Nieruchomości

238 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35,96 zł/m²14,10 m² 507 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Kielcach przy ul. Paderewskiego 43/45. Przedmiotem najmu są.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł172 m² 8 715,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - wysoki standard, piękna działka, 172 m - Nowy Świat / ul. Wichrowe Wzgórze Lokalizacja - spokój, zieleń i bliskość miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 891 000 zł78,64 m² 24 046,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament 3-pokojowy | doki Gdańsk | 3 piętro | Wysoki standard | Gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż nowoczesny, 3-pokojowy apartament w inwestycji doki w Gdańsku, zlokalizowany na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł200 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Biuro Eagles Estate prezentuje na sprzedaż przestronny, murowany dom o powierzchni ok. 200 m , położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Markowa. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²600 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię magazynową o całkowitej powierzchni 600m2 na parterze. ~W skład lokalu wchodzą duża powierzchnia magazynowo-hurtowa open-space, 3 pomieszczenia biurowe, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł247 m² 6 477,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wskazana nieruchomość przy ul. Promiennej w Mielcu to nowoczesny dom w stanie deweloperskim o znacznej powierzchni 247 m , który wyróżnia się dużym potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 037 m² 49,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Nowym Kurowie w gm. Stare Kurowe, ok. 13 km. od Strzelec Krajeńskich. Działka rolno budowlana, z wydanymi Warunkami Zabudowy dla wolnostojącego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²179 m² 11 635 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu biurowego / użytkowego o powierzchni całkowitej 179m2 zlokalizowanego w Krakowie w dzielnicy Podgórze przy ulicy Wiktora.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł15 003 m² 34,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Niniejszym przedstawiam Państwu działkę położoną w miejscowości Kały (gmina Murów). Działka o powierzchni 1,5003 ha, ma kształt kwadratu o długości boku 123 m. Teren działki jest.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł150 m² 3 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Na sprzedaż dom parterowy z użytkowym poddaszem w stanie surowym, zamkniętym wybudowany w 2012 roku według projektu;Studio Atrium o nazwie gl 118. Budynek znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł45,21 m² 7 940,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,21m2, z balkonem, na pierwszym piętrze w ścisłym centrum Rybnika. Do dyspozycji właściciela jest również pomieszczenie piwnicy. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 900 zł221,99 m² 7 207,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Mam dla Ciebie doskonałą ofertę nowoczesnego, przestronnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim, który spełni Twoje oczekiwania. Lokalizacja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu o powierzchni 45 m2 w dzielnicy Salwator (zwierzyniec) w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. T.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 179 m² 83,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 11.79 a w Głowaczowej, 10 km od Dębicy. Marzysz o własnym domu w miejscu, gdzie cisza i spokój spotykają się z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie o powierzchni 50m2 położone na IV piętrze (winda) przy ulicy Ostroroga. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, skrytki, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł53,38 m² 9 160,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Fordon | mieszkanie bezczynszowe Z ogrodem | pompa ciepła I fotowoltaika Na sprzedaż komfortowe mieszkanie usytuowane na parterze kameralnego budynku wielorodzinnego, położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

51,85 zł/m²270 m² 13 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa, składająca się z 6 pomieszczeń biurowych (w tym pomieszczenie kuchenne), sali konferencyjnej, archiwum, korytarza i dwóch toalet o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł80 m² 4 962,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Dom ma 80mkw, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wanną i wc, woda zimna z wodociągu, podgrzewana bojlerem elektrycznym, ogrzewanie centralne zasilane z kuchni kaflowej. Na podłodze terakota.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł43,20 m² 22 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy nowoczesny apartament o powierzchni 43,2 m , położony w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska Letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł70 m² 14 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:14 026 m²

Siedlisko w Dąbrówkach Breńskich to prawdziwy skarb Małopolski, gdzie historia splata się z nowoczesnością, a natura wita każdego gościa swym niepowtarzalnym urokiem. Jest to prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł246,83 m² 7 085,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajęty lokal handlowo-usługowy + 2 mieszkania! *idealne miejsce pod twoją działalność* lokalizacja: nieruchomość położona jest w dzielnicy Gdynia Obłuże. Jest bardzo dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł69,03 m² 10 430,25 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania inwestycyjnego na ulicy Wołyńskiej. Mieszkanie o powierzchni 69,03 m 2 podzielone zostało na.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł71 m² 10 690,14 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3 pokoje w sercu Wrocławia ul. Kościuszki | Winda | Balkon Szukasz balansu między pulsem miasta a domowym spokojem? To dwustronne, rozkładowe mieszkanie na Przedmieściu Oławskim może być.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł37,78 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta z prawem wyłączności. Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania, typu m-3, położonego na dogodnym pierwszym piętrze w niskiej zabudowie bloków przy ul.Wiejskiej osiedle Złote Łany.

