Nieruchomości

238 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

550 000 zł63,56 m² 8 653,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Oferuję sprzedaż przestronnego mieszkania na dzielnicy Radogoszcz w Łodzi. Dodatkowo zachęcam do skorzystania z usług remontowych, które jestem w stanie zorganizować w krótkim.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł2 219 m² 112,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod inwestycję lub pod budowę domu? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Działka znajduje się w Tarnobrzegu, województwo podkarpackie, powiat tarnobrzeski. Powierzchnia działki to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Mienice,dolnośląskie

230 000 zł6 398 m² 35,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna na sprzedaż. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę rolną położoną w miejscowości Mienice, gmina Wisznia Mała, powiat trzebnicki, województwo dolnośląskie.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł3 543 m² 222,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana położona w miejscowości Maszków, gm. Iwanowice o łącznej pow. 35,43 ara. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł958,70 m² 2 180,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta sprzedaży - obiekt komercyjny mieszkalny W centrum międzychodu Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy nowoczesny budynek z 2006 roku, położony w samym sercu Międzychodu -.

Szczegóły ogłoszenia

36,34 zł/m²88 m² 3 198 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny lokal biurowy do wynajęcia w centrum Siedlec! Lokal biurowy o powierzchni 88 m2 zlokalizowane przy ul. Sokołowskiej. Lokali usytuowany na pierwszym piętrze z oddzielnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł102 m² 39 117,65 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Penthouse: szlachetny, zaaranżowany z dużym smakiem 4-pokojowy apartament na ostatnim piętrze o powierzchni 102 m2 w inwestycji Granaria w samym sercu Gdańska na Wyspie Spichrzów.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł145 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę wyjątkowego, czteropokojowego penthousu o powierzchni 145 m2 z ogrodem zimowym i tarasem na dachu budynku z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł151,01 m² 6 953,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony na kameralnym osiedlu Słoneczny Zakątek w zielonej i spokojnej części Kątów Wrocławskich, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

793 000 zł110 m² 7 209,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom w Skierniewicach, dzielnicy Zadębie o powierzchni 110 m ! Cena wynosi 819 000 pln, co daje 7 445 pln za metr kwadratowy. Ta słoneczna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł82 m² 15 182,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronne, stylowe mieszkanie 82 m z ogrodem ponad 60 m ulica Borowiecka! Oferuję Państwu komfortowe, dwupoziomowe i nowocześnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 82 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

610 130 zł67,83 m² 8 994,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dobra inwestycja w blisko Centrum Polecam Państwu 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane przy ul. Pomorskiej w Białymstoku. Nova Pomorska to oferta idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

56 040 zł1 868 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o nr ewidencyjnym 334 w miejscowości Bajdy (gmina Wojaszówka, powiat krośnieński, na podkarpaciu). Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 253 zł86,77 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Osiedle Nowa Myśliwska to kameralna inwestycja, która powstaje w Tychach na osiedlu L. To budynek znajdujący się w sercu już istniejącego osiedla w pełni zagospodarowanego architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł32,50 m² 11 846,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

*** 2 pokoje W bliskim sąsiedztwie centrum W korzystnej cenie*** Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32mkw położone w lubianej dzielnicy Piasta. Miejsce szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł5 900 m² 16,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno-budowlana z zabudowaniami 0,5900 ha Mędrzechów Oferuję na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o łącznej powierzchni 0,5900 ha, położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł5 006 m² 29,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa składający się z siedmiu działek o łącznej powierzchni 5006 m2 - Parlino , gmina Stara Dąbrowa. Wydane warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie domów.

