Nieruchomości

238 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

487 500 zł6 500 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Daniel Zawadzak   Biuro Nieruchomości Millennium prezentuje: działka rekreacyjna, położona w bardzo malowniczej okolicy lasów oraz jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

764 500 zł43,70 m² 17 494,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje | Ogród | Bliźniak | Prywatne miejsce postojowe | Kameralne osiedle Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Bronowicach Małych. Lokalizacja Kameralne osiedle znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament | Nowy Brynów | wysoki standard | balkon | własny parking Do wynajęcia wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament zlokalizowany na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Nowy Brynów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 999 zł30,80 m² 11 038,93 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Czy szukasz mieszkania wykończonego pod klucz po kapitalnym remoncie, które daje realny potencjał zysku? Interesuje Cię kawalerka lub dwa pokoje pod wynajem lub do życia w świetnej lokalizacji?.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchni ok. 50 m2 , znajdujące się na 1 piętrze Mieszkania znajdują się w ścisłym centrum Kościana, na ulicy Piłsudskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

30,60 zł/m²49 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem lokal o powierzchni około 49 m2, zlokalizowany przy ulicy 5 Marca w Złocieńcu. Stan lokalu bardzo dobry, na podłogach płytki, okna pcv, budynek jest ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 380 000 zł167,31 m² 8 248,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:718 m²

Toruń, stawki, ul. Stawki Południowe. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony na działce o powierzchni 718 m2, w prestiżowej dzielnicy Stawki.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł420 m² 1 642,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

> krótki opis nieruchomości: na sprzedaż oferowany jest lokal użytkowy o powierzchni 420 m , usytuowany na działce o numerze ewidencyjnym 410/3 i powierzchni 12,2 ara. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,03 m² 11 295,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Freedom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż jasne, funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 53,03 m , położone na wysokim parterze nowoczesnego, 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł42,21 m² 7 320,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi (8.7m2), (18.2m2) oddzielnej ,wyposazonej kuchni (7.2m2), łazienki (3.5m2) oraz przedpokoju(6.4m2). Z salonu wyjście na balkon , z którego.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Spokojna lokalizacja przy lesie szybki dojazd do Torunia Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m , położona w miejscowości Papowo Toruńskie. Nieruchomość z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

81,86 zł/m²73,30 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz lokalu użytkowego, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Zależy Ci na nowoczesnym budynku, dobrej lokalizacji i wygodnym dostępie dla klientów? bingo! Serdecznie polecam lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 500 zł45,59 m² 12 447,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkania na Osiedlu Młoda Białołęka. Osiedle stanowi spełnienie marzeń o komfortowym życiu w sercu stolicy, oferując jednocześnie unikatową możliwość ucieczki od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka Budowlana Pod Zabudowę Usługową - zobacz film Zobacz Film Przedstawiam Państwu działkę budowlaną pod zabudowę usługową o powierzchni 1 500 m2 usytuowaną tuż przy granicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 002 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki rekreacyjne/budowlane o powierzchni 1002 m2 zlokalizowane w Starych Kiejkutach. W sprzedaży posiadamy kilka działek o takiej samej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł240 m² 5 620,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:577 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny z potencjałem dwurodzinnym | Pruszcz Gdański, ul. Kirkora Przestrzeń, funkcjonalność i oszczędność w jednym miejscu! Na sprzedaż wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł29 m² 7 896,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Głogowie ul. Sikorskiego - 2 piętro w bloku - Powierzchnia: 29 m Układ: * salon z kuchnia wyposażona w meble * osobna sypialnia (może zostać umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł6 021 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana znajdująca się w Zendku gmina Ożarowice przy głównej drodze. Działka o powierzchni 6021m2, wymiarach 20m x 315m, wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł62 m² 7 338,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w naszym biurze! Mieszkanie o powierzchni 62 m2, z balkonem, na I piętrze IV piętrowego budynku, zlokalizowanego na Ustroniu IV. Lokal rozkładowy, dwustronny, posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł282 m² 4 606,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:580 m²

