Nieruchomości

238 338 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

590 562 zł50,40 m² 11 717,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dopasuje się do Twojego czasu - pracuję również wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% podatku pcc, 0% prowizji Funkcjonalne mieszkanie. Wszystko, czego potrzebujesz,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł81,88 m² 9 648,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3 pokojowe O powierzchni 81,88 M2 znajdujące się W miejscowości rząska zakup bez podatku pcc mieszkanie Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,88 mkw., położone na.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł71,74 m² 7 248,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w nadmorskiej miejscowości Dziwnów. Atrakcyjna lokalizacja - wokół dużo terenów zielonych. Z balkonu widok na most zwodzony, do rzeki zaledwie 100m. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 293 zł35,85 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam! kameralna inwestycja W malowniczej zawadzie! posiadamy inne mieszkania W tej inwestycji! brak pcc! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się w Zawadzie koło.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł54 m² 6 851,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Piotrków Trybunalski, ul Dmowskiego, mieszkanie do sprzedaży. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Przestronne, 54 metrowe, umeblowane mieszkanie na parterze w wygodnie zlokalizowanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 342 m² 81,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nad morzem. Działka budowlana o powierzchni 1 342 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach 26 x 52 m zlokalizowana w odległości 5 km od morza. Bokiem.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł12 234 m² 392 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana o nieregularnym kształcie z dojazdem z dwóch stron drogą utwardzoną, w otoczeniu lasów i ścieżek rowerowych. W pobliżu Spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

10 921 500 zł60 675 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz dużego, perspektywicznego terenu inwestycyjnego z obowiązującym mpzp, w dynamicznie rozwijającej się lokalizacji pod Trójmiastem? Ta oferta to idealna propozycja dla dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł281,90 m² 8 155,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 895 m²

Działka o powierzchni 3895 m z możliwością podziału na 2 działki budowalne (oraz opcją dokupienia trzeciej - 1255 m ) Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ponad 280 m z.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł425,11 m² 1 858,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:414 m²

Centrum mirosławca - duży dom pod wynajem lub na firmę Polecam Państwu nieruchomość z ogromnym potencjałem. Duży dom w centrum Mirosławca, z przestronnym przyziemiem i kilkoma.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł1 036 m² 234,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dogodne wymiary, media, magiczny widok. Nabywając tą działkę, jeśli zechcesz, możesz zyskać: # dogodne wymiary - dzięki nim w bezproblemowy sposób posadowisz swój wymarzony dom. # media - woda.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

469 000 zł120 m² 3 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 120 m 2 , składający się z parteru, piętra, piwnicy oraz z poddasza nieużytkowego. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

287,67 zł/m²365 m² 105 000 zł

 

Przeznaczenie lokalu:handlowo-usługowe

 

Liczba pomieszczeń:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal 365 m2, parter i 1/6 w kamienicy z 1927 r., Śródmieście Południowe. Prestiżowa lokalizacja, duże witryny, wejście od ulicy, klimatyzacja. Idealny na showroom,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł140 m² 9 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Klimatyczny dom przy stoku | szczyrk | widokowa działka | sauna | taras 80 m Homfi prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej pożądanych części Szczyrku - na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

4 500 zł81 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Oferta prywatna => bez pośredników i bez prowizji! Przytulny i funkcjonalny nowy segment z małym ogródkiem w atrakcyjnej zachodniej części Poznania - Junikowo [główne atuty:] -.

Szczegóły ogłoszenia

301 000 zł24,34 m² 12 366,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie kawalerka Stegna 24m2 Nowa niższa cena 301 000 zł! Mieszkanie położone w ogrodzonym bloku z bramą automatyczną, co gwarantuje spokój i bezpieczeństwo. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

