Nieruchomości

239 191 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

369 000 zł64,80 m² 5 694,44 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,8 m2 przy ulicy Marusarzówny. Dlaczego warto tu zamieszkać ? - wysoki standard bez nakładów - mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł36,70 m² 10 217,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy - idealne do wprowadzenia się od zaraz! Lokalizacja i budynek: budynek z 2019 roku, bardzo kameralny - tylko dwa piętra. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 947 zł52,47 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty Korczaka Zróżnicowany wybór mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania o powierzchni od 37 m do 77 m zapraszamy do kontaktu w celu poznania pełnej oferty. Komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 694 zł57,09 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.09 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego, 3-kondygnacyjnego budynku na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł60,48 m² 14 715,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowy apartament z loggią, tarasem i dużym ogrodem położony w Zamieniu koło Ursynowa na osiedlu Zamienie Park. Mieszkanie: gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

70,45 zł/m²44 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków- prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.44 m2, położony na pierwszym pietrze/2 piętrowego budynku biuroweg o . Lokal biurowy przestronny. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania położonego przy ul. Sierpińskiego 3 na zielonej Ochocie - w jednej z najbardziej cenionych i dobrze skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł48,20 m² 10 767,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Daniel Brzoza Nieruchomości prezentuje Państwu nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Wiecherta na osiedlu Jaroty w Olsztynie. Na powierzchnie 48,2 m2 składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

329 999 zł65,20 m² 5 061,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż elegancki apartament w zabytkowej kamienicy - ul. Forteczna 8, grudziądz Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży apartamentu o pow. 65,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kosobudy

Kosobudy,zachodniopomorskie

980 000 zł70 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

***magiczne miejsce, nieruchomość z własną linią brzegową jeziora Chociebądz Wielki - powierzchnia jeziora 60ha*** Działka o powierzchni 1,4ha położona na skraju wsi Kosobudy. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

965 000 zł121,83 m² 7 920,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Dom z możliwością wykończenia "pod klucz". Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, położony na nowym osiedlu w gminie Kobierzyce, obręb Pełczyce. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł995 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: działka budowlana w kameralnej części miejscowości Nekla w gminie Dobrcz. - około 100 metrów od asfaltu - dostęp bezpośrednio z utwardzonej drogi gminnej - zielona enklawa.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł130 m² 10 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 130 m2 z tarasem i ogrodem - działka 208 m2. Wykończony i wyposażony, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 509 m² 77,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Chocianów, powiat Polkowice, działka, 2509 m2, sprzedaż, 195000 zł. Na sprzedaż grunt budowlany, działka 322/10 w miejscowości Chocianów. Odległość do: polkowic 16 km, lubina 25 km, głogowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 900 zł44,50 m² 25 391,01 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

500 610 zł3 034 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zielona enklawa spokoju pod Radomiem - działka z potencjałem inwestycyjnym i doskonałą lokalizacją Na sprzedaż przestronna działka rolna o powierzchni 3034 m (0,3034 ha), położona.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Siedlce,mazowieckie

499 000 zł72,28 m² 6 903,71 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Nowa oferta mieszkania w Siedlcach w rozsądnej cenie, które w nowomowie określa się mianem "do własnej aranżacji" Najważniejsze informacje poniżej : - świetna lokalizacja - ul. J.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł4 918,87 m² 1,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofera na wyłączność - najem za pośrednictwem biura - zapraszamy Działając jako likwidator spółki bud-mar investment Sp. z o.o. w likwidacji, oferuję do wynajęcia atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Poznań,wielkopolskie

494 400 zł49,44 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal handlowo - usługowy. Lokalizacja: poznań Łazarz, ul. Głogowska 64 specyfikacja: powierzchnia: 49,44 mkw. Do lokalu przynależy piwnica. Lokal może pełnić także funkcje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł81 m² 8 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:42 m²

Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. w doskonałej lokalizacji. Środkowy segment. Parter (39 m2): - salon o pow. 35 m2- z aneksem kuchennym - wc - wiatrołap Piętro (42 m2): - 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł186,09 m² 10 742,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:68 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy zlokalizowanej przy ul. Pod Krzywą Wieżą 24. Nieruchomość umiejscowiona jest na działce o nr 209/2 o powierzchni 68m2.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł190 m² 3 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:401 m²