! tylko U nas! dostępne tylko W pepperhouse! atuty nieruchomości: - przestronne i jasne wnętrza - zabudowa kuchenna wysokiej jakości - dwa niezależne wejścia - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł154 m² 9 415,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący parterowy o powierzchni użytkowej 115 m2 położony w miejscowości Chełmce. Na powierzchnię całkowitą 154 m2 składa się: wiatrołap, hol, salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł4 000 m² 28,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka idealna dla miłośników ciszy i spokoju :)na sprzedaż nietypowa działka budowlana w miejscowości Kownaty gm. Huszlew,. Media- prąd na działce Brak sąsiedztwa w promieniu- 1km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 586 zł35,67 m² 10 949,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Deweloperskie, na zadbanym i funkcjonalnym osiedlu pod Wrocławiem. Planowany odbiór- 2027-02-28. Bestate Nieruchomości oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Konin,wielkopolskie

175 000 zł34,13 m² 5 127,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na V Osiedlu, ul. Przemysłowa w Koninie. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia lokalu: 34,13 m2 Liczba pokoi: 1 / 2.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²452 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nie pobieramy prowizji od najemców I kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: polecamy do wynajęcia część hali z placem pod magazyn, handel lub usługi z zapleczem socjalno -.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł150 m² 23 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przestronny apartament dwupoziomowy w podwyższonym stanie deweloperskim zlokalizowany w jednej z najbardziej luksusowych kamienic w Warszawie. Nieruchomość: prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł9 618 m² 70,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do kontaktu! Izdebnik gm.Lanckorona Działka budowlana o powierzchni 96,18 arów położona przy drodze gminnej. Dojazd do działki drogą asfaltową a następnie polną. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie Wynajmu Mieszkania Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu nowocześnie wyremontowanego mieszkania 2-pokojowego, usytuowanego na pierwszym piętrze odnowionego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł40 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Numer oferty W biurze: sdz/mm154/2017 super oferta dla inwestora (grunt pod inwestycje) Do sprzedania bardzo ładnie położona działka inwestycyjno - budowlana. Działka znajduje się w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł112,38 m² 11 478,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowy apartament z tarasem 150 m Rzeszów, ul. Potokowa, staroniwa Poznaj wyjątkowy apartament, który łączy elegancję, przestrzeń i prestiżową lokalizację. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł28,10 m² 8 185,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 28,1 m ul. Woszczerowicza, siedlce Niewielkie, ciepłe i słoneczne mieszkanie w świetnej lokalizacji z ogromnym potencjałem. Idealna inwestycja dla osób, które potrafią.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 130 m² 82,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Zapraszamy do zapoznania się z tą idealnie położoną działką, zaledwie 25 min od Białegostoku niedaleko miejscowości Turośń Kościelna. Wspaniałe miejsce dla rodziny chcącej żyć blisko.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł9 175 m² 762,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową z przepięknym widokiem i dużym potencjałem inwestycyjnym. Działka znajduje się w Gliczarowie Górnym przy ul. Jurzyste. Działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł211,42 m² 12 061,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Polecamy ofertę sprzedaży komfortowego domu mieszkalnego usytuowanego w dzielnicy Krzyki, na osiedlu Wojszyce. Miejsce ciche i spokojne, z bezpośrednim dostępem do zielonego, zadrzewionego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Skrybicze,podlaskie

380 000 zł1 499 m² 253,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Skrybicze - idealne miejsce na Twój wymarzony dom To doskonała propozycja dla osób, które szukają balansu między szybkim dojazdem do miasta a możliwością codziennego obcowania z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł855 m² 700,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie o pow. 850m2 z wydanym pozwoleniem na budowę budynku handlowo-usługowego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł0,63 m² 123,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa Szczawin, gmina Strzelin, powiat strzeliński Oferujemy na sprzedaż działkę usługową o powierzchni 0,63 ha, położoną w obrębie wsi Szczawin,.

Szczegóły ogłoszenia

1 016 160 zł70,08 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Idealne 3 pokojowe mieszkanie w Starej Miłosnej Do sprzedania komfortowe trzypokojowe mieszkanie w Starej Miłosnej o powierzchni 70,08 m2, które znajduje się na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł42 500 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 4,25 ha położona w miejscowości Konary wśród zwartej zabudowie gospodarstw rolnych przy drodze asfaltowej. Obecnie nasadzenia drzew owocowych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł2 253 m² 616,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 689 m²

Żary, budynki biurowo - techniczne, 2253 m2, sprzedam, 1 390 000 pln, netto. Nieruchomość w centrum blisko dworca. Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²61,22 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Podgórze - ul. Kalwaryjska - okolica ronda matecznego - lokal - parter - witryna. Do zaoferowania mamy lokal usługowy położony na parterze kameralnego budynku. Kamienica po generalnym remoncie. Wejście -.