Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

595 000 zł52,18 m² 7 810,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Poczuj chłód przedwojennej cegły i majestat architektury, która nie uznaje kompromisów. Ten budynek z 1937 roku to potężny kadłub, który przetrwał największe sztormy historii.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł900 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 900 m2, położona w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Wąwelnica. To idealna propozycja dla osób poszukujących gruntu pod.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²744 m² 24 552 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealne miejsce dla swojego biznesu w południowej części Krakowa? Mamy do zaoferowania wielofunkcyjny obiekt, który łączy w sobie przestrzeń składową z komfortowym zapleczem biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł41,35 m² 1 571,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni użytkowej 41,35 m2 zlokalizowany jest na parterze dwurodzinnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 309 m² 97,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna 1309 m Z mediami | ponikła | cisza, natura, potencjał Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna o powierzchni 1309 m (0,1309 ha), położona w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

246 171 zł26,47 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł833 m² 252,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numery działek: 113/58, 106/71 lokalizacja: borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 800 metrów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł103 m² 9 223,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowoczesny i starannie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 103 m , położony w Witkowie Drugim, w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł57,32 m² 4 518,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Olender prezentuje na sprzedaż mieszkanie na parterze o powierzchni 57,32m2 w Świebodzicach przy ul. Piłsudskiego. Mieszkanie bardzo przestronne,duży salon, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł1 719 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana uzbrojona. Szerokość działki 44 m. Nieruchomość znajduje się w gminie Nowa Brzeźnica wieś Konstantynów. Powierzchnia 1719 m 2. Na działce znajduje się stary dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł66,99 m² 8 493,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości 3 pokojowy apartament o powierzchni 66,99 m2 z poddaszem o powierzchni 40,91 m2. Mieszkanie na piętrze niskiej zabudowy szeregowej na nowej.

Szczegóły ogłoszenia

849 950 zł50 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m z balkonem, położone na 9. piętrze w budynku z windą przy ul. Ostatniej w Krakowie. Mieszkanie przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł150 m² 6 593 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 150 m z zagospodarowanym ogrodem w uzdrowisku Polanica- zdrój. Bardzo spokojna, zielona i bezpieczna okolica. Dobra lokalizacja oraz duża.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł93 m² 4 290,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Uwaga gotowiec inwestycyjny! Loka mieszkalny 93m który składa się z dwóch mieszkań ( wspólny korytarz i niezależne wejście do każdego z nich). Każdy z lokali posiada własną.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł600 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje ofertę wynajmu nowoczesnego budynku magazynowo-produkcyjnego przy ul. Trembeckiego w Rzeszowie. Obiekt o dużym potencjale inwestycyjnym 6-kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł400 m² 9 475 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro inwestycyjne | Wrzeszcz | najemcy | roi Na sprzedaż biuro zlokalizowane w samym centrum Gdańska Wrzeszcza, w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Wrzeszcz. To atrakcyjna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²1 542,08 m² 19 276 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Budynek klasy A z pełnym wyposażeniem technicznym: klimatyzacja, podnoszone podłogi, podwieszane sufity Pełne okablowanie strukturalne (el., tel., komp.) Uchylne okna, system BMS, kontrola dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł11 615 m² 16,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Odkryj raj dla miłośników natury i aktywnego wypoczynku! Piękna działka siedliskowa nad rzeką Bruśnik w urokliwej miejscowości Świecie, gm. Leśna, czeka na Ciebie. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł113,53 m² 3 514,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy - gabinet stomatologiczny o powierzchni 113,53 m2. Lokal bardzo dobrze widoczny zlokalizowany jest na parterze docieplonej i zadbanej kamienicy w centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł59,58 m² 12 252,43 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

katarzyna mastalerz - twój partner w nieruchomościach - ma przyjemność przedstawić Państwu - nieruchomość 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,58 m2, z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 960 zł54,14 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim. Inwestycja ulokowana blisko Uniwersytetu Medycznego oraz samego centrum Lublina. Budynek realizowany od lata 2024 roku z terminem realizacji na połowę.

