Nieruchomości

238 337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

1 114 350 zł58,65 m² 19 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy W nowej inwestycji przy bulwarze nad motławą Lokal do własnej aranżacji | Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Industrialny klimat | Nowa dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł8 200 m² 24,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę rolną 8200 m Nowosady, gm. Michałowo Na sprzedaż działka o powierzchni 8200 m , położona w miejscowości Nowosady, gmina Michałowo. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 514 688 zł18 032 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 27.191 m2 w miejscowości Karpiska gm. Kołbiel przy zbiegu Trasy S17 i Drogi Krajowej nr 50. Działka ulokowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł158,89 m² 15 041,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:122 m²

Na sprzedaż szeregowiec w Gdyni Redłowo - bardzo blisko do morza! Idealnie nadaje się pod inwestycje! 10 minut od morza! Na nieruchomość składają się: poddasze: o powierzchni: 47,85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł116,61 m² 7 632,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Na sprzedaż gotowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Wilczycach przy ulicy Wałowej. W okolicy tylko niska zabudowa, dojazd na posesje drogą gminną. Wokół sporo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51,10 m² 13 679,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania o powierzchni 51,1 m , usytuowanego na 1 piętrze w budynku czteropiętrowym, przy ul. Stojałowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł64,85 m² 10 485,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Mieszkanie jest nowe, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł76,90 m² 37 061,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowy apartament położony na prestiżowym osiedlu Eko Park przy ulicy Biały Kamień 8. Komfort i funkcjonalność w połączeniu z najwyższą jakością wykończenia i umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł928 m² 107,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! ostatnie działki! najbliżej centrum miasta! Działka budowlana położona w centrum miasta o pow. 928 m2. Dogodny dojazd drogą utwardzoną. Działka położona przy osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł80 m² 7 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 80 m2, zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie uczelni wyższych co gwarantuje stały przepływ klientów , studentów, kadry akademickiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 029 000 zł73,64 m² 13 973,38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak 2% pcc! *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament w inwestycji Rezydencja Liwska na Bródnie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł150,97 m² 7 948,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1914

NA sprzedaż mieszkanie W śródmieściu Odrębna własność z księgą wieczystą. Lokalizacja to róg Chopina i Okopowej - Okopowa 16. Centrum miasta - idealne zarówno do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł43 m² 15 093,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 4. piętrze w niskim, kameralnym budynku w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł2 046 m² 161 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlane położone w Łochowie niedaleko pałacu. Na oferowaną nieruchomość składają się działki ewidencyjne nr 499/8 oraz 498/9 położone przy ulicy Laskowskiej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 942 zł28,78 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł1 500 m² 249,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, o pow. 1500 m2, położona w miejscowości Leszno (gmina Leszno, powiat warszawski zachodni, woj. mazowieckie) przy ul. Marysieńki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł63,50 m² 13 307,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się ze świetną ofertą 3 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Żelewo

Żelewo,zachodniopomorskie

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę rolną znajdującą się w Żelewie (gmina Stare Czarnowo) - bardzo fajna lokalizacja, wokół zabudowa jednorodzinna, dużo terenów zielonych, spacerowych. W pobliżu jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł300 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:586 m²

Dwa budynki na dużej działce w Płotach 449 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Płoty (woj. zachodniopomorskie), w spokojnej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł60 m² 12 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż polecam mieszkanie czteropokojowe na wrocławskich Krzykach. Gotowe do wprowadzenia, po generalnym remoncie. Idealnie sprawdzi się dla rodziny bądź pod inwestycję (możliwość przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

319 000 zł180 m² 1 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Marzysz o własnym domu, w którym zrealizujesz wizję idealnej przestrzeni dla siebie i bliskich? Ta oferta może być początkiem Twojej nowej historii. Powierzchnia całkowita: 180 m (.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 zł38 m² 63,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

We speak pl | eng | ua | ru feel free to contact with us! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o metrażu 38 m2 z balkonem do wynajęcia przy ul. Vespucciego, olimpia.

Szczegóły ogłoszenia

408 960 zł34,08 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 972 zł47,31 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży - brak kosztów pośrednictwa! ustawne mieszkanie 2-pokojowe W nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 185 m² 336,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka budowlana na kameralnym osiedlu domów w Rębiechowie! lokalizacja: rębiechowo - miejscowość w gminie Żukowo z rewelacyjnym dojazdem do Trójmiasta ( 18km do Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł2 135 m² 83,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Własny dom pod miastem? Zapraszamy do Karwińca - urokliwa miejscowość otoczona lasami- oddalona 20 minut jazdy od Oleśnicy i 50 minut od Wrocławia. Własny dom pod miastem? Zapraszamy do Karwińca.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 547 m²

Na sprzedaż: dom z zabudową gospodarczą na dużej działce | Mietków, powiat wrocławski Przedstawiam ofertę sprzedaży domu mieszkalnego wraz z zabudową gospodarczą, położonego na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

538 000 zł97,80 m² 5 501,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny wolnostojący dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym , położony w spokojnej okolicy w Choczni gm. Wadowice. Podstawowe informacje: dom wybudowany wg.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł104,65 m² 8 408,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowy dom w zabudowie szeregowej w Grębocinie 4 pokoje, prywatne osiedle Oferta dostępna "wyłącznie" w Toruńskich Nieruchomościach. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow.

Szczegóły ogłoszenia

160 200 zł900 m² 178 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Północ nieruchomości oddział w Bolesławcu oferuje na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Łaziska. Jest to spokojna miejscowość, która znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł150 m² 9 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kupujący nie płaci prowiji. Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej szkół, komunikacji miejskiej. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²1 600 m² 80 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek usługowy 1600 m | duży potencjał | Jaśkowa Dolina | Gdańsk Wrzeszcz Przedmiotem oferty jest przestronny obiekt usługowy o łącznej powierzchni około 1600 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł80 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu drewniany dom o powierzchni około 80m2. Nieruchomość wybudowana w latach 70 na pięknej działce 80ar. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²180 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Mint Property z przyjemnością prezentuje ofertę najmu lokalu usługowego w budynku położonym w Tuszymie.Oferta dotyczy nowoczesnego lokalu o powierzchni 180mkw.

Szczegóły ogłoszenia

189 500 zł47,40 m² 3 997,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokoje do remontu z balkonem! | Poręba ul. Mickiewicza zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł802 m² 299,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana położona w Pogorzelicy 1800 m od piaszczystej plaży. Nieruchomość o powierzchni 802 m kw objęta planem zagospodarowania przestrzennego przewidującym zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł1 546 m² 79,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do zakupu niezabudowaną nieruchomość gruntową stanowiącą przestronną działkę budowlaną znajdującą się we wsi Jełowa, gmina Łubniany, województwo opolskie. Obszar, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

481 000 zł34 m² 14 147,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Słoneczna kawalerka w samym sercu Wrocławia idealna lokalizacja, widoki, doskonała pod wynajem lub do zamieszkania Na sprzedaż jasna, słoneczna i bardzo dobrze położona kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

56 850 zł1 137 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy państwu na sprzedaż działkę budowlaną usytuowaną W krośnie odrzańskim (obręb nowy zagór). Do sprzedaży jest 6 działek o następujących powierzchniach: 1137 m.kw. 1431 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

11,44 zł/m²603 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko w naszym biurze! Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu magazynu w miejscowości Barcin Wieś z warsztatem samochodowym o łącznej powierzchni około 600 mkw. Hala o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł724 m² 760 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka usługowa o szerokości 19 m od ulicy i zwęża sie do 16 m na tyłach działki, wszystkie media wraz z kanalizacją, w planie zagospodarowania jest to teren.