Nieruchomości

238 574 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

250 000 zł39,70 m² 6 297,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie na sprzedaż - Świętochłowice, piasniki Oferuję Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 39,7 m , zlokalizowane w atrakcyjnej okolicy na Piasnikach , tuż przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł1 200 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 1000 m2 z biurem 200m2 zlokalizowany Warszawa Wesoła. Standard: wysokość 5 m bramy z poziomu "0" możliwość adaptacji części biurowej media: gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł769 m² 336,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 769 m2- idealna pod budowę domu. To ostatnia w tej części niezabudowana działka, w sąsiedztwie są już nowe domy jednorodzinne, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w 10-letnim bloku. Tylko 6 minut do tramwaju tnn. Powierzchnia lokalu mieszkalnego ma 55 m2 + balkon, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł336 m² 44,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Przestronny bliźniak na wynajem w Powsinie na Osiedlu Patio Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnej połówki bliźniaka, zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu Patio.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł52,13 m² 3 817,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom z potencjałem w spokojnej okolicy Młynary Zapraszam do obejrzenia rzutu 3D: https :/ my.giraffe360. com/3dflp/4w7c187 - bez spacji :) Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł62,61 m² 10 365,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne mieszkanie blisko centrum świetna lokalizacja i funkcjonalny układ Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,61 m , położone na 4 piętrze z 5 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

6 988 600 zł834 m² 8 379,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:2 178 m²

Wyjątkowe miejsce z ogrodem na różnego rodzaju usługi lub do zamieszkania i wynajmowania części budynku na cele komercyjne - profesjonalny spacer 3D na życzenie. Przedmiotem sprzedaży są 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł47,82 m² 12 735,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł65 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecamy apartament z miejscem parkingowym przy ul. Chojnowskiej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w kameralnym budynku. Lokal o powierzchni 65 metrów kwadratowych składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł717 m² 3 277,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:garaż

Idealne pod inwestycję Na sprzedaż kamienica przy ulicy Okrzei w Legnicy o powierzchni 717 m2 położona na ogrodzonej działce 1100 m2 z prywatnym parkingiem na około 15 samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł61,90 m² 6 058,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

4-pokojowe mieszkanie 61,9 m | Centrum Stalowej Woli | Balkon | Idealne dla rodziny lub inwestora Domańscy Nieruchomości na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,9.

Szczegóły ogłoszenia

162 800 zł1 480 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 6520 Polecamy do sprzedania bardzo ładnie położoną działkę budowlaną w trzeciej linii zabudowy o powierzchni 1480m2 o szerokości 30m położona.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²73,38 m² 7 338 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 73,38 mkw poło tuż przy ulicy Bolesława Orlińskiego/ na osiedlu Avia. Lokalizacja: budynek położony jest w ścisłym centrum Czyżyn. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 869 zł52,31 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Charakterystyka inwestycji Na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa. Budynki zaprojektowane z myślą o spokoju, funkcjonalności i bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 243 m² 221,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji pod numerem: paweł Jaruzelski   Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1243 m2 w Zalesiu koło Grodziska Mazowieckiego. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

57,50 zł/m²56 m² 3 220 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia: - lokal na parterze 56 m ( 1 pokój z wodą) - 200 m, 490 m2 na poziomie 1 piętra budynek: - wysokiej klasy budynek biurowo - usługowy - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka na Mokotowie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 30m2, usytuowane na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł82,25 m² 7 112,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

**rezerwacja** Mieszkanie w standardzie domu z garażem To wyjątkowe mieszkanie łączy atuty zabudowy wielorodzinnej z wygodą, przestrzenią i funkcjonalnością domu. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł97,42 m² 11 281,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 174 m²

