Nieruchomości

238 835 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem

Chruściele,warmińsko-mazurskie

1 490 000 zł155 m² 9 612,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 806 m²

Wyobraź sobie poranek, w którym jedynym dźwiękiem przerywającym ciszę jest miarowe uderzanie wody o deski Twojego prywatnego pomostu. Nie budzi Cię hałas miasta, lecz miękkie światło.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł60,20 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z 2013 roku przy ul. Tulipanowej w Bielawie. Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń, do wydania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł4 000 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną - Trakt Lubelski, wawer, warszawa Lokalizacja: warszawa, wawer - Nadwiśle, ul. Trakt Lubelski Powierzchnia: 4 000 m Cena: 5 400 000 zł + vat (1 350 zł/m ) Typ działki:.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł1 590 m² 1 440,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z Prawomocnym Pozwoleniem na Budowę Falenica | Wawer | Warszawa Powierzchnia gruntu: 1 590 m Cena ofertowa: 2 290 000 zł ( 1 440 zł/m ) Status prawny: pełna własność | aktualne kw.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł175 m² 18 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w jednej z najbardziej poszukiwanych części Józefowa - Michalinie. To propozycja przede wszystkim dla osób, które szukają dobrze położonej działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł1 487 m² 1 109,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m , położona w zielonej i spokojnej części Warszawy - Wawer, radość Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 004 m² 986,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena: 990 000 zł Powierzchnia: 1004 m Lokalizacja: warszawa - Miedzeszyn (wawer) Twoje miejsce przy lesie - gotowe pod budowę domu Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana z wydanymi Warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł1 167 m² 771,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy - Wawer, warszawa Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1167,47 m , położona w spokojnej i zielonej części Warszawy - Zerzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł1 656 m² 1 080,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Radość, warszawa-Wawer Cena: 1 790 000 zł (1 081 zł/m ) Powierzchnia: 1 656 m Typ działki: budowlana (zabudowa jednorodzinna z zielenią leśną) Marzysz o własnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 187 000 zł1 484 m² 799,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wz - Aleksandrów / Wawer / Warszawa - 1 484 m - ul. Zagórzańska. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 484 m , położona w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 599 m² 813,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1 600 m | Warszawa Wawer-Aleksandrów, plan Miejscowy (g22.MN) Cena: 1 300 000 PLN (ok. 813 zł/m ) Powierzchnia: 1 600 m Najważniejsze informacje Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 725 m² 811,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1 725 m | Warszawa Wawer - Aleksandrów, plan Miejscowy (g22.MN) Cena: 1 400 000 PLN (ok. 811 zł/m ) Powierzchnia: 1 725 m Najważniejsze informacje Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

58,05 zł/m²200 m² 11 610 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro do wynajęcia - 200 m , Warszawa Oferujemy do wynajęcia przestronne biuro o powierzchni 200 m , zlokalizowane na 1. piętrze budynku. Lokal zostanie odświeżony i dostosowany do.

Szczegóły ogłoszenia

51,17 zł/m²1 200 m² 61 404 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne biuro o powierzchni 1200 m , z możliwością podziału na dwa niezależne lokale o powierzchni 600 m . Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł3 325 m² 796,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna - 2 działki budowlane 3 325 m | Warszawa Wawer (mpzp G22.MN) Cena: 2 650 000 PLN (ok. 796 zł/m ) Powierzchnia łączna: 3 325 m (1 725 m + 1 600 m / 96/35.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł733 m² 886,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 733 m - ul. Zagórzańska, warszawa Wawer Lokalizacja: ul. Zagórzańska, obręb 3-15-02, warszawa - Wawer Powierzchnia działki: 733 m Cena: 650 000 zł Opis.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł120 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 715 m²

Park Nieruchomości prezentuje dom położony w miejscowości Rudna Mała, zaledwie 12 minut od centrum Rzeszowa - propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, prywatności i wygodnego dojazdu.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²170 m² 7 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny, częściowo wykończony lokal 170 m2 na biuro lub usługi. Bardzo dobra widoczność, możliwość umieszczenia reklamy. Lokal znajduje się I piętrze (z windą) w nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

67,94 zł/m²114,80 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 114 m2, na parterze z dużymi witrynami, zlokalizowany w bardzo dobrym punkcie warszawskiej Białołęki przy ul. Płochocińskiej. Lokal idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł59,80 m² 10 351,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia 58.24 m Liczba pokoi 3 Numer piętra 10 Liczba pięter 10 Czas przekazania do uzgodnienia Stan dobry Własność prywatna Informacje dodatkowe: Piwnica Internet Domofon Plac zabaw Prąd Okna.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł183 m² 8 142 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:181 m²

