Nieruchomości

238 345 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 320 zł566 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do wynajęcia w Ostrołęce duża powierzchnia magazynowa - wysoka hala wielkości 566 m2. Preferowane przeznaczenie: cele handlowe, usługowe, magazynowe lub inne. Bardzo dobra lokalizacja, łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł32,65 m² 10 995,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,65m2 usytuowane na I piętrze w Zduńskiej Woli - Południe. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

239 999 zł41 m² 5 853,63 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Tylko w vista nieruchomości! Mieszkanie w pełnym rozkładzie o powierzchni 41 m położone na 6. piętrze w 7-piętrowym bloku. Lokal przeznaczony do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł26,18 m² 20 206,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż lokal inwestycyjny położony tuż przy Opływie Motławy i ujściu Martwej Wisły w miejscu, które łączy bliskość tętniącego życiem centrum z nadwodnym, malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

148 458 zł1 362 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wolice - Działka Rolna 1362 m , Atrakcyjna Inwestycja w Ziemię Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1362 m , zlokalizowana we wsi Wolice, niedaleko Jeziora Kierzkowskiego. Ziemia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł131 m² 8 778,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesna połowa bliźniaka o powierzchni 130 m, usytuowana w cichej i zielonej okolicy w pobliżu Grodziska Mazowieckiego. Inwestycja realizowana przez sprawdzonego, lokalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rukławki,warmińsko-mazurskie

590 000 zł1 562 m² 377,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z dostępem do linii brzegowej nad jeziorem Dadaj. Działka idealna jako inwestycja kapitału, oraz wypoczynek, w ciszy, wśród lasu z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

514 350 zł1 143 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedanie bardzo atrakcyjna działka położona bezpośrednio przy lesie w Wieliszewie. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł37,50 m² 12 507 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Harmonogram Płatności! Idealne pod wynajem lub jako pierwsze mieszkanie! 2 pokoje | 37,5 m | Skotniki | blisko Lasu Tynieckieo 0% prowizji | bez pcc To mieszkanie jest dla kogoś, kto chce mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł110 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:145 m²

*** 0% Prowizji! Brak podatku pcc! *** *** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2027 r *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 110 m2 (powierzchnia użytkowa: 102.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł55 m² 13 254,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie 55 m z dużym balkonem | Wrocław - ul. Zwycięska | Gotowe do zamieszkania | Klimatyzacja | Widok na tor wyścigów konnych Na sprzedaż komfortowe i bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 489 000 zł138 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w kameralnej i spokojnej okolicy? W tym miejscu możesz zakończyć swoje poszukiwania bo będziesz chciał od razu tam zostać :) Mieszkanie ma aż 138m2, oferuję świetną.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł64,10 m² 27 769,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie usytuowane w samym sercu warszawskiej Starówki, przy ulicy Krzywe Koło. To przestronne, 64-metrowe mieszkanie znajduje się na 2 piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł471 m² 10 191,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:155 m²

*zdjęcia należą do właściciela oferty na sprzedaż kamienica W rynku W żywcu po generalnym remoncie W 2023 roku - częściowo wynajęta pod restauracje. Lokalizacja I otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 222 m² 122,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Borcz (gm. Somonino) działka o pow. od 1222 m2, położona przy drodze gminnej, teren płaski, działka przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Spokojna okolica, bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł18 600 m² 47,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mazurskie trio marzeń: działka z linią brzegową + siedlisko z sadem + las. Harmonia przyrody na wyciągnięcie ręki. Wyobraź sobie: rano witasz dzień w domu otoczonym sadem, po południu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 466 zł69,03 m² 10 437 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł225,10 m² 6 881,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 505 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w miejscowości Uniszowice (gm. Konopnica), o powierzchni użytkowej 111m2 (całkowitej 225m2) na działce 15-arowej, położony przy ul. Wojciechowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37 m² 68 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od maja! Możliwość prezentacji po wcześniej umówionym terminie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego 37mkw mieszkania na wynajem znajdującego się na Gumieńcach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł270 m² 4 811,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:988 m²

Na sprzedaż dom 3-kondygnacyjny w Łochowie o powierzchni użytkowej 253,5 m z dodatkowymi budynkami gospodarczymi, domkiem letniskowym i panelami fotowoltaicznymi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł260 m² 5 765,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 485 m²

