Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni po 10 arów każda (cena podana za sztukę), położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:588 m²

Mamy dla Państwa w ofercie jeden z dwóch niezależnych, całorocznych domków rekreacyjnych, położonych na zagospodarowanej działce w spokojnej nadmorskiej okolicy! Domek funkcjonował.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł220 m² 1 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Na sprzedaż dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi zlokalizowany w m. Ostrówek, gm. Puchaczów, pow. łęczyński. Nieruchomość zlokalizowana jest w odległości: 9 km od Łęcznej, 33 km.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł67,38 m² 5 491,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne wnętrza, komfort w użytkowaniu i pożądana lokalizacja nieruchomości to tylko kilka zalet tego mieszkania. Zapraszam do zakupu w pełni rozkładowego, trzypokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł96 m² 7 395,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Trwa sprzedaż lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim lokalizacja: pieszyce ul. Ogrodowa I etap gotowe do oddania, II etap - wiosna 2025 Powierzchnia użytkowa 95,95.

Szczegóły ogłoszenia

38,85 zł/m²315,42 m² 12 254 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 315,42 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek. poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

49,50 zł/m²102,46 m² 5 072 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przedstawiamy do wynajęcia przestronne, wygodne biuro o powierzchni 102m2. Lokal położony na 3 piętrze biurowca w centrum Gdyni, tuż przy jednym z głównych skrzyżowań, blisko dworca.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł48,60 m² 4 526,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Wyjątkowa okazja inwestycyjna: mieszkanie 2 pokoje do remontu w sercu Łodzi Śródmieście Katedralna Prezentujemy unikalną ofertę inwestycyjną mieszkanie do remontu położone w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 700 zł58,40 m² 8 231,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3 pokojowe mieszkanie z tarasem i dużym ogródkiem - ulica połczyńska/wenedów- wydanie maj 2026 W naszej ofercie mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

45,71 zł/m²350 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż: działający hostel w Warszawie 15 pokoi 2-osobowych Na sprzedaż dochodowy, w pełni funkcjonujący hostel z 15 pokojami zlokalizowany na warszawskim Muranowie. Obiekt cieszy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 000 zł44,65 m² 14 199,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,65 m , położone na parterze, to idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, świetną komunikację i wysoki standard nowego.

Szczegóły ogłoszenia

107 300 zł1 073 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Pieszkowie - przy lesie Na sprzedaż atrakcyjne działki położona w spokojnej, zielonej okolicy w Pieszkowie, bezpośrednio przy lesie. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł37,30 m² 15 281,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

1-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Pasłęckiej budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 37,3m2. Układ: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł145 m² 7 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Bez pcc i bez prowizji! nieruchomość Dom w zabudowie bliźniaczej w Chylicach. Jasne przestrzenne pomieszczenia i piękny ogród aż 750m2 z dużym tarasem. Budynek wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 431 m² 52,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu na sprzedaż 2 działki budowlane znajdujące się w miejscowości Horbów (gmina Zalesie) -17 km od Białej Podlaskiej. Powierzchnia działek i przybliżone wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł70 m² 56,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Immo House poleca na wynajem mieszkanie w Poznaniu położone przy ul. Ptasiej 18 w Poznaniu. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 70 m2 składa się z salonu ( 22,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż: malownicza działka 1500 m2 w miejscowości Las, powiat Żywiecki Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1500 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