Szczegóły ogłoszenia

218,16 zł/m²27,20 m² 5 934 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 274 m² 119,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka budowlana ok. 33 ar ze wszystkimi mediami w drodze, w tym kanalizacja i światłowód Bezpośredni dostęp do szosy Przepiękna okolica dwóch jezior Firlej oraz Kunów.

Szczegóły ogłoszenia

332 100 zł3 763 m² 88,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż klimatyczna działka w pierwszej linii zabudowy od jeziora Wyszembork, mazury. Pełna Faktura Vat. Cena netto 270 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 0,3763 ha.

Szczegóły ogłoszenia

42,24 zł/m²87,60 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo usługowy o powierzchni 87.6m2 składający się z dużej sali głównej, pokoju, pomieszczenia socjalnego i łazienki. Lokal jest w stanie deweloperskim do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 340 zł56,62 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dotyczy budynku nr. 6 przy ul. Batalionów Chłopskich w Chełmcu oferta sprzedaży bez-czynszowych mieszkań, apartamentów I domów W nowym sączu Luksusowe i energooszczędne.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 500 m² 346 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana niedaleko Grodziska Maz. Mamy do zaoferowania cudowną działkę w Adamowiznie o powierzchni 1500 m2, objętą mpzp. Działka jest pod zabudowę jednorodzinną. Położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

178 200 zł810 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych osób! okazja Działka w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Miłoszyce ( w Gm. Jelcz- laskowice) to niewielkie, spokojne miasteczko obecnie niezwykle popularne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Możne,warmińsko-mazurskie

140 000 zł3 584 m² 39,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Możne, gmina Olecko, na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach od 1624 do 3874 m2. Na sprzedaż działki budowlane położone w mazurskiej wsi Możne oddalonej o 3 km od Olecka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł200 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwa Domy w zabudowie bliżniaczej o Pow około 200 m2 ( 132,5m2 +67m2 poddasze ) , usytuowane na działce o pow. 0,0750 ha Nieruchomośc.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł60,54 m² 8 094 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Wierzbowej. Posiada powierzchnię 60,54 m2 i położone jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Całość składa się z dwóch osobnych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Rynek

Przecław,podkarpackie

65 zł/m²20 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przecław, rynek na wynajem dwa lokale o powierzchni 20 mkw, cena 1300 zł. Atrakcyjne lokale użytkowe na wynajem w samym centrum Przecławia - idealne pod biuro lub działalność usługową!.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²233,40 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 233 m2 w centrum Warszawy (śródmieście - metro centrum). 9 pokoi. Możliwość powiększenia do 321 m.kw. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 000 zł30,53 m² 16 082,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkanie z ogródkiem - Trimare, inwestycja Dekpol Na sprzedaż oferujemy mieszkanie na parterze w nowoczesnej inwestycji Trimare od renomowanego dewelopera Dekpol. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł18 m² 23 277,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

200m od przystanku, zielona okolica Pełna własność z Księga Wieczystą. Dzień dobry, do sprzedania oferuję świetnie zagospodarowaną kawalerkę o powierzchni 18m2 znajdującą się we.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 262 m² 133,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża i słoneczna działka w Rurzycy w spokojnym i ładnym miejscu, wśród domków szuka nowego właściciela. Działka 3262 m2, wymiary 55 x 60 metrów. Media: prąd - skrzynka zk.

Szczegóły ogłoszenia

172,50 zł/m²40 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro do pracy dla ok. 6 osób Dostępne od zaraz orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - 1200 pln/os. miesięcznie Łącznie ok.: 6 os. x 1200 pln/os. miesięcznie = 6900 pln miesięcznie.