Nieruchomości

238 520 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28,17 zł/m²71 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajmu lokal usługowy o łącznej powierzchni 71 m2 na parterze ze szklanymi drzwiami i witrynami. Składa się z dużej ok 50 m2 sali sprzedaży a także zaplecza w skład.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł1 966 m² 1 754,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:19 856 m²

Obiekt hotelowy W sudetach - paśmie gór kaczawskich idealne miejsce na dom spokojnej starości - nowa cena 3 450 000 zł. - dwa obiekty I 2 ha działki Polecam Państwu doskonały obiekt hotelowo-.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł20 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyna Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2 ha , położona bezpośrednio przy głównej drodze dojazdowej do Głogowa od strony Lubina. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł136,50 m² 8 791,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Osiedle Domy nad Stawami to nowa inwestycja zlokalizowana w urokliwej miejscowości Żernica, położonej zaledwie 10 minut od centrum Gliwic i ok. 30 minut od Katowic. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Purda,warmińsko-mazurskie

300 050 zł2 771,75 m² 108,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą dotyczącą działki o powierzchni 2771.75m2, położonej w malowniczej miejscowości Purda, w sercu województwa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Skopów,podkarpackie

849 000 zł140 m² 6 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyłącznie w ofercie Biura stoprocent Nieruchomości dom o powierzchni 140 M zbudowany zgodnie z projektem Dom w rododendronach 15. Dom usytuowany na działce 30ar w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 zł43,73 m² 34,07 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny lub umowa najmu dla pracownika firmy. Super oferta! Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o pow. 43,73 m2 położone na piątym piętrze 10- piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł32 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Kraków, nowy Prokocim ul. Konrada Wallenroda 1-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią oraz obszerną loggią Oferta na wyłączność tylko u nas! We speak English. If you re interested in this.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł20 600 m² 4,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o dużym potencjale, położona w malowniczej gminie Orla (powiat bielski). Idealna propozycja dla rolnika szukającego powiększenia gospodarstwa lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²280 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem przestronny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 280 m , zlokalizowany w Jaśle. Nieruchomość idealna pod działalność usługową, biurową, magazynową lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł260 m² 9 996,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyjątkowa oferta dla każdego kto ceni wysoki standard domu i chce mieszkać wygodnie jak na wakacjach a blisko miasta. Lokalizacja: dom położony jest w wyjątkowej lokalizacji - nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł366,04 m² 4 371,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 692 m²

Idea nieruchomości zaprasza do najnowszej wyłączności. Idealne dla dużej rodziny! Idealne dla inwestora! Dom na sprzedaż na dużej ogrodzonej działce Solec Kujawski. Opis oferty: na sprzedaż dochodowa.

Szczegóły ogłoszenia

454 000 zł61,30 m² 7 406,20 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Polecamy mieszkanie położone na osiedlu Zielone Wzgórza przy ulicy Storczykowej. Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 61,3m2 położona na czwartym piętrze. Rozkład mieszkania to trzy oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł952 m² 315,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 952 m , położona w spokojnej i zielonej części Radomia dzielnica Godów. Nieruchomość idealna dla osób szukających ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

4 103 400 zł20 517 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta na wyłączność Power Invest Leszno - Cena: 4 103 400 zł (200 zł/m ) - Powierzchnia: 2,0517 ha (20 517 m ) - Numer ewidencyjny działki: 1208/3 Opis ogólny Na sprzedaż teren inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł4 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działki o powierzchni 4500 m2 o przeznaczeniu usługowo-mieszkaniowym. Świetna lokalizacja-Szarlejka- w pobliżu autostrady A1 sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł83 m² 5 048,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy parku- ogrzewanie miejskie, wielka piwnica! możliwość zakupu Z garażem ( murowany Z kanałem) Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji, 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

1 300 000 zł300 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Na sprzedaż dom : - lokalizacja Olecko - rok.bud.2014 - pow. użytkowa domu 264m2 - pow. działki 1200 m2 - garaż 24m2 - działka ogrodzona , 2 bramy wjazdowe ,położona kostka brukowa piwnica - kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

248 877 zł3 255 m² 76,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działki budowlane w Pomlewie przy ul. Brzozowej. Mapa lokalizacji: Pomlewo położone jest w Gminie Przywidz przy drodze łączącej Gdańsk i Kościerzynę,.

