Nieruchomości

239 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

5 100 000 zł9 220 m² 553,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży gruntu inwestycyjnego Nowa Wieś Wrocławska | gmina Kąty Wrocławskie | powiat wrocławski Grunt pod produkcję, logistykę, magazyny i usługi Na sprzedaż atrakcyjny grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 081 080 zł84,73 m² 12 759,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 83,16 m2. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Składowa w Krakowie. Podana cena 1409432,4 zł jest ceną brutto i zawiera 23% vat

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 170 zł39,59 m² 16 750,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym łazienką i loggią, mieszczące się w inwestycji Apartamenty Składowa w Krakowie. Cena miejsca postojowego: 60 000,00 zł Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 320 zł40,44 m² 17 688,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł30 m² 18 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż kawalerka 30 m z ogródkiem ul. Modlińska 56b, białołęka Żerań Na sprzedaż komfortowa i nowoczesna kawalerka o powierzchni 30 m , położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 990 000 zł1 050 m² 3 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pawilon handlow/usługowy 1050m2 z parkingiem, działka 2928m3, 50 miejsc parkingowych nieruchomość skomercjalizowana, zwrot 9% /rok! Modernizowany w 1999 roku. Lokalizacja w środku osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

667 800 zł40 m² 16 695 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Chcesz kupić mieszkanie, ale nie wiesz od czego zacząć? Pomożemy Ci przejść przez cały proces - krok po kroku lokalizacja - duży atut ok. 2 km do Śródmieścia Gdańska 10-15 min do gumed ok. 4 km do.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł162 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:727 m²

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą komfortowego domu położonego przy ulicy Słonecznej w Niewodnicy Koryckiej. Nieruchomość zlokalizowana w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

976 443 zł62,02 m² 15 744 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, tarasu i balkonu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 590 zł60,92 m² 16 359 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby, łazienki, balkonu i tarasu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 499 zł43,07 m² 15 498 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 820 zł62,68 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prowadzimy sprzedaż z całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania lub o inne inwestycje. 0% prowizji! Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 000 zł43,06 m² 11 983,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nadmorska perełka inwestycyjna już w ofercie od dewelopera Zawisza Invest! Przedstawiamy nowoczesną inwestycję między Karwią a Jastrzębią Górą. Oddanie inwestycji: planowane na kwiecień.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie przestronne, w apartamentowcu, 50 metrów, dwa pokoje, umeblowane. Dodatkowe meble na życzenie. Aneks kuchenny połączony z salonem, okna od strony południowej, duży.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł50 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Funkcjonalne, przestronne, widokowe 2 pokojowe mieszkanie z piwnicą oraz balkonem na osiedlu Dywizjonu 303. Atuty! * funkcjonalny układ - możliwość wydzielenia trzeciego pokoju * jasne, słoneczne *.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł60 m² 6 416,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie własnościowe w świetnej lokalizacji. Druga linia zabudowy - cicha okolica. Mieszkanie jasne - duże okna. Dostępność - od zaraz Wymiary pomieszczeń: salon: 4,70m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

858 000 zł43,06 m² 19 925,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Nadmorska perełka inwestycyjna już w ofercie od dewelopera Zawisza Invest! Przedstawiamy nowoczesną inwestycję na Mierzei Helskiej - w Jastarni: oddanie inwestycji: planowane na kwiecień 2027.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 900 zł43,62 m² 16 779 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu, mieszczącego się na Osiedlu Link Bunscha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 814 zł43,56 m² 15 950,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka, mieszczącego się na Osiedlu Link.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 353 zł52,26 m² 14 185,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł38,20 m² 14 633,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferta biura The House Nieruchomości. Ulica Władysława IV to jeden z najbardziej rozpoznawalnych adresów Śródmieścia Gdyni miejsce, w którym nowoczesne miasto spotyka się z nadmorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 200 zł44,13 m² 11 221,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prowadzimy sprzedaż z całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 900 zł41,41 m² 11 733,88 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

