Nieruchomości

238 337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 300 000 zł11 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam, na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w Bogumiłowicach, w doskonałej lokalizacji z bezpośrednim dostępem do kluczowej infrastruktury objęta mpzp jako p/u tereny.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł36,75 m² 17 115,65 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje, morena (piecki-Migowo) Bez podatku pcc 0% prowizji Opis nieruchomości Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł80 m² 8 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 632 m²

| na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 80 m2 zlokalizowany przy ul Okrzei w Jędrzejowie. Nieruchomość znajduje się na częściowo zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

895 600 zł37,34 m² 23 985 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

11 apartamentów pod najem krótkoterminowy na sprzedaż w samym centrum Zakopanego włącznie z marką i obsługą. Lokalizacja: apartamenty Brzozowa położone są w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

231 000 zł33 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 33 mkw, znajdujące się na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy przy ul. Rudzkiej. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł74 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4-pokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Goszczyńskiego 1, w dzielnicy Płaszów. Jesteście grupą studentów, tworzycie zgraną paczkę i chcielibyście wspólnie zamieszkać? Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 656 m² 81,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana położona we wsi Komorów. Działka o nieregularnym kształcie. Dojazd do działki drogą asfaltową. Teren nieogrodzony. W drodze znajduje się prąd, woda oraz kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45,82 m² 56,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty blisko pętla tramwajowa dobry dojazd do obwodnicy pełne zaplecze handlowo usługowe w zasięgu ręki.

Szczegóły ogłoszenia

182,68 zł/m²111 m² 20 278 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Eleganckie biuro w stylowym budynku biurowym w Centrum Warszawy, obok Hotelu Marriott i Dw. Centralnego. Piętro: 1 Lokalizacja: budynek w ścisłym centrum Warszawy. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł7 200 m² 85,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Skrzydlna, gmina Dobra, powiat limanowski. Działka o powierzchni 72 ary Posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej o nawierzchni asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł57,92 m² 2 762,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 2 zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

43,10 zł/m²116 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości bemo oferuje obiekt na wynajem lub sprzedaż. Lokal znajduje się w Centrum miasta, składa się z trzech pomieszczeń o łącznej powierzchni 116 m2, sala główna 102m2.

Szczegóły ogłoszenia

20,85 zł/m²470 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek, lokal użytkowy do wynajęcia lub do sprzedaży Chrzanów, ul. Trzebińska Czynsz najmu : 9800 zł | ok. 24,47 zł/m Oferujemy przestronny lokal użytkowy o powierzchni 470 m (450.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł230 m² 8 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:840 m²

Wygodny, nowocześnie urządzony ale jednocześnie przytulny, z dobrą energią, położony w cichej, zielonej, spokojnej okolicy w Julianowie dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem mieszkanie położone blisko centrum miasta. Odległość od Rynku w Tarnowie to zaledwie około 10 minut spacerem. Lokalizacja: tarnów, al. Solidarności Mieszkanie dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Polna

Zabawa,małopolskie

369 000 zł187 m² 1 973,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dom Z zabudowaniami I dużą działką - spokojna okolica blisko radłowa I tarnowa Jeśli marzysz o życiu w spokojnej, wiejskiej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł14 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 m²

Oferta sprzedży dwa sąsiadujące ze sobą garaże w parkingu podziemnym budynku przy ulicy Górniczej w Lubinie usytuowanie zwiększa bezpieczeństwo: podwójna brama garażowa, teren monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

352 000 zł34 m² 10 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wyposażony domek o powierzchni 35 m , położony w malowniczej miejscowości Józefów, w otulinie Puszczy Kozienickiej. To wyjątkowe miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 768 zł35,74 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Westate Żoliborz prezentuje na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji - osiedle traviata przy ul. Giuseppe Verdiego 22 na warszawskiej Białołęce. Kameralne osiedle mieszkaniowe w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