Szczegóły ogłoszenia

4 750 zł50 m² 95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu trzypokojowego apartamentu o pow. 50 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Inwestycja I lokalizacja Młyny Mogilska - nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł70,97 m² 11 976,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70,97m2, położone na 2 piętrze niskiego, zadbanego budynku przy ul. Pogodnej. Nieruchomość posiada 2 balkony. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 017 m² 87,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*** Doskonała baza pod marzenia *** Szukacie miejsca, gdzie nie słychać zgiełku miasta, a każdy dzień płynie wolniej? Ta działka to przestrzeń, która daje oddech - otwarte niebo, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł380 m² 4 342,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Na sprzedaż oferujemy przestronny dom o dużym potencjale inwestycyjnym , położony w malowniczej części Wisły - dzielnicy Głębce, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

712 000 zł36,70 m² 19 400,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferta wyłącznie w biurze Lokum Apartament w inwestycji Art Deco przy ul. Spokojnej 10 w centrum Lublina. idealna oferta dla inwestorów ceniących sobie stylowe odrestaurowane kamienice.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł58,80 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zakupu mieszkania w uroczej wolnostojącej kamienicy o powierzchni 58,8m2 na Wojska Polskiego. Ta nieruchomość to nie tylko inwestycja, ale możliwość stworzenia własnej oazy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34,95 m² 42,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny znajdujący się w samym centrum Katowic przy ul. Św. Pawła. Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie jest o powierzchni 34,96 m2, usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł5 075 m² 128,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w sercu lasów Lubniewic Są miejsca, które od razu zapadają w serce ciche, zanurzone w naturze, pachnące żywicą i poranną rosą. Takie właśnie jest to wyjątkowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

646 975 zł36,97 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zarabiaj już W tym sezonie apartament wykończony I umeblowany lokalizacja: sprzedawane apartamenty są częścią luksusowego kompleksu apartamentowo - hotelowego zlokalizowanego nad otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł29,71 m² 19 824,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 29,71 m2 oraz 7 m2 zabudowanej loggii, która stanowi dodatkowe pomieszczenie mogące pełnić wiele funkcji. Mieszkanie jest umeblowane oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł196,93 m² 12 689,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom z dużym potencjałem dla dużej lub wielopokoleniowej rodziny - ul. Pszenna Na sprzedaż przestronny, wielopoziomowy dom o powierzchni blisko 200 m , położony przy ul. Pszennej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Mazurowo,warmińsko-mazurskie

599 000 zł121,54 m² 4 928,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 470 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Mazurowo, zaledwie kilka minut jazdy od Ełku. Dom o powierzchni 121,54 m (pół bliźniaka) usytuowany jest na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

946 000 zł48 m² 19 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie jest w trakcie remontu i jeszcze można zmienić projekt pod nowego właściciela. Zdjęcia pokazują wizualizację po remoncie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wywła

Wywła,świętokrzyskie

249 000 zł73 m² 3 410,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 383 m²

Oferujemy do sprzedaży dom, położony w miejscowości Wywła w gminie Słupia, w powiecie Jędrzejowskim. Dom ma powierzchnię użytkową około 73 m2, na którą składają się wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 805 zł74,33 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł19 704 m² 126,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o powierzchni 1,9704 ha Nieruchomość położona w wyśmienitej lokalizacji, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 11. Uzbrojenie: prąd, gaz, woda - w ulicy, gaz na.

Szczegóły ogłoszenia

20,28 zł/m²64,14 m² 1 301 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia lokal o pow. 64,14 m2 znajdujący się na parterze budynku dworca kolejowego w Koszęcinie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł510 m² 5 116,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w miejscowości Topolin, gmina Stare Babice. Modernistyczna, prosta bryła budynku, wykonana według przemyślanego projektu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[pl][eng] Dostępne od zaraz! Świeżo wyremontowane mieszkanie przy ul. Chałupnika (blisko Galerii Krakowskiej). Mieszkanie o powierzchni ok. 55 m składa się z sypialni z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 649 zł27,42 m² 17 675 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

30 zł/m²150 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Odkryj wyjątkową okazję wynajmu przestronnego garażu-hali magazynowej na toruńskich Wrzosach, w zielonej części osiedla. Lokalizacja ta zapewnia ciszę i spokój, co czyni ją idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 347 000 zł138,85 m² 9 701,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:927 m²

Dom wolnostojący w zabudowie bliżniaczej po remoncie duża działka 927 m | Wrocław Krzyki / Brochów | powierzchnia domu 138,85 m | garaż wolnostojący 25 m | Na sprzedaż dom.