Oferta bez prowizji. Dostępne tylko U nas. Polecany do sprzedania nowy dom parterowy z dużą działką położony tuż przy zachodniej granicy Wrocławia w miejscowości Gałów. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł123 m² 8 861,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:794 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Kopalinie jednej z najbardziej cenionych nadmorskich lokalizacji, znanej z kameralnej atmosfery, pięknych lasów i spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł8 887 m² 337,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka znajdująca się w Gdańsku, w dzielnicy Górki Zachodnie. Działka o powierzchni 8887 m2, objęta mpzp- strefa produkcyjno-usługowo-składowa. Jest to strefa.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł31,70 m² 14 826,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Nowoczesna, jasna kawalerka na cenionym osiedlu Lawendowe Wzgórza, zaprojektowana tak, żeby maksymalnie wykorzystać każdy metr i jednocześnie dać poczucie przestrzeni. Idealna dla: * singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od zaraz komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , idealne dla studentów, osób pracujących. Lokal znajduje się przy ul. Ostatniej, w świetnej lokalizacji tuż.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni 36 m2 zlokalizowane przy ulicy Bałtyckiej w Rzeszowie. Ulica Bałtycka położona jest na spokojnym osiedlu, które sprzyja.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł343,03 m² 5 393,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:931 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Komfortowy i nowoczesny dom wolnostojący posadowiony ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce położony w Stargardzie. Znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 174 zł62,33 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie na sprzedaż w standardzie deweloperskim z dwoma balkonami! Inwestycja Nowy Piastów to połączenie atrakcyjnej lokalizacji i komfortowych mieszkań dostępnych na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł130 m² 7 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Mogilany - oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący do wykończenia o powierzchni 130 m2. Nieruchomość położona zaledwie 7 kilometrów od Krakowa i kilometr od centrum miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 025 m² 194,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje na sprzedaż działkę we wsi Pryszczowa Góra. Lokalizacja: ul. Pryszczowa Góra, lubelskie. Szczegóły nieruchomości: działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 000 zł69 847 m² 973,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia gruntu: 18.3 ha POWIERZCHNIA HALI WAGONOWEJ: 27391 m2 POWIERZCHNIA UŻYTKOWA BUDYNKÓW: 42456 m2 PRZEZNACZENIE: produkcja, logistyka, magazyny OPIS NIERUCHOMOŚCI: Nieruchomość zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z wydzieloną strefą sypialnianą | Pierwszy najem | Osiedle zamknięte | Piotrków Trybunalski, ul. Wierzejska Jeśli szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl,.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 587 m² 32,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 26 arów, położona w malowniczej miejscowości Sanoczek, gmina Sanok. Działka jest idealna dla osób szukających spokojnego miejsca blisko miasta. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł63,08 m² 5 944,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży własnościowe mieszkanie w Centrum Jeleniej Góry, przy ul. 1Maja. Mieszkanie znajduje się w przepięknej klasycystycznej.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł38,20 m² 7 565,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dworcowej 23. Idealnie nadające się pod własną aranżację lub inwestycję. Mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Pojezierze w Olsztynie, przy ul. Dworcowej 23.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł64,77 m² 20 055,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe, przestronne, trzypokojowe mieszkanie, położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy Bronowice, przy ulicy Radzikowskiego. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł84 m² 8 797,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:78 m²

Nowy segment z ogródkiem 4 pokoje, nova Magdalenka 5, odbiór 2025! Na sprzedaż 4-pokojowy segment położony w nowo budowanym osiedlu Nova Magdalenka 5 w miejscowości Słomin,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 194 600 zł72,40 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł64,83 m² 8 314,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 64,83 m 2 z dużą logią, i piętro , Piła, dobra lokalizacja, nowoczesne budownictwo. Mieszkanie charakteryzuje się bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł300 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 385 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny położony w Sośnicowicach koło Gliwic. Dom wybudowany w 2018r, układ funkcjonalny pozwala na prowadzenie działalności gospodarczej przy domu. Dotychczas.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Bagno

Bagno,dolnośląskie

889 000 zł81 m² 10 975,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:939 m²

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Dom wolnostojący z 2025 roku o powierzchni użytkowej 81 m2 (całkowitej 100 m2).

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł216 m² 5 324,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 068 m²

Morzyczyn - Dom z potencjałem na 3 mieszkania i własny biznes! Szukasz nieruchomości, która zarabia na siebie? A może potrzebujesz przestrzeni dla wielopokoleniowej rodziny? Prezentujemy.