Nieruchomości

238 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

325 000 zł4 993 m² 65,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka rolna - super położenie -bezpośrednio przy drodze nr 25 Prądocin gmina Nowa Wieś Wielka Powierzchnia-4993m2, kształt trójkąt-długim bokiem do drogi. Rola, możliwość wykorzystania na cele.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 016 m² 482 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Działki! Opiekun oferty: paweł Grzesik Tel.:   Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1016 m zlokalizowana w urokliwych Dobrzykowicach przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł178 m² 13 988,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Budynek usługowy z zapleczem biurowym w znakomitej lokalizacji Oferujemy na sprzedaż działkę z budynkiem usługowym z zapleczem biurowym i socjalnym w centrum Nowej Huty.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł125 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 683 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny z zabudowaniami gospodarczymi, zlokalizowany w spokojnej miejscowości Żółwia Błoć, położonej w gminie Goleniów. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł200 m² 1 650 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż budynek usługowy o powierzchni około 200 m , zlokalizowany w miejscowości Gozdowo, woj. mazowieckie, przy ul. Płockiej 24. Doskonała lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł10 255 m² 151,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży zestawu działek inwestycyjnych w Zawoi, przeznaczonych pod budownictwo jednorodzinne. Lokalizacja Działki o identyfikatorach:.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37,10 m² 8 059,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Typ mieszkania: 2-pokojowe, pow. użytkowa - 37,10 m z dużym balkonem + piwnica Oferujemy Państwu mieszkanie do zamieszkania na ul. Tysiąclecia w Pobiedziskach. To 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49,44 m² 7 059,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż duże, ustawne mieszkanie 2 pokojowe położone w ścisłym centrum Szczecina, przy ul. Mazurskiej. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze czteropiętrowej, odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 000 zł1 335 m² 5 093,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

Na sprzedaż: nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa zlokalizowana w strefie ekonomicznej - Pustków, gmina Dębica Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość komercyjną -.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł38,52 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna, przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 38,52 m , usytuowana na pierwszym piętrze w centrum miasta. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 885 000 zł13 571 m² 138,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 13571m2 Do zaoferowania atrakcyjna działka 13571m2 z bezpośrednim zjazdem z dk 92 działka jest oddalona od miejscowości Błonie o 8km, i 14km od zjazdu na A2 węzeł Grodzisk.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 119 248 zł70,74 m² 15 822 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Komfortowy apartament 3-pokojowy z ogródkiem i strefą spa w Żernikach Wrocławskich przy ul. Parkowej. Rezydencja w kameralnej inwestycji z prywatną strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

17 423 075 zł30 301 m² 575 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna produkcyjno-usługowa na sprzedaż Gdańsk, ul. Budowlanych | Bez prowizji Podana cena jest ceną netto i należy doliczyć 23% vat Przedstawiamy Państwu działkę inwestycyjną na.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 265 m² 114,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka w miejscowości Wierzyce położonej przy ekspresowej drodze S5. Bardzo szybki dojazd m.in. do: - gniezna (ok 15min), - kostrzyna (ok 10min), - pobiedzisk (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Selwa

Selwa,warmińsko-mazurskie

499 000 zł105 m² 4 752,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 095 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Selwa, w gminie Olsztynek miejscu, które łączy ciszę natury z ogromnym potencjałem biznesowym. Dom świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 228 500 zł2 457 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2450m2. Przeznaczenie: usługowo-produkcyjne up. Mpzp przewiduje usługi: produkcja i przetwórstwo rzemieślnicze, budownictwo, usługi handlu detalicznego,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł85 m² 7 635,29 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie po kapitalnym remoncie, wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane na 1. piętrze w wieżowcu przy ul. Bitwy o Monte Cassino. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

