Nieruchomości

238 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

59 000 zł1 431 m² 41,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rekreacyjna nad rzeką, dębnica Kaszubska, ul. Ks. Antoniego Kani, 59.000,- PLN Na sprzedaż działka rekreacyjna z bezpośrednim dostępem do rzeki Skotawa o powierzchni 1431.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł69,80 m² 3 567,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie w centrum Człuchowa. Duży metraż! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Człuchowie o powierzchni 58,22m2. Nieruchomość znajduje się w centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 649 zł26,32 m² 11 118,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł58 m² 112,07 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegant Apartment in a Restored Historic Building | City Centre Powiśle A truly exceptional apartment designed for those who appreciate timeless elegance, refined interiors, and prestigious.

Szczegóły ogłoszenia

1 936 000 zł368,85 m² 5 248,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:13 981 m²

Zabudowana działka obszaru 13 981 m w kształcie nieregularnego prostokąta w pełni uzbrojona w media: woda, prąd ( także siła), szambo. Posesja częściowo ogrodzona ale zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 080 000 zł202,64 m² 5 329,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:878 m²

Nowoczesny dom z pięknym widokiem w Cieplicach. Dom w stanie surowym zamkniętym, położony w prestiżowej części Jeleniej Góry przy ul. Wróblewskiego w Cieplicach. Okolica ta.

Szczegóły ogłoszenia

166 790 zł1 283 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w spokojnej okolicy.Marzysz o własnym domu w dogodnej lokalizacji, a może chcesz bezpiecznie zainwestować oszczędności!?Powierzchnia pojedynczej.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł31,50 m² 14 444,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wołomińskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1972 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

52,73 zł/m²21,40 m² 1 128 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 21,4 m2. Do ceny należy doliczyć: - 20% powierzchni za udział w częściach wspólnych - 23,30 zł.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł35,40 m² 7 627,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe w Kowarach. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,40 m2 usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł315,14 m² 2 694,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 506 m²

Proponujemy Państwu dom w Białej Podlaskiej przy ul. Ceglanej. Dom usytuowany na pięknej działce o powierzchni 1506 m o wymiarach ok 35 m x 44 m. Budynek wybudowany z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł62,50 m² 8 912 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Niezwykle czyste i ładnie utrzymane mieszkanie mieszczące się na trzecim piętrze w bloku przy ul. Myśliwskiej. Nieruchomość o powierzchni 62,5 m2 jest w pełnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

879 899 zł29,33 m² 29 999,97 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2M premium |sikorskiego| balkon/klima! Na sprzedaż wyjątkowy apartament 2-pokojowy o wysokim standardzie, położony w nowoczesnej inwestycji Quorum (2024 r.) przy ul. Sikorskiego we.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł39,82 m² 42,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w niskim trzykondygnacyjnym budynku, przy ul. Szkolnej. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, o funkcjonalnym rozkładzie. Składa się z obszernego korytarza,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł31,79 m² 53,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z balkonem | 31,79 m | Bartodzieje, ul. Żmudzka | parking za bramą Na wynajem przytulna i umeblowana kawalerka o powierzchni 31,79 m , położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł304,14 m² 4 011,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Szukasz komfortowego domu dla rodziny w spokojnej dzielnicy Radomia? Z dużą działką na gry i zabawy. wypoczynek na tarasie. wieczorne spotkania przy kominku? Lubisz majsterkować? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 905 m² 76,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego położona w miejscowości Kościuszki, gmina Osina, powiat Goleniowski. Nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²25 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferta kierowana do osób które bez żadnego nakładu finansowego chciałyby rozpocząć pracę na własny rachunek. Lokal znajdujący się w Cieszynie przy ulicy Wiejskiej 1 z gotową bazą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Lidzbark

Lidzbark,warmińsko-mazurskie

799 000 zł1 084 m² 737,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:2 713 m²

Dawny młyn nad rzeką wel - unikatowa inwestycja W sercu mazur - lidzbark! Są miejsca, które od pierwszej chwili opowiadają historię. Są nieruchomości, które się kupuje. i takie, które.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł134,80 m² 43,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

| ciche, 5 pokojowe mieszkanie na ogrodzonym, chronionym osiedlu blisko Al. Jerozolimskich. Strefa dzienna mieszkania to pokój ok. 37m2 z jadalnią oraz kuchnia 12m2. Kuchnia całkowicie umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Dąbrowa,świętokrzyskie