775 200 zł51 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe mieszkanie, przy ul. Lanckorońskiej 2 w Starym Podgórzu. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowej kamienicy z 1930 r. , ale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 263 600 zł84,24 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,24 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 328 500 zł66,55 m² 19 962,43 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie czekaj, skorzystaj z okazji. Pomagamy w kredytach i wykończeniu wnętrz. W ofercie również mieszkania o różnych rozkładach pomieszczeń, różnych piętrach, różnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 000 zł63,50 m² 17 086,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,50 m , składające się z: - salon z w pełni wyposażonym w sprzęt agd aneksem kuchennym i wyjściem na balkon - Korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł92,86 m² 8 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment środkowy ok.93m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter : ok 44,97m2 - wiatrołap 4,99m2, - korytarz 2,98m2, - łazienka 6,71m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł947 m² 116,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w świetnej lokalizacji w bliskiej odległości od Goleniowa w Marszewie. Możliwość kupienia działki sąsiedniej w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł7 200 m² 41,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Freedom Nieruchomości prezentuje atrakcyjnie zlokalizowaną działkę z wydanymi warunkami zabudowy umożliwiającymi budowę domu w miejscowości Kleszczewo Kościerskie, gmina Zblewo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 200 m² 307,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferta sprzedaży niezabudowanej działki (prawo użytkowania wieczystego) obszaru 0,1200ha, połozonej w Brzegu przy ul. Ciepłowniczej. Przeznaczenie terenu wg miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł1 214 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Widokowa działka 12,14 ar z potencjałem zabudowy - Jaszczurowa Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 12,14 ara, położona w miejscowości Jaszczurowa, gmina Wiśniowa, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł300 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom+ budynek produkcyjno- magazynowy= niepowtarzalna okazja! Szukasz nieruchomości, która łączy komfortowe miejsce do życia z przestrzenią do prowadzenia działalności? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46,51 m² 10 728,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie, położone na Osiedlu Unii Europejskiej przy ul. Holenderskiej. Lokal o powierzchni 46,51 m2, położony na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2017 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

814 725 zł31,95 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł207,78 m² 7 214,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

W cenie kompleks 6 domków rekreacyjnych W rusinowie K. Jarosławca atuty: - gotowa inwestycja o wysokiej stopie zwrotu, - obiekt ceniony i rozpoznawalny przez turystów, - pełne obłożenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł220 m² 7 722,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 015 m²

Prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży jednorodzinnego domu o powierzchni 220 m2, który zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. Dom znajduje się w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

2 512 000 zł2 955 m² 850,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka objęta mpzp z przeznaczeniem pod szeroko rozumiane usługi jak również usługi z zakresu oświaty (przedszkola, szkoły) oraz sportu, rekreacji i turystyki. Działka położona tuż.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł49 m² 9 897,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w zadbanym budynku parterowym z lat 50-tych , czterolokalowym z indywidualnym wejściem oraz z ogródkiem o pow ok 300 m2. Mieszkanie 2 pokojowe ( pierwotnie był to 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł140 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:996 m²

Do sprzedania komfortowy dom położony w Mogilanach ,ok 7 km od granicy Krakowa.Budynek mieszkalny wolnostojący o pow. ok. 140 m2 powierzchni użytkowej,usytuowany nadziałce 996 m2.Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł70 m² 16 414,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament Premium w Ustroniu Bulwary Wiślane Wyjątkowa oferta z ceną promocyjną Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu Premium, położony na parterze nowoczesnego, dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

1 500 000 zł7 290 m² 157,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Wałczu, osiedle Morzyce! Proponujemy działkę o powierzchni 7 290 m , położonej w spokojnej, malowniczej części Wałcza na osiedlu Morzyce.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł63 m² 3 730,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie M-5 położone przy ulicy Zielonej. Powierzchnia ok 63 mkw. Niski, ocieplony blok, 4 piętro. 4 pokoje, kuchnia połączona z salonem, łazienka razem z wc. Typ nrd. Okna na.

Szczegóły ogłoszenia

170 520 zł1 176 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana - Prądki k. Bydgoszczy Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1176 m , położoną w spokojnej i rozwijającej się miejscowości.