Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

615 000 zł54 m² 11 388,89 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Krzykach o powierzchni 54 m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze 11 piętrowego bloku, w pełnym rozkładzie z osobną kuchnią. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł46,40 m² 18 318,97 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Cena ofertowa jest ceną wywoławczą! Apartament mieszkanie z tarasem na prestiżowym osiedlu Saska 46,4 m , 12. piętro Osiedle Saska Residential Estate, to prestiżowe, niezwykle klimatyczne ,.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł53,51 m² 13 249,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokojowy apartament z balkonem oraz komórką lokatorską/ blisko morza Zielone Tarasy to osiedle które cieszy się dużą popularnością zarówno wśród mieszkańców jak i wypoczywających.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 763 m² 187,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 18 arów, położona w miejscowości Pobiednik Mały (gmina Igołomia-Wawrzeńczyce), tuż przy granicy Krakowa. Nieruchomość posiada wydane.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 500 m² 533 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka płaska ,szeroka z pozwoleniem na budowę w okolicy Zabierzowa. Działka o powierzchni 15 arów w miejscowości Rząska przy asfaltowej gminnej ulicy. Media pełne : woda , prąd.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł1 380 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz   Oferuję Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w pięknej miejscowości nieopodal Bydgoszczy. Wśród drzew i zaledwie kilkaset metrów od rzeki Brdy. -.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł1 800 m² 441,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana położona pod Olsztynem w miejscowości Bartąg nad Jeziorem Bartąg. Najważniejsze atuty: działka objęta mpzp - przeznaczona na zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 000 zł74 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:74 000 m²

Do sprzedania obiekt produkcyjno- usługowy położony w Gliwicach z idealnym połączeniem ze wszystkimi ważnymi drogami ( A4, a1, dtś). Teren ogrodzony , w znacznej części utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł124,27 m² 6 027,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:530 m²

Wyjątkowy dom W zabudowie bliźniaczej - stan prawie deweloperski - załom Na sprzedaż nowoczesny, rozbudowany dom w zabudowie bliźniaczej (prawy segment) położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

231 140 zł889 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu nieruchomości w Soblówce, u podnóża góry Smereków Wielki, z którego można podziwiać tatry. Ta nieruchomość jest idealna dla tych, którzy pragną odetchnąć od.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł925 m² 118,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki blisko natury a jednocześnie z dobrym dojazdem? To właśnie znalazłeś idealne miejsce na swój wymarzony dom. Oferowana nieruchomość to doskonała okazja pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

4 199 000 zł237,92 m² 17 648,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:987 m²

Agencja westate prezentuje sprzedaż nowoczesnego domu wolnostojący w Rewie, położonego w pierwszej linii brzegowej od morza, co czyni tę nieruchomość prawdziwą perełką na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł395 m² 6 075,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:591 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 395 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy Warszawy, przy ul. Głębokiej. Nieruchomość posiada przestronny ogród oraz własne.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł80,30 m² 14 819,43 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty Michał Cenecki tel.   Podstawowe informacje: lokal mieszkalny w pełni przygotowany do adaptacji, charakteryzujący się dobrym stanem wizualnym i technicznym. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł42 m² 14 023,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwa pokoje w bardzo dobrym stanie! Balkon i garaż podziemny! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż w rejonie Kliny-Zacisze. W pobliżu park przy forcie "borek" oraz Park.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł61 m² 11 950,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta wyłącznie w Naszym biurze - klucze w biurze, możliwość prezentacji w weekendy. Do sprzedaży nowiutkie przez nikogo jeszcze niezamieszkałe mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 000 zł161 m² 10 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, zlokalizowany w spokojnej i zielonej części zachodniego Józefowa. To doskonała propozycja dla rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł65,91 m² 5 993,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt: krzysztof Dusiński, tel.   Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni 65,91 m , położone w spokojnej okolicy Goduszyn, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł49,76 m² 7 616,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedsprzedaż - zarezerwuj teraz i zyskaj najlepszą cenę! Termin oddania: IV kwartał 2027 r. Mieszkania na parterze (49,76 m ) Z własnym ogródkiem o powierzchni od 32 m do aż.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł499 m² 100,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana usługowo-mieszkaniowa w Reczu, z warunkami zabudowy Tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka o pow. 499m2, dla miłośników historii.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł180 m² 2 378 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:630 m²

