Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Działka Porost

Porost,zachodniopomorskie

110 000 zł952 m² 115,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą sprzedaży 13 działek (4 zostały.

Szczegóły ogłoszenia

1 031 000 zł98,20 m² 10 498,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Do sprzedaży 4 pokojowe, dwustronne, ciche , dobrze doświetlone mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu w pobliżu ch Promenada. 1.130.000 plus miejsce postojowe w hali garażowej: 50 tys.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł36,40 m² 23 901,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Nowe | senatorska 40 | 2 oddzielne pokoje | metro Widok na panoramę Warszawy, metro pod domem i mieszkanie, do którego nikt jeszcze się nie wprowadził. To oferta dla osób, które szukają gotowej.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²56,20 m² 1 405 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Adres: ul. Grunwaldzka 9, widuchowa Powierzchnia użytkowa: 56,20 m2 Liczba pomieszczeń: 5 Grunt: działka ewidencyjna 183/1, powierzchnia 1256 m2 Cena: 23,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 358 m² 254,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Działka budowlana o powierzchni 2358 m2 położona na bydgoskiej Osowej Górze w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²220 m² 5 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bytom ul. Strzelców Bytomskich tuż przy węźle autostrady A1 i obwodnicy. Do wynajęcia 220m2 powierzchni biurowej, która składa się z 10 pomieszczeń, możliwość wynajęcia mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł42 m² 4 023,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:174 m²

Twoje miejsce wśród natury! Urokliwy domek na sprzedaż Głogówko, gm. Kotla Marzysz o spokojnym azylu z dala od miejskiego zgiełku, ale blisko cywilizacji? Ten uroczy domek położony.

Szczegóły ogłoszenia

257 600 zł1 288 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 6838 Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę o powierzchni 1288m2 z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł160 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Nowoczesny Dom Bliźniak 160 m na kameralnym Osiedlu Szmaragdowym z widokiem na Karkonosze Cena od 520 000 zł Kameralne Osiedle Szmaragdowe to cztery przestronne, nowoczesne domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

314 999 zł26 m² 12 115,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam wyjątkową okazję jednocześnie dwa identyczne mieszkania w Bydgoszczy, idealnie nadające się zarówno pod własne lokum, jak i na wynajem. Oba o powierzchni 26 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

7 499 000 zł7 749 m² 967,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Eurovilla prezentuje wyjątkową działkę inwestycyjną o powierzchni 7749 m , położoną w malowniczej i spokojnej części Powsina jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł36,31 m² 13 632,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem, położone na Osiedlu Pastelowym w dzielnicy Orunia Górna. Lokal gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów na start. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł44,80 m² 8 816,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do kontaktu i oglądania tej wyjątkowej nieruchomości, która może stać się Twoim nowym, cichym i spokojnym mieszkaniem w sercu Białej Podlaskiej. To piękne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł70 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż Kargów, gm. Tuczępy, pow. Busko-Zdrój Przedstawiamy ofertę sprzedaży parterowego domu o powierzchni 70 m , położonego na działce o powierzchni 520 m w.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł8 900 m² 50,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej działki zlokalizowanej w Jeninie w gminie Bogdaniec, kilka kilometrów od centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Przedmiotem sprzedaży jest działka.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 400 m² 48,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż działka budowlana 34 ary centrum miejscowości lubaszowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 34 ary, położona w centrum urokliwej miejscowości Lubaszowa, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł45 m² 3 777,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO sprzedania lokal użytkowy, obecnie sklep spożywczy, w miejscowości dzierzków. 10 km do dobromierza oraz jawora możliwośc wynajęcia lokalu za 800 zł mięsięcznie cena do negocjacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł32,80 m² 8 231,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zazamcze - komfort i wygoda w świetnej cenie! Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania, które łączy nowoczesny styl.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie z balkonem (od strony południowo-zach) o powierzchni 33m2 położone na II piętrze. Składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 601 m² 113,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej, atrakcyjnej działki w miejscowości Jagodnica. Nieruchomość zlokalizowana niecałe 10 km na północ od Białej Podlaskiej. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł53 m² 9 792,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w dogodnej lokalizacji: gdynia, obłuże, ul. Płk. Stanisława Dąbka 167 B. Oferta skierowana jest do klienta indywidualnego, ale ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

141 250 zł565 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane na zielonych terenach o zróżnicowanej powierzchni od 565 m 2 do 705 m 2 w Dąbrowie Górniczej -ujejsce z widokiem na Pogorię 4. Kształt działek -.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 612 m² 136,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana blisko jeziora - Michalin - prawdziwy kaszubski raj 30 km od Gdańska. Na sprzedaż malownicza, uzbrojona działka budowlana położona w spokojnej, zielonej okolicy na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł48,50 m² 13 917,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne, schludne i zadbane mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na 3 piętrze przy ul. Namysłowskiej na warszawskiej Pradze-Północ. Lokal daje idealną możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł92,40 m² 7 846,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 660 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą niewielkiego domku jednorodzinnego wolnostojącego znajdującego się ok 15 km od Opola. Dom o powierzchni 92,4m2 znajduje się w miejscowości Jełowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł790 m² 1 708,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:361 m²

Dom Z częścią usługową łomża, ul. Sikorskiego Cena: 1 350 000 zł Powierzchnia całkowita: 790,4 m Powierzchnia mieszkalna: 327,2 m Powierzchnia usługowa: 218,8 m Garaż: 18.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 389 900 zł107,59 m² 12 918,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal usługowy w sercu Lubina przy ul. Rynek 12a Oferujemy Państwu prestiżowy lokal użytkowy w ścisłym centrum Lubina, przy ul. Rynek 12a idealny dla przedsiębiorców.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł361 m² 6 232,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:758 m²

Oferta sprzedaży ośrodka wypoczynkowego w Międzydrojach. Ośrodek rozłożony jest na dwa budynki połączone wspólnym parkingiem. Do każdego pokoju jest osobne wejście z zewnątrz,.

Szczegóły ogłoszenia

73,77 zł/m²61 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal 61 m.kw. w ścisłym centrum Warszawy. Idealny pod działalność typu fitness , szkołę tańca, itp. Budynek posiada recepcje i ochronę , jest wyposażony w windy ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 190 000 zł9 259 m² 452,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Informacje podstawowe Lokalizacja: siestrzeń, gmina Żabia Wola, ul. Bliska 2/4 Powierzchnia działki: 9 259 m Zabudowa: istniejący budynek usługowy ok. 539 m Dojazd: bezpośredni dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie do wynajęcia w nowo wybudowanej inwestycji Murapol Portovo, która została oddana do użytku w 2025 roku. To nowoczesne, świetnie zaprojektowane mieszkanie, które szuka.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł62,40 m² 9 567,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m położone na parterze w niskim bloku przy ul. Warszawskiej 69 w Białymstoku. Mieszkanie przeszło generalny remont około 7 lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Barcin,kujawsko-pomorskie

879 000 zł140 m² 6 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej - Barcin Wyłącznie w naszym biurze Zapraszam na bezpłatne konsultację kredytowe - nie czekaj   Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł525 m² 5 523,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szukasz obiektu z "dobrymi kośćmi" w topowej lokalizacji, który po odświeżeniu stanie się hitem ? Na sprzedaż ośrodek wypoczynkowy w samym sercu Okuninki (Jezioro Białe),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 555 zł54,46 m² 10 494,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budynku odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 8:30 - 18:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.