Szczegóły ogłoszenia

534 536 zł49,04 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 000 zł37,27 m² 9 256,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

!Wyjątkowa oferta!osiedle Leśne - Przestronna kawalerka na 2 piętrze! Osiedle Zawisza. Atuty: - mieszkanie 'świeżo' po remoncie - urządzona kuchnia - balkon z widokiem na otwarty teren -.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł280 m² 2 460,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 979 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość - dom dwurodzinny + zabudowania gospodarcze. Na sprzedaż kompleksowa nieruchomość położona w Radomsku, na działce o powierzchni 1797 mkw, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł294 m² 5 778,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:994 m²

Dzień Pokazowy 16 maj (niedziela) w godzinach 10-12 - zapisy pod nr tel.   Na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom usytuowany w miejscowości Grądy z widokiem na ścianę.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł60,80 m² 6 398,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 160 m , położony w zielonych i spokojnych Swoszowicach w okolicach ul. Krzyżańskiego. Dom jest w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł31 098 m² 41,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. 3,1 ha W pierwszej linii brzegowej - serce borów tucholskich Z dumą prezentujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł900 m² 1 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż budynek o powierzchni 900m2 + garaże w samym Centrum Świdnicy na działce 1700m2. Teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z usługami : praktyki lekarskie kancelarie,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł63,10 m² 9 175,91 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie 3 -pokojowe o powierzchni 63,10m przy ul. Granicznej opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 63,10m2 - piętro: 2 z ośmiu - 3 pokoje, balkon - ogrzewanie, woda:.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 zł28 m² 78,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oakestate biuro nieruchomości prezentuje ofertę najmu: stylowa kawalerka 28 m | wysoki standard | ksm Kielce | garaż w cenie | balkon Jeśli szukasz funkcjonalnej przestrzeni zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł61 m² 7 377,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław, ul. Widawskiej 28 Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 61 m , położony na 1. piętrze w kameralnym, jednopiętrowym budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł47,40 m² 5 905,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje - centrum kilińskiego - balkon - I piętro z windą Świetna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum i mieć wszystko pod ręką. Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł2 800 m² 1,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia gruntu położonego w Złotym Stoku przy ul. Kolejowej, woj. dolnośląskie, działka nr 4/5.

Szczegóły ogłoszenia

2 412 700 zł104 900 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 10,49 ha (104900 m2) w miejscowości Likiec (tuż przy granicy z miejscowością Wólka) otoczona lasem w cichej i przepięknej okolicy w sąsiedztwie jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Biesal

Biesal,warmińsko-mazurskie

10 zł/m²333 m² 3 330 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia budynek wieży ciśnień w Biesalu budynek położony na działce Nr 140/4 obr. Biesal. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 294 m2. Do budynku przynależy budynek magazynu o pow.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł62,40 m² 5 592,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena! Na sprzedaż w super cenie mieszkanie w Skoczowie na Górnym Borze. Mieszkanie ma 3 duże pokoje | 62,4 m | 2 balkony, osobno łazienkę i toaletę. Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

637 440 zł2 656 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gotowa pod zabudowę działka w miejscowości Kraśnicza Wola koło Grodzisk Mazowieckiego. Brak mpzp - są wydane warunki zabudowy na realizację domu wolnostojącego ( 2-lokalowego ). 2 działki.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²79,40 m² 4 288 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Chodźki 10 to nowoczesny budynek biurowy zlokalizowany w północnej części Lublina, oferujący atrakcyjną przestrzeń biurową dla biznesu. Budynek składa się z 7 pięter. Typowe piętro ma.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

279 000 zł46 m² 6 065,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie blisko centrum - ul. Wyspiańskiego, koszalin Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,00 m2, położone przy ulicy Wyspiańskiego w Koszalinie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł160 m² 2 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej, zlokalizowanej w Centrum miejscowości gminnej Kramsk, przy ulicy Rynek, w odległości około 12 km od.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 279 m² 129,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy Państwu na sprzedaż widokową działkę budowlaną położoną przy ul. Polnej, na obrzeżach Limanowej, u podnóża Miejskiej Góry. Do centrum miasta dzieli ją zaledwie 2 km, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł46,68 m² 48,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i ciepłe mieszkanie na wynajem o powierzchni 46,68 m2, położone na spokojnym osiedlu Kozanów we Wrocławiu, przy ul. Modrej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku przy ul. Egejskiej w Warszawie. Mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł12 026 m² 11,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1,2026 ha, malownicze położoną w miejscowości Niemierze, koło Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości: cicha I spokojna okolica bliskość.