Nieruchomości

238 365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

609 000 zł48,26 m² 12 619,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł47,54 m² 8 413,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Posiadamy większa ilość mieszkań w tej lokalizacji zapraszamy na stronę internetową zakładka mieszkania. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie wykończone oraz umeblowane gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł21 m² 22 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna i w pełni wykończona kawalerka o powierzchni 21 m, zlokalizowana w centralnej części Krakowa Grzegórzki, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Mogilskiego.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł15 600 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż grunt rolny. Lokalizacja: sątopy, gm. Nowy Tomyśl, powiat nowotomyski. Specyfikacja: 1. Numer ewidencyjny działki: 459 Identyfikator działki: 301504_5.0014.459 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław fabryczna - kuźniki ul. Dźwirzyńska W pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie opis Na wynajem, dwupokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,20 m2, zlokalizowane spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł246,10 m² 3 856,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:607 m²

Rezerwacja - umowa przedwstępna Wyjątkowy dom - styl, komfort i przestrzeń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą niepowtarzalnego domu, urządzonego z dbałością o każdy detal,.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł78 m² 11 474,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż | 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie | przestronne | nowe budownictwo | teren ogrodzony Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

69 160 zł1 064 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w miejscowości Kobylanka, gmina Michałowo. Ładnie położone, kształtne działki z warunkami zabudowy na budownictwo jednorodzinne (domy parterowe z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 001 m² 39,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane położone w otulinie Ińskiego Parku w pobliżu jeziora Ińsko. Działki o powierzchni od 3.001 m2 do 3.852 m2 znajdują się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł60 m² 1 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Do sprzedania budynek z działką o powierzchni 53 ar położony w miejscowości Łodzina gm. Sanok. Budynek drewniany, pokryty blachą, oszalowany stan techniczny do kapitalnego remontu lub do.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł147 m² 2 381 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:991 m²

Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, parterowy, podpiwniczony położony w kompleksie leśnym w gminie Pniewy k/grójca. Powierzchnia całkowita 147 m2, użytkowa 117 m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

4 880 zł66,58 m² 73,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English *** No commission, directly from the owner. Pets are welcome. 2 bedroom apartment with a balcony! Features: living room furnished with a comfortable fold-out sofa, dining table with.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 000 zł72,24 m² 6 810,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8a. Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł672 m² 443,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Maniowach przy ul. Józefa Poniatowskiego. Parcela ma powierzchnię 672 m i kształt prostokąta o wymiarach ok. 17,5 m x 38,4 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 780 zł28,62 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

doskonale zlokalizowane mieszkanie w gdańskiej dzielnicy Letnica. Kwadrans spacerkiem od plaży. Bloki o podwyższonym standardzie. Przestrzenie wspólne zagospodarowane z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

69,50 zł/m²44,50 m² 3 093 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   Do wynajęcia w pełni wykończony lokal usługowy idealny pod biuro lub działalność usługową. Lokal znajduje się w samym rynku.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł77 m² 6 233,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronny, świeżo wyremontowany apartament położony na pierwszym piętrze kamienicy w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, przy ul. Jaworzyńskiej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł52,70 m² 8 159,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Gotowe do zamieszkania, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie, zlokalizowane pierwszym piętrze. Lokalizacja Nieruchomość leży w zielonej i dojrzałej dzielnicy na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położne na pierwszym piętrze w niskim ogrodzonym bloku na osiedlu Baranówka w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: -pokoju z aneksem kuchennym -sypialni -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł74,32 m² 8 463,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w Tczewie przy ul. Jabłoniowej z rynku wtórnego. W ofercie są lokale 4 pokojowe na I i II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł2 200 m² 454,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana jest na granicy Chwaszczyna Bojana i Gdyni.Płaska. Nieogrodzona.O wymiarach szerokość 32m i długość 70 m. Na granicy działki znajduje się skrzynka elektryczna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł2 130 m² 109,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ciekawie położona działka w cichej i spokojnej okolicy na os. Bagnówka w Białymstoku. Malownicza okolica otoczona zabudową jednorodzinną. Przeznaczenie działki w planie miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

