Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

610 000 zł72,96 m² 8 360,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Dom Z ogródkiem 160m2, segment B2 Odbiory do 31 sierpnia 2026 lokalizacja Inwestycja położona w miejscowości Kolnik, ul. Różana, gmina Pszczółki jedyne 4 km od Skowarcza. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł5 008 m² 95,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz w Bielsku-Białej 5006 m w zielonej części Hałcnowa! Działka na sprzedaż Bielsko-Biała Hałcnów 5006 m przy ul. Wysłouchów | Atrakcyjna działka z warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł1 200 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do wynajęcia mamy panel biurowo-usługowo-produkcyjny o powierzchni około 1200mkw, z czego 600 mkw to hala magazynowo - produkcyjna o wysokości od 3,5 do 4,8 metra z dwiema bramami,.

Szczegóły ogłoszenia

33 000 zł1 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do wynajmu nowoczesnej hali stalowej zlokalizowanej na ul. Pana Tadeusza do celów magazynowych. Dostępne powierzchnie zaczynają się od 300 m , w cenie 33 zł netto za metr kwadratowy.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł1 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Pięknie położone działki budowlane, usytuowana przy ulicy Szkolnej w malowniczej lokalizacji w Santoku. Trzy działki o powierzchni 1.200 m2, jedna 1.274 m2 oraz jedna o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł3 777 m² 97,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Twoja Oaza nad Pilicą - Działki z Warunkami Zabudowy Pomysł na życie i biznes jednocześnie - wyjątkowe miejsce w obszarze Natura 2000! Ucieknij od miejskiego zgiełku - odkryj swój azyl.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł49 m² 13 040,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bronowice - ul. Krzywy Zaułek 49m2 /2 pokoje Do remontu we speak english Cena do negocjacji Możliwość zakupu na kredyt. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł332 m² 5 271,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal użytkowy położony w centrum Olsztyna przy skrzyżowaniu jednych z najbardziej ruchliwych arterii komunikacyjnych miasta. Duży ruch pieszych, w pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł70 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Sprzedam dom 70m2 Sadowie Szczekociny. Wgn Nieruchomości Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu dom wolnostojący w niewielkiej miejscowości Sadowie w gminie Irządze nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł199 m² 4 924,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu nowoczesnego budynku mieszkalnego wolnostojącego z garażem dwustanowiskowym. Wzorowany na projekcie z kolekcji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 052 620 zł67,90 m² 15 502,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Oferuję na sprzedaż mieszkanie, położone w prestiżowym kompleksie, który łączy elegancję z nowoczesnością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 447 zł69,47 m² 10 154,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

** nowe deweloperskie mieszkanie Z balkonem na nowo budowanym osiedlu jakubskie przedmieście ul. Marii skłodowskiej- curie - 69,47 m2, 4 rozkładowe pokoje, dwustronne, trzecie piętro W niskim.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł69,31 m² 14 283,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe z dwoma ogródkami, z miejscem parkingowym gotowe do wprowadzenia z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 073 zł13 627 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna na sprzedaż Wrocław, polanowice, ul. Kamieńskiego Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 13 627 m , położona w północnej części Wrocław,.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł66 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe 66m2 mieszkanie z balkonem przy ul. Rakowickiej w prestiżowej inwestycji *rakowicka Novum* w centrum Krakowa. Nieruchomość z salonem z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

599 000 zł71,20 m² 8 412,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1884

Super oferta! Idealna lokalizacja gotowiec inwestycyjny w centrum Olsztyna! Warmia Brokers prezentuje na sprzedaż gotowy produkt inwestycyjny zlokalizowany w ścisłym centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rzęczkowo

Rzęczkowo,kujawsko-pomorskie

155 850 zł3 117 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3117 m , położona w malowniczej okolicy w miejscowości Rzęczkowo, pomiędzy Toruniem a Bydgoszczą. Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł5 500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedamy działkę o powierzchni 55 arów, położoną przy drodze asfaltowej w Ryglicach koło Tarnowa. Działka oddalona 2.5km od rynku. Działka w kształcie prostokąta, szerszym bokiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł240 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferujemy na sprzedaż dom W doskonałej lokalizacji W pobliżu lasu N a sprzedaż unikalna posiadłość w cichej i spokojnej okolicy ok 10 km od Bydgoszczy Solidnie zbudowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

209 000 zł138 m² 1 514 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

NA sprzedaż rozpoczęta budowa domu wolnostojącego idealna lokalizacja W szamocinie! dobra oferta cenowa! Prezentujemy na sprzedaż działkę z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł3 405 m² 146,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie biura stoprocent nieruchomości znajduje się nieruchomość składająca się z działki o nr 814 o pow. 0,34ha, położona w m. Jarosław. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł178 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:429 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom na ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom z 1970r.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł52,50 m² 24 762 zł/m²

 

Piętro:14/25

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Apartament położony jest w budynku Babka Tower w jednym z najwyższych budynków mieszkalnych w Warszawie. Doskonała lokalizacja pomiędzy Al. Jana Pawła i Rondem Radosława,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 910 zł133,92 m² 8 818,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:234 m²

Projekt obejmuje kameralne osiedle 57 nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w Lesznowoli. To inwestycja łącząca komfort życia, funkcjonalny układ pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł170,92 m² 6 728,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:528 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 170,92 m , położony w prestiżowej i zielonej części Dojlid. Nieruchomość dla wymagającego klienta, ceniącego nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 400 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana (nr.74/14) o powierzchni 1400 m , położona w spokojnej i zielonej części Dobrzewina, przy ul. Chłopskiej. Idealne miejsce pod dom w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,50 m² 6 910,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, bez-czynszowe dwupokojowe mieszkanie po remoncie, w bliskiej w spokojnej miejscowości Wawrów pod Gorzowem. Mieszkanie o powierzchni 50,50m2 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł46,80 m² 25 641,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1893

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z końca XIX w., zlokalizowanej w sercu Woli czeka na nowego właściciela! Jeśli poszukujesz mieszkania z duszą i historią, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

744 900 zł81 m² 9 196,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowoczesny segment w Grodzisku Mazowieckim | Ogródek | 2 miejsca postojowe | Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego segmentu środkowego położonego w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł281 m² 3 523,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:518 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w topowej lokalizacji w Łeba - przy ul. Kościuszki, bezpośrednio przy wejściu na główny deptak. To idealna oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 750 m² 73,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Sułkowice (obok Andrychowa). Działka o powierzchni całkowitej 47,5 ar (zaznaczona na żółto) z tej części 31 arów posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Brodnica,kujawsko-pomorskie

990 000 zł144,40 m² 6 855,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 184 m²

Stylowy dom z dużym ogrodem przy ul. Liliowej Prezentujemy Państwu na sprzedaż stylowy dom z pięknym dużym ogrodem położony przy ul. Liliowej na osiedlu w Karbowie. Dom wybudowany.