Nieruchomości

238 359 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Mierzyn,zachodniopomorskie

449 020 zł40,82 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Blue Real Estate z dumą przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań położonych w malowniczym Mierzynie! Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 40,82 m , które zapewni Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł185 m² 2 486 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 449 m²

Więcej informacji: magdalena tel.   e-mail:   Wszystkie oferty: Jeżeli cenicie sobie Państwo ciszę i spokój w otoczeniu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 040 019 zł111,83 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament w Chorzowie, zlokalizowane przy ulicy Andrzeja Mielęckiego. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego lokum w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł82,30 m² 5 212,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 82,3 m , położone na drugim piętrze budynku w samym sercu Elbląga przy ulicy Królewieckiej. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 000 zł77,02 m² 10 582 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nieruchomości Pawłowski prezentuje nową inwestycję na mapie Skawiny kameralne osiedle 8 domów jednorodzinnych wolnostojących o powierzchni użytkowej 77,02 m. To ciekawe i energooszczędne.

Szczegóły ogłoszenia

1 347 840 zł69,12 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje z widokiem na park - Mokotów Nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 69,12 m , położone na 3. piętrze w nowej inwestycji na Służewcu (mokotów). Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 287 zł124,31 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Luksusowy apartament 124 m z ogromnym ogrodem 335 m | Wola Justowska, kraków Prezentujemy wyjątkowy apartament, zlokalizowany na parterze w prestiżowej, kameralnej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł47 m² 5 106,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 4. piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Kościuszki w Wałczu. To ciekawa propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 584 m² 315,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Położenie w centrum miasta, dogodny dojazd do nieruchomości a przede wszystkim możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

38,10 zł/m²21 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wyjęcia lokal biurowy o powierzchni ok 21 m2. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku biurowo magazynowym, standard bardzo dobry. Przed budynkiem parking. Cena 38 pln/m2 Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł33 787 m² 109,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Cena nie podlega negocjacji. Na sprzedaż działka położona w Zalasewie w gminie Swarzędz przy ulicy Rzepakowej, pszczelnej i Średzkiej. Powierzchnia całości 33787m2. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie jedynym dźwiękiem o poranku jest szum sosen i śpiew ptaków? Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Wałcz,zachodniopomorskie

997 000 zł167,56 m² 5 950,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom wolnostojący blisko jeziora Raduń - Wałcz | idealny dla rodziny z wizją Są nieruchomości, które kupuje się na już - i takie, które kupuje się sercem oraz wyobraźnią. Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł393,19 m² 3 280,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 680 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i reprezentacyjny budynek handlowo - usługowo - biurowy, o powierzchni 393,19 m2 zlokalizowany we Włocławku przy ul. Toruńskiej - jednej z głównych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

113 360 zł872 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną na nowo powstającym kompleksie działek w Rymaniu. Nieruchomość gruntowa, położona tuż za zabudowaniami na wzniesieniu o powierzchni 872 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

6 249 000 zł15 000 m² 416,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka dla inwestora! Tyniec Mały działka budowlana o powierzchni 15 000m2, teren płaski , wymiary 127 m x 118m. Dostęp do drogi publicznej z asfaltową jezdnią. Sąsiedztwo to zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

40,11 zł/m²174,50 m² 6 999 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu lokal o powierzchni 174,50 m2 położony w budynku dworca kolejowego w Grodzisku Mazowieckim. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł41,43 m² 9 630,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego, developerskiego mieszkania w centrum miasta, blisko komunikacji? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kupujący nie płaci podatku pcc! Opis inwestycji: nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 100 m² 213,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości City Invest poleca Państwa uwagę działkę o powierzchni 1100-1200m2 położoną w miejscowości Zatonie koło Zielonej Góry. Teren znajduje się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł26 m² 107,69 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Halickiej na Kazimierzu english version below lokalizacja Dzielnica: kazimierz Ulica: halicka Przystanek: miodowa W pobliżu: komunikacja miejska, liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł110 m² 6 681,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Spektakularna przestrzeń 110m2 z 4-metrowym salonem mieszkanie dla odważnych To propozycja dla tych, którzy nie szukają kolejnego mieszkania , lecz miejsca z charakterem. Prawie 4-metrowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

