i funkcjonalnego mieszkania do remontu z doskonałą lokalizacją. Lokalizacja: os. Niepodległości/ Bieńczyce Przedstawiam do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł52,95 m² 7 743,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:414 m²

Polecam do sprzedaży domek o pow. 52,95m2 w zabudowie bliźniaczej w pełni wyposażony i przystosowany do pobytów całorocznych, położony w samym sercu osady domków na Kaszubach.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł46,60 m² 16 738,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,60 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji w Krakowie przy ul. Hoffmanowej. Układ mieszkania: -Salon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 426 m² 224 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu sprzedaż ładnej działki o powierzchni 1426m2 położonej w Książenicach w powiecie grodziskim. Działka usytuowana jest przy Al. Olszowej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 668 500 zł111 m² 24 040,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przylesie, zielona dzielnica Sopotu, dająca oddech od turystycznego zgiełku i uciążliwości miasta, a w ciągu 20 minut można niespiesznym spacerem znaleźć się na piaszczystej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł4 206 m² 93,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o zróżnicowanym przeznaczeniu rolno-leśno-budowlanym w miejscowości Kamionka Wielka, gmina Kamionka Wielka, powiat nowosądecki, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 642 050 zł49,83 m² 32 953,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zainwestuj na wyspie sobieszewskiej | zyskaj 29,64% | gwarancja zwrotu 49,83 m | 2 sypialnie + salon z aneksem | Balkon | Prywatna marina z kapitanatem | 20 minut od centrum Gdańska |.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł136 m² 38,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:796 m²

Na wynajem wyjątkowy, wolnostojący dom z 2021 roku, położony w spokojnej i zielonej okolicy przy ul. Szkolnej w miejscowości Chwałowice, z szybkim dojazdem do Jelcz-Laskowice.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł233 m² 5 107,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - atrakcyjny dom parterowy w stylu hiszpańskim, o powierzchni 223 m , usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 3000.