338 100 zł6 900 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| piękny mazowiecki krajobraz. Zgodnie z planem: "dla terenów ustala się: 1) przeznaczenie - tereny rolnicze; 2) następujące parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy zagrodowej: a).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 094 zł61,03 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł36 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z wydzieloną sypialnią w apartamentowcu przy ul. Matejki 11. Studio z balkonem znajduje się na I piętrze i jest w pełni wyposażone. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł52,19 m² 11 400,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,19 m , położone na wysokim parterze kameralnej, 1-piętrowej kamienicy w zielonej i spokojnej części Wrocławia - Karłowice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł770 m² 162,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży - 2 działki budowlane W kłomnicach, ul. Dworcowa Kłomnice, ul. Dworcowa - Twoje miejsce na dom w zielonej, dobrze skomunikowanej lokalizacji! Oferujemy 2 atrakcyjne działki.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł1 973 m² 250,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana z widokiem na jezioro Drużno w Gronowie Górnym Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej działki budowlanej z pięknym widokiem na jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł178 m² 15 730,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do sprzedaży narożny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 178 m2. Znajduje się on na parterze budynku mieszkalnego i posiada niezależne wejście od strony ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest trzypokojowe mieszkanie 60m2 iip w budynku wielorodzinnym, zlokalizowanym przy ul. Uznamskiej, os.Bartodzieje - w dobrze skomunikowanym punkcie. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł11 000 m² 363,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Widzew - Olechów - teren o powierzchni 1.1 ha objęty MPZP, symbol w planie 1U. Przeznaczenie podstawowe zabudowa usługowa, wskaźnik powierzchni zabudowy max.50%, wysokość zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal znajduje się w centrum Gorzowa Wielkopolskiego w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego. W pobliżu dostępne są liczne punkty handlowe, usługowe oraz przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

93 120 zł1 552 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy kompleksu kilku działek, dzięki czemu możesz wybrać dokładnie taką powierzchnię i kształt, jakie najlepiej pasują do Twoich planów. Wszystkie działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²350 m² 12 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w wolnostojącym budynku na Krowodrzy w Krakowie. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy głównej ulicy przy ul. Pachońskiego na Prądniku Białym. Do.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł87 300 m² 7,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż jedyna w swoim rodzaju nieruchomość w skład której wchodzą wody stojące oraz lasy! Jezioro polodowcowe Cygańskie Doły drugie z kompleksu trzech jezior, powierzchnia 7,66.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł94 m² 8 287,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie W sercu wrocławia, obecnie skladające się z 3 pokoi w tym jeden z nich z wnęką sypialnianą lub miejscem na dużą garderobę. Układ ich można dowolnie.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²180 m² 5 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 180 m2 znajdujący się w biurowcu w Chorzowie Batorym, przy ul. Kurta.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Poszukujesz dużej działki z dala od miejskiego zgiełku? Chciałbyś mieszkać za miastem ale jednocześnie mieć szybki dojazd do okolicznych.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 020 m² 102,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1020m 2 , położona w miejscowości Kaczkowo (zaledwie 3 km od węzła trasy S6.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł298 m² 8 355,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:22 080 m²

! oferta W pepper house! wyjątkowa posiadłosć / siedlisko Z prywatnym lasem I stawem Szukasz ciszy i relaksu w fenomenalnym ogrodzie przy lesie? Nie szukaj dalej, ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł67 m² 79,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polna 3 apartamentowiec przy Pl. Unii Lubelskiej, 2 pokoje, 67m2 i miejsce postojowe w garażu podziemnym. Bardzo atrakcyjna oferta wynajmu przestronnego (67m2), komfortowego, dwupokojowego.