Nieruchomości

239 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

120 000 zł1 009 m² 118,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położna w Gminie Poraj - Żarki Letnisko Działka zalesiona, o powierzchni 1009 m2. Wymiary jej to: 17m (szerokość) x 60m (długość). Działka budowlana, miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

4 455 zł167 m² 26,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuję do wynajęcia halę magazynową w Częstochowie o powierzchni 162 m kw ogrzewany. Opis obiektu: obiekt składa się z: a) hali magazynowej o powierzchni 135 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł45,60 m² 11 995,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Biuro Nieruchomości ms Home poleca nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na popularnym osiedlu Nowe Miasto przy ul. Zachodnia w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł38,10 m² 3 674,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Biuro ab Grand Nieruchomości poleca Państwu mieszkanie o powierzchni ok 38mkw w Czarnej Białostockiej. Lokal znajduje się na I piętrze. znajdujący się w kameralnym, niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 418 zł42,78 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy przestrzeń magazynową na parterze w magazynie o powierzchni łącznej 70 m2. Wysokość pomieszczenia 3,40m, pomieszczenie nie jest ogrzewane. Budynek znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł66,83 m² 8 005,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowa niższa cena! 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, windą i piwnicą - osiedle Górne, ul. Kochanowskiego Powierzchnia: 66,83 m | Piętro: 2 | Balkon: 5,5 m | Piwnica ok. 3,00m 2 | Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł32,58 m² 21 454,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sol Marina - Luksus nad wodą. Twoje miejsce w nadmorskim raju. Zamieszkaj w prestiżowej inwestycji Sol Marina, położonej w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Wybrzeża. To.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł406 m² 14 532,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 955 m²

Oferta sprzedaży kompleksu mieszkalno-biznesowego przy ul. Nadwiślańskiej 79 w Józefowie cena 5 900 000 pln brutto (4 796 748 pln netto, sprzedaż na fakturę vat; wynagrodzenie pośrednika pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

2 500 000 zł1 146,50 m² 2 180,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Inwestycja z wysoką stopą zwrotu - Blok mieszkalny z najemcami - Gotowiec inwestycyjny - Wałcz Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż świetny gotowiec inwestycyjny, który.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37,92 m² 65,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu nowoczesnego, komfortowego mieszkania o powierzchni 37,92 mkw zlokalizowanego w nowym budynku przy ul. Jachowicza 15 w Łodzi. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 460 zł49,39 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie z loggią w nowej inwestycji tuż przy parku Mistrzejowickim. I podatku pcc! Inwestycja zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Mistrzejowice, przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł12 000 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna przy dk10! Przedmiotem sprzedaży jest działka usługowa, komercyjna w miejscowości skępe, bezpośrednio przy Drodze Krajowej dk10. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł76,60 m² 10 822,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Millennium Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze utrzymane mieszkanie położone w Rumia przy ul. Dębogórskiej, na terenie zamkniętego i kameralnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Świdnica,dolnośląskie

1 967 000 zł157,39 m² 12 498 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:636 m²

Nowy dom wolnostojący - standard premium! Idealny dla osób wymagających, ceniących sobie komfort i wygodę! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne. Parter domu stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 688 zł43,53 m² 13 248,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które nie wymaga czekania na koniec budowy i jest wyjątkowo ustawne? Ten lokal o powierzchni 43,53 m to idealna propozycja dla osób ceniących czas.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

931 890 zł58,58 m² 15 907,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 - pokojowe zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w dzielnicy Zabłocie w sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych Zakup bezpośrednio od Dewelopera (0% pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł77 m² 12 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowy wyjątkowy apartamentowiec na początku ul.Grunwaldzkiej, pogranicze dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł44 m² 10 795,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokoje po generalnym remoncie | Widok na góry | Klimatyzacja | Bielsko-Biała Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 4 piętrze z pięknym widokiem na góry ,.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł1 494 m² 84,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane w miejscowości Woskrzenice Małe, gm. Biała Podlaska. Działka 1 Powierzchnia: 1494 m Dojazd: droga gruntowa Media: prąd i telekomunikacja na działce woda.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł46,10 m² 4 967,46 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania * Lokalizacja: wągrowiec, ul. Średnia * Rodzaj nieruchomości: mieszkanie spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą * Piętro: 4. piętro w bloku *.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji   Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w Zaborówku, gmina Leszno. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach - szerokość 22,2 m (w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł276 m² 2 170,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 576 m²