Lidzbark welski - wyjątkowa lokalizacja W sercu przyrody | dom idealny dla rodziny Marzysz o miejscu, które łączy komfort codziennego życia z bliskością jeziora, lasów i pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł64,60 m² 10 061,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości do zamieszkania blisko centrum? Bądź inwestycyjnie? Ta oferta Cię zainteresuje. Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł142 m² 10 492,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:516 m²

Westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyjątkowego domu całorocznego z sauną znajdującego się malowniczej kaszubskiej miejscowości Wiele, zlokalizowanego niespełna.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 201 m² 99,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie idealne działki po 1200m2 położone ok. 3,5 km od Grajewa , Nieruchomości objęte mpzp jako budowlano- usługowe (usługi nieuciążliwe) Media : -prąd ,woda (wodociąg miejski) przy.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 119 m² 93,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz pięknego widokowego miejsca na swój wymarzony dom? A może myślisz o miejscu w którym możesz odpocząć od zgiełku miasta ? Albo po prostu szukasz dobrej lokaty swojego kapitału?.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na 1 piętrze kameralnej kamienicy w spokojnej, zielonej części Walimia - Wzgórze Wawel. ? idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł13,11 m² 11 823,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży lokal handlowy o powierzchni użytkowej 13,11m2 , zlokalizowany w centrum handlowym promenada. Miesięczny czynsz administracyjny wynosi 350 zł. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

218 000 zł1 302 m² 167,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta-oferujemy na sprzedaż działkę pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w okolicy ulicy Jesiennej w Gryfinie. Działka o pow. 1302 m2 , płaska, i wymiarach 25m X 57.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²13,70 m² 411 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o pow. 13,70 m2 usytuowany na I piętrze budynku w centrum Stargardu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 132 m² 185,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Szukasz działki na Kaszubach blisko morza? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż działka o powierzchni 1132 m położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł70,30 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie oława 2 pokoje sprzedam Oława sprzedam mieszkanie 2 pokoje_parter_kamienica_do wprowadzenia Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Oławie przy ulicy 1 Maja Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł200 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecam do sprzedaży dom wolnostojącym o powierzchni mieszkalnej około 143 metry kwadratowe. Nieruchomość ogrodzona. Piękna działka o powierzchni 1050 mkw. W sąsiedztwie niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 400 m² 157,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową działką budowlaną o powierzchni 1400 m , położoną w Nowym Prażmowie, w sąsiedztwie lasów. To idealne miejsce dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł36 m² 81,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie na wynajem przy Parku Lotników - ul. Stanisława Lema Na wynajem piękne mieszkanie z balkonem: powierzchnia: 36 m2 Piętro: 2/4 Winda: tak Garaż podziemny: tak Balkon: tak Cena najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł75,71 m² 10 765 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Potrzebujesz dla swojej rodziny większej przestrzeni do życia i relaksu? Marzysz o wyjątkowej nieruchomości, która łączy funkcjonalność i komfort? Mamy dla Ciebie coś naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł350 m² 3 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Studio Focus Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą! Lokal użytkowy z przeznaczeniem na biura, siłownię lub salę zabaw z parkingiem oraz łatwym dostępem na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Mogilno,kujawsko-pomorskie

159 000 zł38,59 m² 4 120,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

NA pierwszym zdjęciu znajduje się wizualizacja! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położone w odświeżonym budynku przy ul. Kasztanowej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł70,57 m² 4 662,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Okazyjna cena duże 3-pokojowe mieszkanie optymalne pierwsze piętro Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Sosnowcu w dzielnicy Zagórze przy ulicy Zielonogórskiej. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł740 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż! Klony koło Kostrzyna. Została ostatnia działka 220/4! Miejscowość jest oddalona o około 10 km od Środy Wlkp. (jedynie 15 minut samochodem). Działki.