524 000 zł49,90 m² 10 501 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowo przestronnego, słonecznego mieszkania na wysokim parterze o pow. 49,9 mkw. w okolicy Szosy Polskiej. To doskonała propozycja dla seniora lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł134,99 m² 14 445,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Kupujesz bez prowizji - oficjalne biuro sprzedaży dewelopera. Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 134,99 m położony jest w zielonej, kameralnej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł109,15 m² 9 793,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:537 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący z tarasem przy terenach zielonych | 109,15 m | działka 5,37 a | Głogów Małopolski Na sprzedaż funkcjonalny, wolnostojący dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł1 500 m² 1 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1500 m2 - Legionowo Oferujemy na sprzedaż ustawną działkę budowlaną o powierzchni 1500 m2 zlokalizowaną w Legionowie - w spokojnej i zielonej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 900 zł118,20 m² 7 613,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Przedsprzedaż! Nowoczesne Segment Środkowy do Sprzedaży w Atrakcyjnej Lokalizacji! Przedstawiamy do sprzedaży nowy segment o powierzchni użytkowej około 118 m, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł220 m² 11 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny o ponadczasowej architekturze, położony na dużej, prostokątnej działce o powierzchni 1224 m, w spokojnej i prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 720 zł68,80 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bonus dla kupującego: projekt wnętrza gratis! Do mieszkania dołączony jest profesjonalny projekt aranżacji wnętrza od renomowanej firmy ws Budownictwo idealne wsparcie przy wykańczaniu.

Szczegóły ogłoszenia

7 499 000 zł2 000 m² 3 749,50 zł/m²

 

Przeznaczenie lokalu:-

 

Liczba pomieszczeń:50

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Inwestycyjny budynek w perfekcyjnej lokalizacji o pow. 2000m2 w Gdyni na Cisowej. 4 odrębne kw Działka 3000m2. Gotowa stopa zwrotu. Możliwa cesja umów najmu. Aktualnie budynek wynajęty.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł16 727 m² 448,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Częstochowie w dzielnicy Pólnoc, między dk1 a Makuszyńskiego o powierzchni 16727 m2. Oferta! 0%.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 093 m² 90,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1093 m - Oferta wyłączna Opoka Nieruchomości Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1093 m, położoną w spokojnej, wiejskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł17 400 m² 22,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka leśna o powierzchni 1,74 ha położona jest w malowniczej otulinie Suwalskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu urokliwej wsi Smolniki. Znajduje się na wzniesieniu, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł1 236 m² 314,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do kupienia przepiękne działki w Ojrzanowie. Lokalizacja: ojrzanów, malownicza wieś położona w otoczeniu zieleni, z szybkim dojazdem do Grodziska Mazowieckiego i Warszawy. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł4 573 m² 155,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 4 573 m , położona w malowniczej miejscowości Salinko (gmina Gniewino, powiat wejherowski). Nieruchomość sprzedawana jest wraz.

Szczegóły ogłoszenia

113 000 zł1 509 m² 74,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż w Brzezińcu, gmina Mirsk - idealna lokalizacja na Twój wymarzony dom! Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 1509 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 994 000 zł27 000 m² 73,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 27.000 m2 zlokalizowana w Obrębie Miejscowości Chmielno. Teren otoczony jest 3 jeziorami: - jezioro Rekowo (odległość od linii brzegowej około 5 m w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł110 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mint property prezentuje na wynajem dwupoziomowy apartament o powierzchni ok 110 m2 w dzielnicy Swoszowice w Krakowie. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze i poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł1 123 m² 88,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki znajdujące się we wsi Hucisko. Wieś leży w gminie Głogów Małopolski. Od stolicy podkarpacia leży w odległości 30 km, 15 km od Głogowa Małopolskiego; 6,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

903 988 zł48,35 m² 18 696,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Zainwestuj, zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 876 800 zł248,17 m² 11 592 zł/m²

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż unikalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 248,17 m2, położony na I piętrze nowoczesnego budynku Agatowa Office przy ul. Agatowej w Lublinie. Przestrzeń z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł948 m² 104,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Skórka, gm. Krajenka, pow. Złotowski Malownicza lokalizacja - pod zabudowę jednorodzinną Lokalizacja: skórka, woj. wielkopolskie Powierzchnia: 948 m (2 działki ewidencyjne).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 999 999 zł500 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie lokalu:noclegowe

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym zlokalizowana w bliskim sąsiedztwie Wyspy Sobieszewskiej nieruchomość Niezwykła inwestycja z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²99,20 m² 6 349 zł

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego Lokalu biurowego o powierzchni 107 m2 , wykończonego w wysokim standardzie, zlokalizowanego w sercu Młodego Miasta w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40,87 m² 66,06 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Walerego Sławka w Krakowie (dzielnica Podgórze Duchackie). Powierzchnia użytkowa: 40,87 m2 Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 224 zł35,88 m² 10 235 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnego połączenia spokoju przedmieść i dynamicznego życia miasta? Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w okolicy zalasewo/swarzędz! Termin oddania inwestycji: III kwartał 2026 Opis.