Dom W otulinie lasu - gmina radgoszcz Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym, w trakcie budowy, realizowany według projektu Nasza Stodoła S (powiększona). Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 940 m² 773,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agata kubik Agent prowadzący   na sprzedaż działki inwestycyjne kęty, ul. Jana III sobieskiego 14 obręb kęty stare miasto | nr działek: 4225, 4224, 4228 łączna powierzchnia: 1940.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane w centrum Cieszyna przy ul. Limanowskiego. Lokal jest dostępny od zaraz i idealnie sprawdzi się dla singla lub pary. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł110 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Prezentowana nieruchomość to dom wolnostojący położony w Broku przy ulicy Jana Pawła II. Na posesji znajduje się również murowany budynek gospodarczy z garażem o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

451 000 zł2 268 m² 198,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości zapraszają do zakupu wyjątkowej działki budowlanej o powierzchni 2 268 m2 objętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego położonej w Fordonie, idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²40,29 m² 1 934 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta najmu powierzchni biurowej w wysokim standardzie w atrakcyjnej lokalizacji w Lublinie przy ul. Dolnej 3 Maja. Szczegóły oferty: powierzchnia rozliczeniowa brutto 18,38 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł15 m² 8 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż gotowy lokal gastronomiczny kebab | Wrocław, ul. Rydygiera (możliwa sprzedaż bez wyposażenia a także zmiana przeznaczenia / branży lokalu) Cena: 100 000 zł z fv (+vat) Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł79,98 m² 10 990,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:372 m²

Nowoczesny dom parterowy blisko Wrocławia | oddany do użytku | gotowy do wykończenia. Szukasz komfortowego domu w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowa kawalerka o powierzchni 38 m , położona w samym centrum Gdyni przy ul. Abrahama - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

6 289 400 zł48 380 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka w miejscowości Nowe Wągrodno, gmina Prażmów. W Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona jest jako mieszkaniowo - usługowa o podstawowym przeznaczeniu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

28 000 zł888 m² 31,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu wolnostojącej nieruchomości magazynowo- produkcyjnej z funkcjonalnym zapleczem socjalno-biurowym, o łącznej powierzchni 888 m . To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

19 999 zł269 m² 74,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:69 426 m²

Oferta wynajmu luksusowej nieruchomości dom wolnostojący - zarybiony staw - ogrodzona działka 6,95ha oferta wynajmu luksusowej nieruchomości dom wolnostojący - zarybiony staw - ogrodzona działka 6,95ha.

Szczegóły ogłoszenia

851 934 zł41,20 m² 20 678,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Stylowe mieszkanie z jedną sypialnią w nowej inwestycji na Pradze Północ przy stacji metra Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Super.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł425 m² 1 529,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferujemy do sprzedaży halę produkcyjno-magazynową o łacznej powierzchni 425 m2 usytuowaną na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł99,48 m² 8 544,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa inwestycja w Skoczowie - Domy w zabudowie bliźniaczej z gwarancją ceny i terminu odbioru. Cena obowiązuje do końca października 2024 W sierpniu 2024 roku rozpoczęła się.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł210 m² 5 709,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:441 m²

Na sprzedaż komfortowy dom przy ulicy Świętopełka w Wejherowie Opis nieruchomości: nieruchomość w Wejherowie charakteryzuje się przede wszystkim funkcjonalnie rozplanowaną przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 449 zł41,07 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł63,80 m² 5 642,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 63,80 m2, położone na I piętrze w bloku na os. Kolorowym! Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 600 000 zł149,91 m² 17 343,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Prestiż, który nie czeka. Został już tylko jeden adres: hamernia Z dumą ogłaszam, że inwestycja Hamernia Residence niemal w całości znalazła już swoich właścicieli. W sprzedaży.