Przy ul. Staropogońskiej w Sosnowcu czeka na Ciebie klimatyczna, miejska kamienica o powierzchni 190 m , posadowiona na 401-metrowej działce. To nie jest zwykły budynek. To gotowa baza pod.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł71 m² 11 760,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży przestronnego, w pełni umeblowanego i wyposażonego apartamentu o powierzchni 71 m2. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł1 800 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka 18 ar na terenie pogórza ciężkowickiego. Działka o powierzchni 18 ar porośnięta samosiejką położona w górzystym terenie Pogórza Ciężkowickiego w msc. Ołpiny gmina.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 076,30 m² 1 858,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 635 m²

Dzień dobry , chciałbym Państwu zaprezentować nieruchomość zabudowana budynkiem magazynowym z zapleczem administracyjno - socjalnym o powierzchni użytkowej 1076,3 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł736 m² 190,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| jelcz Laskowice, miłoszyce, działka sprzedaż, biuro Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, tylko u nas w biurze. Zapraszam prywatnych inwestorów i deweloperów. Polecam Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł854 m² 186,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam niepowtarzalną, urokliwą działkę za ścianą lasu. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł84 m² 9 988 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 84 m znajdujące się w dzielnicy Wola Duchacka (w bezpośrednim sąsiedztwie galerii Bonarka).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 360 zł33,85 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania, które jest jasne, dobrze zaprojektowane i gotowe do wprowadzenia od zaraz, warto zobaczyć tą ofertę. Pokój dzienny ma dużą ilość światła i sensowną.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł95,63 m² 8 250,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i rozkładowe mieszkanie , położone na IV piętrze w samym centrum Szczecina przy Placu Grunwaldzkim. Na powierzchnię użytkową 95,63m2 składa się:Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 511 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 3511mkw z mpzp pod zabudowę zagrodową z dopuszczeniem usług nieuciążliwych. Lokalizacja: woj.łódzkie, powiat brzeziński, gmina Brzeziny. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł55,40 m² 5 144,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3- pokojowe, tarnowskie Góry ul. Armii Krajowej Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,40 m2 usytuowane na I piętrze bloku po termomodernizacji w zielonej części Tarnowskich.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł168 m² 5 351,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta sprzedaży - segment Z garażem, 168 m , działka 800 m , nowiny Na sprzedaż przestronny segment o powierzchni 168 m , położony w spokojnej, części Nowin.

Szczegóły ogłoszenia

756 000 zł47,30 m² 15 983,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Wyjątkowa oferta przy ul. Brazylijskiej, w swietnym punkcie komunikacyjnym! Mieszkanie położone jest na parterze kameralnego bloku z lat 60. Lokal wymaga remontu, co daje możliwość aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł998 m² 180,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, płaska działka budowlana w Zasani, koło Myślenic. Nieruchomość idealna dla rodziny pod budowę domu wolnostojącego. Działka oferuje przestrzeń, która sprzyja budowie domu.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł3 600 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje ofertę sprzedaży działki leśnej położonej w miejscowości Glinik Górny, gm. Frysztak. Szczegóły oferty: - numery działki 187 - powierzchnia: 36 ar -.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł50,43 m² 63,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem Ulica: agatowa 37 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,43 m2 zlokalizowane na 4 piętrze, 4 piętrowego budynku z windą, oddanego do użytku w 2021 r. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 200 m² 27,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 3200 m nad rzeką | Krasne-Ciasne | gm. Supraśl Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Krasne-Ciasne, w gminie Supraśl w wyjątkowym, naturalnym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł2 269 m² 1 322,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 2269 m | mu zabudowa mieszkaniowa i usługi | 550 m od pkp | Nowy Dwór Maz. Sprzedajemy nie tylko działkę sprzedajemy styl życia i potencjał inwestycyjny Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

7 599 000 zł1 800 m² 4 221,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Villa residence - kudowa zdrój. Idealne miejsce dla twojego biznesu. Duży pensjonat o powierzchni 1500 m , zaledwie 70 m od Parku Zdrojowego oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

314 900 zł1 574 m² 200,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka W fordonie przy ul.ŚWIĘTOKRZYSKIEJ W DOBREJ CENIE! Z AKTUALNYMI W Z! Tylko w Centrum Nieruchomości Honorata Witczak mają Państwo możliwość zakupu pięknej.