Do sprzedania klimatyczny dom wolnostojący o pow.260 m2 posadowiony na działce oo powierzchni 1485m2 .Działka bardzo ładnie zagospodarowana ,chroniąca prywatność mieszkańców, położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł2 000 m² 1 250 zł/m²

 

Przeznaczenie lokalu:usługowe

 

Liczba pomieszczeń:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż budynek komercyjny o powierzchni około 2000 m, zlokalizowany w centrum Stargardu. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 2300 m. Obiekt o zwartej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 318 zł48,49 m² 14 690 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, które jest jasne, dobrze zaprojektowane i gotowe do wprowadzenia, warto zainteresować się właśnie tym: 2- pokoje o powierzchni 48,49m2, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł64 m² 13 109,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Stare Włochy 3 pokoje 64 m2 Zapraszam na prezentację mieszkania 3 pokojowego na Warszawskich Włochach. Ciekawa lokalizacja. Adres: ul. Zapustna 34 Powierzchnia - 63,70 m2 Piętro - Parter Ilość Pokojów.

Szczegóły ogłoszenia

97 500 zł663 m² 147,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, łącko ul. Zbożowa, gm. Postomino, 97.500,- PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 10 wydzielona z działki o numerze ewidencyjnym 228/8.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł26,37 m² 26 507,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż kawalerka typu studio, położona w centralnej części Saskiej Kępy przy ul. Francuskiej, to prawdziwa nieruchomościowa perełka! Lokal po kapitalnym remoncie, projektowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł95,50 m² 9 319,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:792 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: dom nad jeziorem. Przepiękna okolica. Urocze, klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 017 m² 114,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Świetna oferta działki po wymarzony dom. Doskonały wymiary ( 46,50m x 43m) pozwalają na realizację praktycznie każdego pomysłu architekta. Wydane warunki na budynek wolnostojący. Kolejnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł42,24 m² 10 866,48 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w stanie deweloperskim znajdujący się w Katowicach-Józefowcu przy ul. Mikusińskiego. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł334,70 m² 2 240,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:788 m²

Oferujemy na sprzedaż dom dwurodzinny znajdujący się w Ciechanowie przy ul. Widnej. Nieruchomość o powierzchni całkowitej około 334,7 m2, posadowiona na działce o powierzchni 788 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł48,10 m² 9 147,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze bloku przy ul. Wiecherta 16. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na osiedlu Jaroty w Olsztynie. W okolicy dostępna jest pełna.

Szczegóły ogłoszenia

352 000 zł60 m² 5 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 60 m 2 , usytuowane na parterze kamienicy w miejscowości Gryfice, położonej niedaleko od miejscowości nadmorskich.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł1 500 m² 2 266,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Do sprzedania unikatowy, piękny i świetnie prosperujący ośrodek wypoczynkowo- rekreacyjny Beskid położony w Międzybrodziu Bialskim w powiecie żywieckim. Dla ośrodka prowadzona jest.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66,09 m² 9 063,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: opole, ul. Skautów Opolskich Położenie: drugie piętro w wysokim budynku Funkcja: trzy pokoje , aneks kuchenny, łazienka przedpokój, dwie piwnice Powierzchnia mieszkania 66.09m +.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 572 m² 69,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 130/2 położoną w miejscowości Brzeziny, gm. Morawica,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 150 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Bieżanowie w rejonie ulicy Rakuś o pow. 11.5 Ar oznaczenie : opis użytku tereny mieszkaniowe ,sady. Oznaczenie klasy użytku B,S,rivb .Rozkład : Nieregularny prostokąt.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł94 m² 5 734,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nowy dom wolnostojący, w stanie surowym - otwartym, położony tuż przy Myślenicach w miejscowości Polanka. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 125 zł42,35 m² 12 635,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,35m2 na zielonych , spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe ma pow. 42,35m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł70 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczecin, wały Chrobrego, ul. Jarowita, 3 pokoje, II poziomy, cegła, miejsce postojowe, ogrzewanie miejskie. Tylko u Nas! Top lokalizacja! Oferuję na sprzedaż mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

10 595 000 zł946 m² 11 199,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna Nieruchomość w Dolnym Sopocie - 2 działki, dom do remontu, 950 m od plaży Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł15 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rzeszów, nowe Miasto, ul. Podwisłocze, do wynajęcia jeden pokój w mieszkaniu dwupokojowym, umeblowany o powierzchni około 15,00 mkw, mieszkanie blisko Politechniki Rzeszowskiej.