Szczegóły ogłoszenia

86,64 zł/m²44,78 m² 3 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia powierzchnia biurowa 44,78 m2, na 3 piętrze, w biurowcu. Klimatyzacja, sieć teleinformatyczna, światłowód, kuchnia / zmywarka, kuchenka mikrofalowa, lodówka, czajnik /, toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł180 m² 2 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 289 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Romany 19, gm. Stawiski o powierzchni około 180m2 posadowiony na działce o powierzchni 1289m2. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 000 m² 99,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz miejsca na swój wymarzony dom w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Rzeszowa? Ta działka w Woli Rafałowskiej (gmina Chmielnik) spełni Twoje oczekiwania. To.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 573 m² 177,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 116/16, położonej w malowniczej miejscowości Wierzyce. To idealna propozycja dla osób marzących o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²200 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy O pow. ok. 200m 2 W pobliżu centrum handlowego "sfera" gotowy do wynajęcia W super cenie! Do wynajęcia lokal usługowy/magazynowy o powierzchni ok. 210m 2 znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł12 m²

 

Piętro:1/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Pokoje do wynajęcia - Rzeszów, ul. Jana Styki (blisko centrum) Cały dom wynajmowany na pokoje. Na ten moment wolna jest cała góra, czyli 4 pokoje na piętrze, oraz dodatkowo pokój jednoosobowy na dole.

Szczegóły ogłoszenia

76 575 zł3 063 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położoną działkę pod zabudowę o powierzchni 3063 m2 położoną w gminie Drezdenko w miejscowości Goszczanowiec. Działka graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł335 m² 2 832,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna tpu 335 m - Warszawa Targówek - 100% zabudowy, media Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Warszawie (targówek), objęta mpzp - teren tpu.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł51,60 m² 31,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bielsko-Biała ul. Marii Konopnickiej - 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią dostępne od zaraz! bardzo dobrze skomunikowane kameralne osiedle! mieszkanie bardzo zadbane. -najem okazjonalny- opis:.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53,70 m² 9 292,36 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,7 m , położone na ostatniej kondygnacji 10-piętrowego budynku przy ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 7 w Gdyni Witominio. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł108 m² 11 018,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Ciche, przestronne trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na trzecim piętrze w kamienicy w Lublinie - Chopina, mieszkanie posiada kw. Okna wychodzące na północ i południe.

Szczegóły ogłoszenia

1 357 000 zł69,24 m² 19 598,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż 3 pokoje do generalnego remontu zlokalizowane na krakowskim Kazimierzu.Prezentowana nieruchomość powierzchni 69,24 m2 znajduje się na 4 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł46,79 m² 4 466,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 46,79 m , zlokalizowane na czwartym piętrze budynku przy ul. Mierosławskiego w Szczecinku. Lokal składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 683 zł35,47 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje nowy, luksusowy apartament przy ulicy Łódzkiej, usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie-dzielnica Parkitka. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł1 300 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż ciecierzyce, ul. Spacerowa, warunki zabudowy! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1300 m , położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

295 400 zł592 m² 498,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

GP Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w urokliwej miejscowości Gądów pod Wrocławiem. Nieruchomość o powierzchni 592 m2 zlokalizowana jest przy drodze wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

194 000 zł1 492 m² 130,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Działka budowlana położona w rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł51 m² 94,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: elegancko i komfortowo urządzony apartament w doskonałej dzielnicy Gdańska. Dostęp do strefy fitness, saun w tak wyjątkowej inwestycji, tworzy to miejsce urokliwym i niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1000 m2. Działka znajduje się w miejscowości Kamionce gmina Radziejowice, objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł61,60 m² 6 477,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Idealna oferta dla rodzin! To przestronne mieszkanie o powierzchni 61,6 m znajduje się na 2. piętrze w budynku z 2001 roku. Posiada oddzielną kuchnię oraz balkon, co zapewnia wygodę.