Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia mieszkanie w Pieszycach składające się z jednego pokoju, umeblowanej kuchni ze sprzętem agd (płyta i piekarnik elektryczny, lodówka, zmywarka, okap), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł34,87 m² 14 912,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż pięknie położny apartamernt z południową wystawą z bajecznym widokiem na Karkonosze. Wprost z okien rozpościera się widok na majestatyczną Szrenicę i Halę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Malec

Malec,małopolskie

399 000 zł130 m² 3 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Jeśli pragniesz wiejskiego życia poza miastem, a jednocześnie dobrze skomunikowanego z tzw. cywilizacją, to zapraszam na prezentację tej oto nieruchomości w gminie Kęty w Malcu!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 538 033 zł104,60 m² 14 703,95 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ponad 70 % mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł40,12 m² 3 988 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lokal o pow. całkowitej 40,12m2, położony na parterze w budynku jedno piętrowym na os. Zabełcze w Nowym Sączu.W skład lokalu wchodzi pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

662 445 zł63,09 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem ogłoszenia jest 3-pokojowe mieszkanie numer 29 położone na pierwszym piętrze w inwestycji Port Ostróda. To wyjątkowy lokal o powierzchni 63,09 m2. Cechą szczególną inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 392 m² 862,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 486 m²

Oferujemy na sprzedaż dawny budynek biurowy o powierzchni około 1392m2, zlokalizowany przy ulicy Mickiewicza w Złocieńcu. Budynek położony jest na działkach o łącznej powierzchni 1539.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulna i komfortowa kawalerka o powierzchni 40 m2 dostępna od kwietnia. Prezentowana nieruchomość znajduje się w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł134,53 m² 5 574,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: dom jednorodzinny w stanie deweloperskim Gmina Piekoszów - Micigózd Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 131,17 m2 (całkowita 134,53 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł3 302 m² 84,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlano- leśną w otoczeniu lasów w Żarkach Letnisko. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy dwie działki budowlano -leśne o łącznej powierzchni 3302 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 000 zł133,70 m² 2 916,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:925 m²

Dom wolnostojący,parterowy z użytkowym poddaszem z działką 9,25ar. - czarna, powiat Łańcucki opis nieruchomości: - nowe osiedle domów jednorodzinnych wolnostojących - dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł38 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, ekskluzywne przy ulicy Zabłocie 35. Jednopokojowe mieszkanie z garderobaą, 38 m2 tuż nad Wisłą! мы говорим на русском budynek I lokalizacja: budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł63 m² 50,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem ładnie wykończone i umeblowane mieszkanie położone w nowym budynku przy ul. Batorowskiej w Skórzewie. W Skórzewie są dwie szkoły podstawowe, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł69 m² 7 536,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Mieszkanie, lublin, śródmieście, ul. Niecała, 2 pokoje. Idealnie nadaje się na cele mieszkaniowe jak i do prowadzenia działalności w zakresie usług prawnych. Opis mieszkania: - piętro: 1/4.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł65 m² 10 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,5 m2 wraz z miejscem postojowym przed budynkiem oraz komórką lokatorską 11 mkw. Lokal położony na parterze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł24 m² 22 708,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Klimatyczna kawalerka z antresolą przy ul. Karmelickiej serce Krakowa! Szukasz inwestycyjnego pewniaka w lokalizacji, która nigdy nie wychodzi z mody? Ta kawalerka przy ul. Karmelickiej to.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz topowego lokalu W andrychowie pod usługi, handel, biuro Z możliwością rozbudowy ? dobrze trafiłeś ;) atuty: budynek ocieplony W układzie szeregowym przy ulicy krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 472 m² 505,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w dobrze skomunikowanej i wygodnej części miasta, zapewniającej szybki dojazd oraz komfort codziennego funkcjonowania. Nieruchomość jest w pełni uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł120 582 m² 12,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Działek Rolnych z Możliwością Podziału na działki budowlane 3000m2 bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

111 200 zł27 800 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w miejscowości racimierz/żarnowo. Położonej około 13 km od Wolina i Stepnicy. Informacje podstawowe: powierzchnia: 27800m2, kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