104 900 zł2 098 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy państwu na sprzedaż działkę budowlaną usytuowaną W krośnie odrzańskim (obręb nowy zagór). Do sprzedaży jest 6 działek o następujących powierzchniach: 1137 m.kw. 1431 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł60,18 m² 8 042,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie dostępne mieszkanie na piętrze- aleja krakowska 2.0 Dzięki doskonałej lokalizacji na granicy Rzeszowa i Świlczy, mieszkańcy mogą korzystać zarówno z miejskich atrakcji, jak.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł69 m² 797,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż budynek produkcyjno-usługowy o powierzchni zabudowy 69 m2, położony w miejscowości Borawskie, gmina Olecko, powiat olecki. Murowany, parterowy budynek został wybudowany w 1970.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł53 m² 16 037,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o powierzchni aż 53 m - zlokalizowane w kapitalnej lokalizacji blisko centrum Krakowa - ul. Łokietka (krowodrza). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł718 m² 118,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| mstów ul. Częstochowska - działka o pow. 718m2 i szerokości 12 m położona przy ulicy o nawierzchni asfaltowej , pomiędzy istniejącą zabudową. Działka posiada uzbrojenie: -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł122 m² 7 368,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Własny dom w otoczeniu zieleni za mniej niż mieszkanie w bloku! Za chwilę może być Twój, już się buduje, możesz sprawdzić i przymierzyć się do niego! jaki ? dom w konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł120,01 m² 6 249,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Makler poleca Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, z garażem i użytkowym poddaszem w nowoczesnej bryle o powierzchni 120 m2. -Na parterze przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²175 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

CO wynajmujemy? Przestronny i funkcjonalny lokal biurowy powierzchni 175 m znajdujący się na 4 piętrze w biurowcu w centrum Wrocławia. Gdzie znajduje się lokal? Położony jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł35 m² 13 971,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 2 samodzielne pokoje inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł173 m² 11 503 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Premium! Nowoczesny! Energooszczędny! jeden dom Wolna tylko jedna połówka o pow. 173 m2 z działką o pow. 1500 m do jednego domu! Dom znajduje się w Starej Wsi k. Nadarzyna na.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o domu, w którym jedynym sąsiadem będzie cisza i kojąca zieleń? msr Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwie widokowe działki budowlane położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

777 000 zł280 m² 2 775 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:396 m²

| na sprzedaż 4 pokojowy dom - w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej ok 153 m2 , zlokalizowany na osiedlu domów jednorodzinnych, na osiedlu Ostra Górka w Kielcach. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 zł108 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy luksusowy smart apartament o powierzchni 108 m z widokiem na morze, położony w zacisznej dzielnicy Gdańska Letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kieźliny

Kieźliny,warmińsko-mazurskie

849 000 zł133,60 m² 6 354,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:824 m²

Lokalizacja: dom wolnostojący w miejscowości Kieżliny 7 km. od Olsztyna. W pobliżu znajdują się: jezioro Wadąg, rzeka Wadąg, las, tereny spacerowe, restauracje, sklepy spożywcze,.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł45,86 m² 3 597,91 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 45,86 m2, położone w Bytomiu, które może być idealną propozycją dla osób poszukujących swojego pierwszego mieszkania i chcących.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł8 210 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

. działka z potencjałem inwestycyjnym dla dewelopera, zieleń spokojna część blisko miasta w centrum Gorlic! Na sprzedaż oferujemy pełne prawo własności nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 639 zł34,33 m² 12 893,65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo komfortowej kawalerki o powierzchni 34,33 m2 na 4 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²309 m² 15 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy 309 m - Warszawa, włochy, ul. Łopuszańska. Lokal znajduje się na 1 piętrze. Kluczowe atuty: - lokalizacja: zaledwie 200 metrów od centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 zł55 m² 91 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

: na skróty : Oferujemy wyjątkową okazję wynajmu - niepowtarzalny, 3-pokojowy apartament na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca Baltea. : dla kogo? : Dla osób ceniących wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł49,76 m² 7 616,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja 20 mieszkań w zabudowie szeregowej sprzedawana w stanie deweloperskim, mogielnica, gm. Boguchwała. Na parterze funkcjonalny układ - 2 pokoje, salon z aneksem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł55,20 m² 5 235,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

>rezerwacja< kupujący za pośrednictwem naszej agencji nie ponosi kosztu wynagrodzenia pośrednika, które W całości pokrywa sprzedający Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł4 134 m² 140,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 4134 m2 W żołędowie Polecam do sprzedaży dużą działkę, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł66 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w Kędzierzynie-Koźlu! Nie płacisz pcc i prowizji! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkania zlokalizowane w Kędzierzynie-Koźlu, przy ulicy Synów.

Szczegóły ogłoszenia

683 000 zł67 m² 10 194,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

To wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 67 m położone na parterze nowoczesnego osiedla to doskonała propozycja dla rodzin z jednym lub dwójką dzieci, które cenią komfort, przestrzeń.