707 146 zł80,08 m² 8 830,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! klucze gotowe do odbioru! Lokalizacja Spokojna, zielona część Gliwic, blisko centrum Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

358 000 zł27,70 m² 12 924,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

443 000 zł36,95 m² 11 989,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 36.95 m2 znajdujące się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku położonym w Wyszkowie przy ul. Telimeny 9. Mieszkanie idealne dla celów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 000 zł33,10 m² 19 577,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Nadmorska perełka inwestycyjna już w ofercie od dewelopera Zawisza Invest! Przedstawiamy nowoczesną inwestycję na Mierzei Helskiej - w Jastarni: oddanie inwestycji: planowane na kwiecień 2028.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 100 zł30,19 m² 12 590,26 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 954 zł49,66 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

69,94 zł/m²63,63 m² 4 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Bezpośrednio. Gotowe Biuro przy Metrze Puławska 228 (mokotów). Szukasz prestiżowego, a zarazem funkcjonalnego miejsca dla swojego zespołu, miejsca na kancelarię lub gabinet? Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 000 zł33,10 m² 12 024,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł23 m² 12 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam nowe, wyremontowane mieszkanie, apartament dla dwojga z wyposażeniem + agd + klimatyzacja. 1 piętro, osiedle Górny Bór w Skoczowie. Pełna własność z księgą wieczystą. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41 m² 14 609,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż oferuję bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane na Żoliborzu (okolice przystanku Włościańska). Mieszkanie znajduje się na parterze i wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwa dwupokojowe nowe apartamenty na zamkniętym, kameralnym osiedlu w centrum Ustronia. Mieszkanie na pierwszym oraz na drugim piętrze z prywatną klatka schodową o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 607 m² 124,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Okazja: działki z linią lasu Karczewo, gm. Kiszkowo | mpzp: dom + usługi. Lokalizacja: karczewo, gm. Kiszkowo (pow. gnieźnieński), otulina Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki. Cena: od 200 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł36,20 m² 11 850,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Polecam na sprzedaż mieszkanie w budynku Wielkopolanki. V-piętro w 5-piętrowym budynku, bez windy. Mieszkanie od zachodu Rozkład : salon 16m2 sypialnia 8,4m2 kuchnia 6,6m2 łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł44,56 m² 14 587,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 44,56 m2 z oddzielną, jasną kuchnią, balkonem i piwnicą w Osiedlu Albertyńskim 21 w dzielnicy Nowa Huta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł205 m² 7 268,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Witam Do zaoferowania mam Państwu dwa domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Dom o powierzchni ok.205m2 STAN DEWELOPERSKI Dom budowany z projektu oryginalnego ,podgląd dostępny na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł29,61 m² 26 984,13 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament w centrum Wrocławia Bulwary Książęce | balkon z widokiem na Odrę | wysoki standard Dzień dobry, na sprzedaż w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł64,30 m² 16 018,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Gotowe do zamieszkania, w wysokim standardzie mieszkanie 3-pokojowe o pow. 64,3 m2, z balkonem, z miejscem postojowym w garażu podziemnym, mieszczące się na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 000 zł33,10 m² 12 024,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nadmorska perełka inwestycyjna już w ofercie od dewelopera Zawisza Invest! Przedstawiamy "złote Perły", nowoczesną inwestycję w malowniczym Ostrowie, między Karwią a Jastrzębią.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł36,57 m² 9 898,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,57m , po generalnym remoncie, położone na 1. piętrze przy ul. Flatta 17 w Łodzi. Funkcjonalny układ mieszkania Jasny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł193,27 m² 10 244,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:595 m²

Do sprzedania nowoczesny dom bliźniak w Bobrowcu, powiat piaseczyński, województwo mazowieckie Oferujemy przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł32,31 m² 17 332,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Prowizja 0% grochów / kawalerka / nowe/ wysokie / czynsz-100 zł. Na sprzedaż nowe mieszkanie na bliskim Grochowie. Mieszkanie znajduje się w okolicach ronda Wiatraczna przy cichej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 500 zł40,91 m² 12 063,07 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026