776 999 zł126,89 m² 6 123,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji Bez podatku pcc Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w Miłoszycach. To kameralna inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 504 m² 239,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka budowlana w sercu zieleni Leśnica, granice Parku Krajobrazowego ,góra Świętej Anny" Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1504 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł100,63 m² 11 428 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:229 m²

Piła os. Podlasie nowy i atrakcyjny lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym dwu-lokalowym położony na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Pile Idealne miejsce dla rodzinny! Połowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł31 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 31 mkw położone 300 metrów od Centrum Przesiadkowego i dworca pkp - cicha i spokojna uliczka - boczna Toszeckiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł110 m² 6 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:989 m²

- wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 110 m przy ul. Mikołaja Reja w dzielnicy Zatorze, położony na działce 989 m z.

Szczegóły ogłoszenia

67,17 zł/m²1 578 m² 106 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu oddanego do użytku w 2024 nowoczesnego budynku biurowego z garażem podziemnym, położonego w Warszawie. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 000 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu pięknej działki budowlanej w gminie Kampinos, idealnej dla osób szukających spokoju i kontaktu z naturą. Na działce znajduje się rekreacyjny domem letniskowy.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł59,50 m² 6 386,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji. Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 59,5 m , położone na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

86 080 zł1 076 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z oferta działki objętej warunkami zabudowy pod budownictwo jednorodzinne. Parcela położona w Mierzewie, gmina Niechanowo ma powierzchnię 1076 m2, usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Ryglice,małopolskie

599 000 zł128,90 m² 4 647,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nieruchomość o powierzchni użytkowej 128,9 m została usytuowana na zadbanej, 11-arowej działce, która daje przestrzeń do wypoczynku, zabawy z dziećmi lub uprawy roślin. Trzy poziomy.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł285,10 m² 2 104,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Duży dom do wykończenia w Przeciszowie k. Zatora Oferujemy do sprzedaży duży, wolnostojący, dom jednorodzinny o pow. użytkowej wynoszącej ok. 285 m2, w trakcie budowy do indywidulanego.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 669 m² 179,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1669 m2, położna w miejscowości Mielenko, oddalona ok. 1,2 km od morza. Idealne miejsce dla miłośników ciszy i spokoju. Teren bardzo urokliwy. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł47 m² 15 319,15 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Z przyjemnością przedstawiam Państwu komfortowe mieszkanie położone w północno wschodniej części Krakowa, przy al. Jana Pawła II. Mieszkanie o powierzchni 47m2 obejmuje: - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł200 m² 3 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Na sprzedaż przytulny dom z ładną działką położony w miejscowości Piszczac, powiat Bialski. Nieruchomość posiada powierzchnię ok 200m2, a w jej skład wchodzą: parter: -Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł67 m² 8 208 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Mamy przyjemność zaprezentować ustawne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Katowic przy ulicy Kościuszki - zaledwie 300m od Katowickiego Rynku! Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł3 366 m² 80,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny teren letniskowy na Mazurach Zach. Z dostępem do jezior Studa oraz Lekarty. Nowy mpzp - teren zabudowy letniskowej / rekreacji ind. / usług turystyki. - polecamy Państwu teren o pow.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł300 m² 1 163,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Duży dom mieszkalno-gospodarczy. Wolnostojący budynek dwukondygnacyjny wybudowany w latach przedwojennych. Wymiary po obrysie ok. 25x11 metrów. Parter: korytarz, 4 pomieszczenia w tym jedno ze.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł240 m² 12 042 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:984 m²

Na sprzedaż Dom wolnostojący przy kameralnej cichej nieprzejezdnej drodze osiedlowej , jednorodzinny , podpiwniczony. Nieruchomość ma duże możliwości aranżacji istniejącej przestrzeni. Usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 443 zł42,35 m² 17 743,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Świetna lokalizacja Gdańsk siedlce/śródmieście. Lokal do odbioru w maju. Do Starego Miasta 2 km, obok przystanki tramwajowe, zaplecze handlowe i uczelnie w pobliżu. Tereny rekreacyjne.