810 000 zł121,55 m² 6 663,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Nowoczesny dom 121,55 m | Forest Park Dąbrowa | ogród | pompa ciepła | blisko Kielc | las Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 121,55.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł4 935 m² 172,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę usługowo-przemysłową Parzęczew ul. Łęczycka 37 Powierzchnia 4935 mkw Numer działki 577 Sposób korzystania: bi inne tereny zabudowy Cena 850 000 zł Zabudowana budynkiem 120 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł83,10 m² 15 282,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

English version below. Do sprzedaży nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie w Podgórzu, ul. Henryka i Karola Czeczów. Wysoki Standard pod klucz! bez prowizji od kupującego! 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Strączno,zachodniopomorskie

470 000 zł26 300 m² 17,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 2,63 ha, położoną w miejscowości Strączno, zaledwie 6,8 km od Wałcza, 6,2 km od Nakielna, gdzie jest Klub Żeglarski.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł93 m² 5 860,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

0% prowizji! Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym(podwyższonym) w atrakcyjnej lokalizacji w powiecie tarnogórskim w gminie Świerklaniec w Nakle Śląskim. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł100 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do wynajęcia utwardzona działka przemysłowa z biurami - utwardzony plac o powierzchni 3,96 hektara ( 39 600 m2) - możliwość podziału działki i wynajęcia mniejszej powierzchni np. 1.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł52,88 m² 14 656 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Alternatywa dla osób, które szukają mieszkania po remoncie urządzonego, funkcjonalnego i gotowego do zamieszkania w starej części Nowej Huty. Lokalizacja: os. Kolorowe/ Nowa Huta Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł27,45 m² 7 468,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Grójcu o powierzchni 27,36m2 W skład mieszkanai wchodzi: -pokój 12.97 -łazienka 3,69 -przedpokój 6,44m2 -garderoba 4,35 Mieszkanie do generalnego remontu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł70 m² 7 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Własny dom z prywatnym ogrodem w cenie zbliżonej do dużego mieszkania w bloku? Tak, to możliwe już w 2026 roku. Co zyskujesz od razu: posadzki wylane, gładzie gotowe, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł69 m² 11 956,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

MB Estates prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 69 m , usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku. Nieruchomość W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 487 m² 191,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zaręby piękna działka budowlana - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 1487m2 i wymiarach 30x50, w kształcie regularnego prostokąta. Dojazd drogą asfaltową i ok. 50m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł100 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

DO sprzedania 2 domy stan surowy zamknięty w dynowie, powiat rzeszowski. Oferujemy do sprzedania 2 domy w Dynowie w stanie surowym zamkniętym o pow. użytkowej 99,98m2 , zbudowane.

Szczegóły ogłoszenia

762 000 zł867 m² 878,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana na sprzedaż o powierzchni 868m2 w doskonałej lokalizacji z warunkami zabudowy Główne atuty nieruchomości: atrakcyjna miejscowość położenie z dala od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

208 000 zł1 300 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych, które znajdują się na terenie gminy Czerwionka- leszczyny, w sołectwie Stanowi ce. Parcela o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł552,65 m² 3 257,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:331 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż budynek inwestycyjny położony w ścisłym centrum miasta Września przy ul. Fabrycznej, bezpośrednio przy deptaku, w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

119 210 zł1 703 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana zlokalziowana w Janczewie, gm. Santok, powiat gorzowski. Działka o powierzchni 1703 m2 w atrakcyjnej cenie 70 zł/m2 Działka o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 995 800 zł9 986 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w super lokalizacji w miejscowości Księżyno Powierzchnia działki 9986 m2, w pełni uzbrojona, możliwość postawienia domów jednorodzinnych, bliźniaczych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka przy ul. Sybiraków 10 w Fordonie na osiedlu Pod Skarpą. Nieruchomość o powierzchni ok 30 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z windą. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł267,46 m² 7 402,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:859 m²

Działający Pensjonat w Muszynie - Twoja inwestycja w sercu uzdrowiska. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona symbolem: 9mu4 - zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

180 400 zł902 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 396/10 o powierzchni 902m2, położonej w miejscowości Łaziska, oddalonej od Bolesławca 5km. Działka budowlana oznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł223,28 m² 1 433,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeżeli szukasz lokalu "pod klucz", to. klucz leży gdzie indziej ;) Ale jeśli masz wyobraźnię, ekipię remontową na podorędziu i nie boisz się wyzwań, czytaj dalej :) Oto 223 m2 lokalu.