Nieruchomości

239 135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Działka

Lekomin,świętokrzyskie

152 000 zł2 749 m² 55,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje działkę budowlano-rolną w miejscowości Lekomin gm. Zagnańsk > idealna propozycja pod inwestycję lub budową twojego wymarzonego domu<.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł237 m² 3 755,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:484 m²

Dom na sprzedaż - czterokondygnacyjny po remoncie, skawina Na sprzedaż czterokondygnacyjny dom po generalnym remoncie, zlokalizowany w Skawinie, w południowej części Krakowa. Lokalizacja Dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł76 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Budynek biurowo-mieszkalny. DO wynajęcia lokal mieszkalny wyłącznie na biuro! offer only for office use! Biuro składa się z 3 pokoi: 22, 11 i 10 m2, oddzielnej widnej kuchni 12 m2, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

40,02 zł/m²112,44 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro ok. 112,44m2 w Piasecznie, okolica Józefosławia, z klimatyzacją, monitoringiem, przeszkleniem, parkingiem. Dwie kondygnacje bez windy: pierwsze i drugie piętro, c ztery pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł43,90 m² 11 161,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Słoneczne 2 pokoje na Pogodnie - Widok na park, i piętro, nowa elewacja! Na sprzedaż wyjątkowo jasne i ustawne mieszkanie położone w sercu szczecińskiego Pogodna - przy ul. Ojca Beyzyma.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł2 900 m² 68,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana o powierzchni 29 arów , położona w odle głości około 3 km od Łańcuta , w miejscowości Głuchów. Atrakcyjna lokalizacja, w okolicy powstają nowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:18 729 m²

Dom z dużą działką 1,87 ha - Gnojno k. Inowrocław | ogromny potencjał inwestycyjny Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Gnojno (powiat inowrocławski), zaledwie 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 578 000 zł83 m² 19 012,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomości położona w jednej z najbardziej topowych lokalizacji w Krakowie - inwestycji "kamienice Herbowe" przy ul. Poznańskiej. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł475 m² 6 315,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal dwu poziomowy Z witryną na ul. Łużycką W gdyni Z salą sprzedaży oraz pomieszczeniami biurowymi, duża piwnica. Lokal idealny pod lokal medyczny, edukacyjny. Lokalizacja Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Pucice

Pucice,zachodniopomorskie

950 000 zł103,14 m² 9 210,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Zamieszkaj pośród natury! Cisza i spokój, przestronny ogród, tuż obok lasów i blisko do jeziora Dąbie, ale nadal z dobrym dojazdem do centrum miasta. Brzmi dobrze? Do tego atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł130,10 m² 7 371,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:112 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony na kameralnym osiedlu Słoneczny Zakątek w zielonej i spokojnej części Kątów Wrocławskich, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 300 m² 76,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy państwu ofertę sprzedaży działki w pięknej lokalizacji, z widokiem na teren rozlewiska rzeki Warty. Działka o powierzchni 13 arów dla której zostały wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 464 000 zł44,80 m² 55 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa Oferta: luksusowy Apartament w Baltic Park Loft, świnoujście. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 44,8 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł129 m² 3 837,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom 129 m | działka 1000 m | cisza, las | Wilkowa gm. Prusice Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej miejscowości Wilkowa (gmina Prusice), idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

8 610 zł351,30 m² 24,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:580 m²

Przedmiotem najmu jest wolnostojący budynek, idealny pod działalność gospodarczą ukierunkowaną pod kątem handlowo-magazynowym. Na całkowitą powierzchnię obiektu składa się następujący zestaw.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł185 m² 5 054,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:904 m²

Chciałabym przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego domu położonego w cichej i pięknej lokalizacji jaką niewątpliwie jest miejscowość Osiek nad Wisłą. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł137,60 m² 5 813,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni łącznej na 2 kondygnacjach 137mkw znajdujący się w dzielnicy Czechów w Lublinie. Nieruchomość idealnie nadająca się pod.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł54 m² 8 703,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Gotowe do wprowadzenia. Po generalnym remoncie. Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane przy ul. Estkowskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

99 999 zł6 000 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w urokliwej i spokojnej miejscowości Kłódka Szlachecka, na terenie gminy Rogóźno, w powiecie grudziądzkim.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 589 m² 62,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest przestronna działka budowlana w Jarchlinie - niedaleko Nowogardu. Ciekawa propozycja dla osób szukających przestrzeni pod budowę domu w spokojnej, wiejskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł110 m² 7 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:719 m²