264 600 zł12 600 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży bardzo urokliwie położonej działki o powierzchni 12600 m2 (1,26 ha), zlokalizowanej w Nowym Kurowie (gm. Stare Kurowo). Brak miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 455 000 zł71 m² 20 492,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Klasyczne 2 pokojowe stare miasto ulica pawlikowskiego Oferta na wyłączność. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy przy ulicy Pawlikowskiego, cichej i spokojnej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

216 600 zł43,27 m² 5 005,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe - 43,27 m2 do generalnego remontu, położone na poddaszu w dzielnicy muzycznej. To idealna propozycja zarówno dla inwestorów, jak i osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł79 m² 21 518,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Mieszkanie + lokal usługowy | Parter | Gdynia Śródmieście | 700 m do morza Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna 2w1 o powierzchni 79 m , położona na parterze kamienicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

22,22 zł/m²135 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni ok. 130 m zlokalizowany na parterze w ścisłym centrum Łomży, przy ul. Romana Dmowskiego, w pobliżu dworca pks. Lokal posiada duże witryny, co zapewnia doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł75 m² 7 467,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Kupujacy nie płaci prowizji! Nowa inwestycja na pograniczu Starej Iwiczny i Łozisk koło Piaseczna. Jest to kameralne osiedle położone blisko Warszawy z dogodnym dojazdem do Stolicy. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

28,47 zł/m²70,24 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Przedstawiam lokale biurowe do wynajęcia. Zlokalizowane są na terenach przemysłowych Opcja wynajęcia 70m2 lub większej powierzchni - rzut w załączeniu pomieszczenia nr 6 Jest to 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł51,60 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

***doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe przy ul. Księcia Mieszka I - Winogrady. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł1 220 m² 2 114,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dostępna W pepper house nieruchomości! atuty - Lokal handlowo-usługowo-mieszkalny - duża działka 2153 m2 z ogrodem - warsztat samochodowy - hotel - restauracja - część mieszkalna -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł186,34 m² 3 702,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

| nowe domy W zabudowie bliźniaczej - bojszowy! Kameralne osiedle - 12 budynków! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł173,69 m² 4 024,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 979 m²

Pełną galerię zdjęć oraz dodatkowe materiały znajdą Państwo na naszej stronie. Dom Urokliwy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 113 m , którego budowa rozpoczęła się w 2013.

Szczegóły ogłoszenia

28,40 zł/m²23,73 m² 674 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji. Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową zlokalizowaną w Gliwicach na dzielnicy Trynek. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł3 195 m² 84,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić ofertę działki w Łubiance. Pierwsze zdanie osób zainteresowanych zakupem działki to " poszukujemy działki która graniczyłaby z lasem , to jest nasze marzenie".

Szczegóły ogłoszenia

629 555 zł67,72 m² 9 296,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty parkowe Tylko w Best Nest Nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu w stanie deweloperskim w prestiżowej lokalizacji, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

230 080 zł1 438 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż gm. Przodkowo miejscowość Kosowo, ul. Za Rzeką. Idealna działka pod dom jednorodzinny z mediami w drodze. Płaska działka.

Szczegóły ogłoszenia

51,50 zł/m²45 m² 2 318 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal na wynajem w ścisłym Centrum Opola. Lokal o powierzchni około 45m2 posiada duże okna. Idealnie sprawdzi się pod działalność biurową lub.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł46 m² 7 369,57 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe przy ul. Chóralnej w dzielnicy Chojny w wieżowcu na piętrze 11 gdzie roztacza się piękny widok na południową część Chojen. W okolicy pełna.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł9 268 m² 33,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

| do sprzedania działka w miejscowości Małecz, gm. Lubochnia, powiat tomaszowski Powierzchnia działki 9268m2. Szerokość od drogi asfaltowej 37m. Na działce słup z prądem, przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł543 m² 294,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam atrakcyjną działkę rekreacyjną w miejscowości Sasino (powiat wejherowski) o powierzchni 543m2. Działka zabudowana drewnianym domkiem rekreacyjnym o powierzchni ok 50m2, 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 724 423 zł116,91 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Nowoczesne osiedle położone w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa, w bliskiej odległości od drugiej linii Metra.