Nieruchomości

238 359 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z garażem

Ostróda,warmińsko-mazurskie

319 000 zł52,29 m² 6 100,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Wyobraź sobie, że zamiast szukać "idealnego mieszkania", tworzysz je dokładnie pod siebie. Od układu, przez materiały, po każdy detal. To mieszkanie w Ostródzie przy ul. Konstytucji daje Ci.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł64,80 m² 38,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Oferta skierowana tylko dla osób pracujących, zwierzolubnych lub uczących się. Oferta nie jest skierowana dla osób z nieletnimi dziećmi i obcokrajowców. Polecam atrakcyjne mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł46,40 m² 10 323,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja Z zadatkiem! Przedstawiam na sprzedaż funkcjonalne, jasne, dwustronne, zadbane 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią- o powierzchni użytkowej: 46,40 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł220 m² 4 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Marzysz o własnym, ekologicznym, drewnianym domu w spokojnej, malowniczej miejscowości, który możesz urządzić według własnej wizji? Ta oferta to spełnienie takich marzeń. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 356 m²

Dom z dużą działką | Malbork - Wielbark | 3 garaże Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w Malbork, w spokojnej i cenionej dzielnicy Wielbark, przy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł36,33 m² 15 111,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż prezentuję atrakcyjne mieszkanie parterowe o powierzchni ponad 36m , położone w jednej z najbardziej spokojnych i lubianych części miasta na osiedlu Złotniki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł84,10 m² 13 495,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Opis Wyjątkowe Mieszkanie 4 oddzielne pokoje, 84,10 m | Idealne dla Rodziny i na Inwestycję! Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84,10 m z 4 niezależnymi pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

575 000 zł57,30 m² 10 034,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Spółdzielcze Własnościowe Prawo Do Lokalu - Istnieje możliwość zakupu przez osoby spoza ue! W Ofercie sprzedaży posiadamy: trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,30 m2 z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł480 m² 4 479,17 zł/m²

 

Przeznaczenie lokalu:handlowo-usługowe

 

Liczba pomieszczeń:19

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż dochodowy budynek komercyjny z najemcami, zlokalizowany w ścisłym centrum miejscowości Hyżne, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł400 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 004 m²

Rzadko spotykane! dom 7 pokoi + 1,04 ha działki | dla dużej rodziny lub pod agroturystykę | góry sowie Dzikowiec, gmina Nowa Ruda Na sprzedaż przestronny, solidny dom z 2000 roku, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł49,49 m² 9 799,96 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł80 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zarezerwowane Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł23 679 m² 88,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka w Wilczkowicach, o powierzchni około 2,3 ha , położona na wzgórzu, ekspozycja Pd-Zach. widok na dolinę Dłubni i okoliczne wzgórza, przy dobrej przejrzystości.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł9 800 m² 60,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Naprawdę piękna, widokowa, przestrzenna działka budowlano-rolna w gminie Skawina z ekspozycją na południowy-zachód. Działka objęta planem zagospodarowania dla gminy Skawina i około 41a.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł6 180 m² 105,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlano-rolna , o powierzchni około 62 ary , w tym część budowlana około 32 ary. Położona w spokojnej, cichej i zielonej okolicy bezpośrednio przy lesie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł302 m² 7 450,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:608 m²

Dom z ogromnym potencjałem! Kraków Kliny-Borkowskie! Idealny dla rodziny a dodatkowo dobudowana część usługowa (wynajęta) przynosząca comiesięczne profity z wynajmu. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł12 195 m² 135,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa działka, budowlano-Leśna , o powierzchni 12195 m2 , w tym część budowlana około 54 ary. Położona w spokojnej, cichej i zielonej okolicy , w miejscowości Górna.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 220 m²

Na sprzedaż działka 20a, zabudowana domem 50m2 do całkowitego remontu (z wymienionym dachem). Dom jest połączony bliźniaczo z drugim budynkiem. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł210 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 170 m na działce 7,7a w doskonałej lokalizacji, tuż pod Krakowem. W Mogilanach , na działce (32x24 m), tuż przy lesie, w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł115 m² 7 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferuję na sprzedaż piękny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 115 m , usytuowany na działce o powierzchni 350 m . Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł204,54 m² 5 133,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom o powierzchni użytkowej 133 m + strych. Położony na działce 7,5a w miejscowości Mogilany , pod Krakowem. Technologia i oszczędność:.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł415 m² 3 108,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

To bardzo okazała nieruchomość położona w miejscowości Zawoja - w lesie, nad potokiem, z dojazdem drogą gruntową. Lokalizacja gwarantuje otoczenie zieleni, a przepływający.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł180 m² 8 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:664 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący 210m2 położony tuż pod Krakowem w miejscowości Lusina. To idealna propozycja dla osób, które chcą cieszyć się spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 992 zł41,73 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie: nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,73 m , znajdujące się na drugim piętrze 3-piętrowego budynku z windą. Rozkład mieszkania: przedpokój - 4,52 m łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 886 zł37,93 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty Korczaka Zróżnicowany wybór mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania o powierzchni od 37 m do 77 m zapraszamy do kontaktu w celu poznania pełnej oferty. Komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł166 m² 11 746,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę wyjątkowego domu na sprzedaż o powierzchni całkowitej 166 m2, położonego w krakowskich Łagiewnikach. Dom ten zachwyca nowoczesną formą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł129,22 m² 5 409,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę domu wolnostojącego, położonego w doskonałej lokalizacji - w Modlnicy (gmina Wielka Wieś), w odległości jedynie około 4km od.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł936 m² 192,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 936 m w suburbannej lokalizacji. Wymiary działki to 27,5 x 34 m. Działka ma dostęp do mediów: prąd, woda, kanalizacja oraz szambo. Możesz wykorzystać.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł76,12 m² 5 977,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Biuro delimart nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania w poszukiwanej lokalizacji na monitorowanym osiedlu w Sanoku. Mieszkanie 4-pokojowe na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł530 m² 1 226,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w miejscowości Zagórz koło Sanoka. Dom położony jest w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł160 m² 4 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Oferta na wyłączność tylko W biurze nieruchomości horyzont! Prezentuję na sprzedaż bardzo atrakcyjną Nieruchomość na Górnym Miedzyniu to idealna propozycja dla osób, które szukają.