Sprzedaż, dom jednorodzinny, wolnostojący, pardalin. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 719 m2., zabudowana funkcjonalnym i zadbanym domem jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 368 zł45,76 m² 17 927,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI, BRONOWICE WIELKIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł45 500 m² 29,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową działkę o powierzchni 45 550 m (4,55 ha), położoną w spokojnej lokalizacji w miejscowości Łagiewniki Nowe, z doskonałym dojazdem do Łodzi. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł129 m² 93,02 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament z 3 sypialniami obok wawelumint property prezentuje Państwu nowoczesny apartament o powierzchni 129 m2,. Składa się on z:3 oddzielnych sypialni,przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 194 m² 86,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena działki do uzgodnienia zapraszamy ;) zadzwoń I zaproponuj swoją cenę lokalizacja: działka położona jest w odległości 4,5 km od ulicy Żeromskiego w Radomiu, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 291 m² 426,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ekskluzywna działka budowlana w otoczeniu lasów i łąk o łącznej powierzchni 1291 m. kw. Działka jest w trakcie wydawania warunków zabudowy (kompletny wniosek w ug został.

Szczegóły ogłoszenia

4 340 000 zł62 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka idealna dla dewelopera! Do sprzedania działka w gminie Radziejowice 25 km od Warszawy , przeznaczeniem działki jest pod budowę domów jednorodzinnych, bliżniaczych dwulokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

426 358 zł36,01 m² 11 839,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% podatku pcc oferta deweloperska jasielska to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez prestiżowego dewelopera działającego na rynku polskim od prawie 30 lat. Oferuje ona 374 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł200 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 993 m²

Polecam do sprzedaży parterowy dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej ok. 150 m2, usytuowany na dużej działce o powierzchni ok. 3000 m2., z możliwością powiększenia areału.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł59 600 m² 9,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż urokliwa działka rolna 5,96 ha Morgi, gm. Suchowola | Zbiornik wodny, rzeczka, cisza i przestrzeń! Na sprzedaż wyjątkowa, malownicza działka rolna o powierzchni 5,96 ha, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 000 zł43 m² 14 976,74 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia Cena promocyjna! Nowa inwestycja na Szczepinie łączy świetną lokalizację blisko centrum z funkcjonalnymi układami.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł10 000 m² 29,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka z widokiem i stodołą Lipnica Górna Marzysz o miejscu, gdzie każdego dnia budzisz się z widokiem na wzgórza i zieleń? Ta działka to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

842 500 zł52,01 m² 16 198,81 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz wyjątkowego miejsca, które łączy nowoczesny design, komfort i prestiżową lokalizację? Ten 52,01 m apartament na 2. piętrze inwestycji Diasfera Łódzka II został stworzony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 884 zł45,23 m² 15 496 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

6 390 000 zł2 803,46 m² 2 279,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 673 m²

Przemyśl, obiekt użytkowy w ścisłym centrum miasta, w najlepszej i najdroższej lokalizacji Przemyśla, z własnym parkingiem, wyposażony we wszystkie sieci techniczne.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł4 000 m² 62,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 40 ar w Kończycach Wielkich. Działka budowlana oznaczona c34mn w mpzp. Idealna działka pod dom lub dla inwestora pod lokatę kapitału. Działka o powierzchni około 40 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 000 zł35,72 m² 11 926,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę komfortowego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 35,72 m , położonego na jednym z nowszych osiedli w dzielnicy Poznań - Naramowice. To doskonały wybór dla.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 800 m² 388,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Fenig-Home oferuje na sprzedaż piękną i płaską działkę budowlaną o powierzchni 18 arów położoną w miejscowości Grabie, w gminie Wieliczka, z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Studio Centrum , najem mieszkania położonego w centrum Jeleniej Góry na I piętrze w wyremontowanej kamienicy (elewacja, dach, klatka schodowa, domofon), mieszkanie jest po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 768 m² 178 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Sławków. Pięknie położona działka o powierzchni 1768m2 o kształcie zbliżonym do kwadratu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł63 m² 11 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na Gaju przy ulicy Radkowskiej o powierzchni 62,80 m2. Na pierwszym poziomie salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, łazienka, przedpokój. Na drugim poziomie dwie.