79,91 zł/m²43,80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem pawilonu wraz z wyposażeniem Przedmiotem najmu jest pawilon wolnostojący o pow. 43,8m2, składający się z trzech kontenerów modułowych o wymiarach 600cm x 243cm.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 960 zł121,31 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy | wyposażony | wysoki standard | centrum | miejsca postojowe Idealne miejsce pod gabinet lekarski, szkołę językową, sklep oraz wiele innych usług. Budynek I okolica: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 910 m² 68,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Działka o pow. 2910 m 2 przy ul. Pszowskiej. Zgodnie z uchwałą nr XII/117/2020 rady miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 600 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Obiekt trzy gwiazdkowy, położony na wzgórzu w spokojnej, pełnej zieleni miejscowości na zachód od Lublina. Do dyspozycji jest 14 pokoi z łazienką, tv, radiem ,telefonem, internetem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł2 650 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki pod usługi komercyjne, magazyn, biuro - powierzchnie od 26,5 ara do ponad 1 ha W jednym kawałku Pisary gmina Zabierzów, powiat krakowski. Świetna lokalizacja - zaledwie 600.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł180 m² 1 938,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż: dom 150 m do wykończenia duża działka 2700 m , okolice Chmielnika / Szydłowa Dom z potencjałem inwestycyjnym | Duża działka | Dwa wjazdy Na sprzedaż dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł36,33 m² 13 184,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,33 m , położone w klimatycznej kamienicy na Poznańskim Łazarzu - jednej z najmodniejszych dzielnic Poznania. Idealna propozycja zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

17 €/m²397 m² 6 749 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura w Śródmieściu Warszawy. Elegancki charakter nadaje budynkowi nowoczesna fasada. Budynek posiada windy. Całodobowa ochrona oraz system monitoringu zapewnia prywatność i bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł13 400 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność! Do sprzedania działka budowlano- rolna o pow. około 1,34ha (sąsiadująca z lasem) oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolami: - mnu-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 790 zł87,65 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł74,80 m² 5 815,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości 1 piętro, 2 tarasy, 3 pokoje, miejsce parkingowe w hali garażowej, duża piwnica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł47,64 m² 44,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam serdecznie nieduży, ekonomiczny W utrzymaniu apartament W centrum, okolica siemińskiego, daszyńskiego, i piętro. Mieszkanie znajduje się w kompleksowo wyremontowanym budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

218 000 zł22,92 m² 9 511,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe apartamenty, rok budowy 2025 w rożnych konfiguracjach z ogródkami i tarasami w miejscowości turystycznej Borsk 93 metry od jeziora Wdzydze i plaży Jasnochówka. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł909 m² 350,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Bystre, gm. Oleśnica | 30 km od Wrocławia Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 909 m2, położoną w miejscowości Bystre, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 071 m² 47,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować działkę budowlaną położoną w Kaniowie o powierzchni 2071 m 2! Przeznaczenie działki według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego to 69.MN.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 312 m² 78,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pyrzyce wołają: buduj się, zamiast biegać po urzędach! Masz dość oglądania działek, na których jedyne co możesz, to postawić namiot? Szukasz miejsca, gdzie Twoja wizja domu nabierze realnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 263 200 zł98,40 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament nad bulwarem przy samej motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł7 058 m² 276,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Super okazja dla dewelopera Cieszyn, ul. Władysława Reymonta Na sprzedaż działki inwestycyjne nr 68/2 i 69/3 o łącznej powierzchni 7058.

Szczegóły ogłoszenia

6 676 000 zł26 704 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Katowicach tuż przy głównej trasie wylotowej z miasta, katowice, ul. Boya Żeleńskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 000 zł60 m² 22 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż! Zamieszkaj w wyjątkowej lokalizacji na Powiślu! wysokość 3M | klimatyzacja | taras 23 M2 | garaż Oferujemy wysokie (3m), klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 59,83 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł290 m² 948 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:484 m²

Na sprzedaż dom z widokiem na góry w Zakopanem Dom murowany, 4 kondygnacje, stropy żelbetowe. Klatka schodowa pozwala na wydzielenie niezależnych poziomów możliwe osobne wejścia. Obecnie 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z aneksowaną kuchnią i ładnym widokiem na panoramę miasta. Powierzchnia mieszkania: 48m2. Powierzchnia pokoi: 17m2, 9,6m2, 6,5m2. Kuchnia: aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

12 400 000 zł506,40 m² 24 486,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:755 m²

Stary Mokotów | działka 755 m | dom wolnostojący 506 m | salon 75 m | 4 sypialnie i możliwość utworzenia kolejnych | garaż na 2 samochody | 2 bramy wjazdowe na posesję - dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

144 960 zł1 208 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki wpisane na listę oczekiwania za rozbudową wodociągu! Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu niepowtarzalną ofertę już tylko 8 z 10 działek w przepięknej miejscowości.