Przestronny, nowoczesny segment z pięknym poddaszem, ogródkiem i garażem w podwarszawskich Łomiankach Idealny do celów mieszkaniowych nawet dla dużej rodziny. Duże wysokie poddasze to.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł270 m² 12 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:740 m²

Willa Nietota to wyjątkowy, drewniany dom z 1936 roku, położony w malowniczej Bukowinie Tatrzańskiej. Usytuowana wysoko na wzgórzu, z panoramicznym widokiem na Tatry, oferuje ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:319 m²

Wyjątkowy dom z duszą w sercu gór z widokiem na Karkonosze i Śnieżkę. Klimatyczna , poniemiecka nieruchomość, położona w tej właśnie malowniczej, podgórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł50,10 m² 11 956,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| na sprzedaż wygodny apartament położony na I piętrze budynku na Osiedlu Bałtyk, w nadmorskim Grzybowie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł140 m² 6 635,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Sprzedajemy mieszkanie 2-poziomowe z ogródkiem. 1 piętro + poddasze mieszkalne. W cenie ogród (69 mkw) i miejsce postojowe. Obydwa poziomy mogą działać jak 2 niezależne mieszkania (na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48 m² 12 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Sprzedajemy 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną zamykaną kuchnią. W skład mieszkania wchodzi: - salon z wyjściem na balkon - Sypialnia - Łazienka - wc - Kuchnia oddzielna - Korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

303 450 zł6 069 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Urokliwa działka rolna nad Widawą wyjątkowa okazja w sercu Wrocławia! Położona tuż przy malowniczej rzece Widawie, ta atrakcyjna nieruchomość o powierzchni ponad 60 arów, oznaczona jako.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 14 działek budowlanych, każda o powierzchni około 1000 m , położonych w urokliwej miejscowości Niesiołowice, w gminie Stężyca. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł3 015 m² 122,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3015 m , położona w miejscowości Grabówek, w gminie Nowa Karczma. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

6 650 000 zł35 426 m² 187,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 35 000 m , położona w miejscowości Niesiołowice, w gminie Stężyca - w sercu Kaszub. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

251 250 zł1 005 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową okazję inwestycyjną - przestronną, kształtną działkę budowlaną w urokliwych Miłoszycach, usytuowaną na malowniczym leśnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

5 850 000 zł9 283 m² 630,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o numerze 27/2, obręb 310, położona na terenie miasta Gdańsk, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z oznaczeniami: u33 oraz R11. To grunt o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł46,05 m² 18 458,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szukasz stylowego mieszkania w samym centrum Gdańska? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,05 m , usytuowane kilka kroków od Starówki.

Szczegóły ogłoszenia

90 060 zł3 002 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża działka rolno-rekreacyjna nad Bystrzycą w Świdnicy. To piękne tereny zielone, ogrodowe w środku miasta! Działka ma pow. 3002 m2 położona jest nad rzeką Bystrzycą. Klaso.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł106,60 m² 12 185,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż duże, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 106 m wraz z piwnicą o metrażu 16 m . Lokal usytuowany jest na parterze kamienicy z 1905 roku przy ulicy Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

660 510 zł3 580 m² 184,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej w dynamicznie rozwijającej się lokalizacji Jerzmanowo, w sąsiedztwie Zakładów Chemicznych, przy ul. Żwirowej. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł2 000 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż piękne działki pod lasem, siedliskowe - w Starym Lesieńcu gm. Boguszów-Gorce! Oferta dla każdego marzącego o domu w górskiej okolicy! Duży obszar, który został.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam pięknie położoną działkę budowlaną w Starym Lesieńcu gm. Boguszów-Gorce! Oferta dla każdego, marzącego o domu z górskimi widokami! Działka o pow. 1000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

201 600 zł4 032 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwie położona nad Starą Widawą działka rolna na Kowalach, w samym sercu Wrocławia! Powierzchnia oferowanej działki to 4032 m2. W planie zagospodarowania oznaczona symbolem 1ws - wody.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł130 m² 6 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:884 m²

Kraków Nowa Huta dom 110 m2 istnieje możliwość wydzielenia większej działki. Przedmiotem oferty jest atrakcyjna nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 8,84 a. oraz domu.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł2 425 m² 164,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlana o pow.2425 m2 z m.p.z.p.Media w drodze asfaltowej.Wiecej info pid nr