Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Dom z garażem

Ryczów,małopolskie

1 759 000 zł240 m² 7 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 673 m²

Jeśli szukasz pięknego domu z dużymi, jasnymi przestrzennymi pokojami na dużej pięknej działce. Dom podpiwniczony, parter oraz łazienka na piętrz ogrzewanie podłogowe. Piękne drewniane okna.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł87 m² 21 839,08 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 87m z 4 sypialniami umiejscowione na 9. pietrze 11. piętrowego budynku przy ulicy Namysłowskiej. Układ mieszkania : - 4 sypialnie - osobna kuchnia - łazienka - wc osobne - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł42,50 m² 54,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie, taras oraz piwnica i miejsce postojowe. Cały pakiet w cenie najmu. Spokojne miejsce do zamieszkania na skraju osiedla. Mieszkanie składa się z salonu , kuchni z niewielką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 160 907 zł115,25 m² 10 072,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

** Brak podatku 2% pcc ** *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w spokojnym i zielonym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Kielce

Kielce,świętokrzyskie

282 000 zł28,80 m² 9 791,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie z balkonem osiedle ksm gotowe do zamieszkania od zaraz. Prezentujemy Państwu przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł107,30 m² 7 875,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem położonym na 3 piętrze w niskim budynku zlokalizowanym przy ul. Modlińskiej/bukowskiego na granicy Centrum i os. Bojary w Białymstoku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

474 999 zł54 m² 8 796,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

<!-startfragment-> Komfortowe 3 pokoje | Gotowe do zamieszkania | Świetna lokalizacja Na sprzedaż oferowane jest funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 53,53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 400 m² 113,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki w pięknym położeniu Bydgoszczy (łęgnowo). Działka Grunt o powierzchni łącznej - 0,14 ha - 1400 m2 - składający się z ziemi klasy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładna kawalerka na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Jaskółczej na Górzyskowie. Mieszkanie jest do wynajęcia nieumeblowane za wyjątkiem zabudowy kuchni i przedpokoju. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł800 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego O bardzo nowoczesnej bryle, z garażem podziemnym O powierzchni 400 m kw przeznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²20 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w atrakcyjnej lokalizacji, idealny na gabinety lekarskie, biura, usługi. Położony na ul. Chmielnej naprzeciwko szpitala okulistycznego. Możliwość dowolnej aranżacji i dostosowanie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 215 060 zł55,23 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 765 m² 339,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty, jest atrakcyjna działka budowlana, malowniczo położona pomiędzy Morzem Bałtyckim, a Zalewem Kamieńskim, w sosnowym lesie. Na części sąsiadujących działek powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł6 500 m² 169,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kapitalna działka 6500 m | osielsko/czarnówczyn Wyjątkowa (i wiem, że pośredniki ciągle tak piszą, ale ta jest!) nieruchomość gruntowa o powierzchni 6500 m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

533 580 zł8 893 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Łubno, w gminie Wiskitki, w powiecie żyrardowskim. Piękna, słoneczna działka ze stawem o powierzchni 8893 m2 i wymiarach ok. szer.38 m x.

Szczegóły ogłoszenia

5 550 zł63 m² 88,10 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokoje Z balkonem | nowe budownictwo 2025 | 2 miejsca postojowe | komórka lokatorska | ursynów | nowa inwestycja develia | patio | usługi | przy sggw | metro Przedstawiamy przestronne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł946 m² 132,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana w Strzyżewie Paczkowym: idealne Miejsce na Twój Dom Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w malowniczej miejscowości Strzyżewo Paczkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 940 zł45,83 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Dragonów Apartamenty & Lofty II etap - kolejny rozdział wyjątkowej inwestycji 20 mieszkań od 27 do 80 m2. 3 lokale usługowe od 60 do 80 m2. Lokalizacja Kameralny budynek o 4 kondygnacjach,.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł8 000 m² 13,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Szukają Państwo strategicznego miejsca dla rozwoju swojego biznesu na Śląsku? Lokalizacji, która da Państwa firmie realną przewagę konkurencyjną? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

540 120 zł4 501 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4501 m położona w miejscowości Gózd (woj. mazowieckie, powiat radomski). Lokalizacja: działka z dogodnym wjazdem z ulicy Radomskiej.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł3 002 m² 44,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,3002 ha położona we wsi Chrapowo, gm. Pełczyce. Znajduje się bezpośrednio przy drodze publicznej, w drodze media: prąd, woda, kanalizacja. Wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł60,18 m² 2 475,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną cenowo ofertą mieszkania w kamienicy przy ulicy Szymanowskiego w Wałbrzychu. Nieruchomość składa się z: *dwóch pokoi *kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 098 m² 120,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

NR ogłoszenia: #377dz0725 #dzialkitonaszaspecjalnosc kupujący za pośrednictwem naszej agencji nie ponosi kosztu wynagrodzenia pośrednika, które W całości pokrywa sprzedający Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²128 m² 4 864 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokali użytkowych od powierzchni 30m2 do 235m2. Bierzemy pod uwagę negocjacje! ale z rozsądkiem ;p Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 317 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks Działek w Szkotowie (gmina Kozłowo, powiat nidzicki, woj. warmińsko-mazurskie) Prezentujemy unikalną okazję zakupu gruntu w malowniczej miejscowości Szkotowo, na terenie powstającego.

Szczegóły ogłoszenia

4 256 340 zł12 898 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Z widokiem na dwa jeziora W sercu mazur Wyszowate Ogródki | mpzp - zabudowa zagrodowa | Widok na jeziora | Spokojna okolica | Inwestycyjny potencjał ***** rozkład terenu: oferta obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł65,08 m² 4 840,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu, w dzielnicy śródmieście. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 65m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 743 zł64,29 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kwadrat prezentuje na sprzedaż duże, nowoczesne i wygodne mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji. Prezentowany lokal położony jest na parterze bloku. Powierzchnia całkowita lokalu 64,2m 2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł256 m² 2 730,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

! nowa Cena!na sprzedaż: duży dom z potencjałem inwestycyjnym w Straduniu - ok. 256 m , działka 1200 m Szukasz miejsca z duszą i potencjałem na dochodowy biznes lub.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 zł68 m² 88,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

410 000 zł45 m² 9 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Przytulna kawalerka o powierzchni ok 45m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na ogrodzony taras, - kuchni z jadalnią, - łazienki z wc - przedpokoju. Mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

386 400 zł5 600 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży teren inwestycyjny położony przy drodze wojewódzkiej dw423, w miejscowości Januszkowice, gmina Zdzieszowice. Działka kształtem zbliżona do trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł133,51 m² 7 857,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowocześnie zaaranżowany lokal mieszkalny w nowo wybudowanym budynku na osiedlu stokor vip w Ustce. Osiedle stokor vip apartamenty - to przestrzeń pełna zieleni, to kompletna oferta komfortowych.

Szczegóły ogłoszenia

560 616 zł39,27 m² 14 275,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas! promocja! od dziś nowa cena lokalizacja: dębki - kiedyś wioska rybacka, obecnie nadmorska miejscowość wypoczynkowa, zamieszkana przez kilkudziesięciu stałych mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł6 165 m² 300,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam: dużą działkę o powierzchni 6165 m2 na Marszowicach przy ul. Wilkszyńskiej we Wrocławiu (zachodnia część Wrocławia). Idealna działka dla dewelopera. Bardzo atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 136 zł37,08 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Symbol mieszkania B15 Powierzchnia 37,08 m2, piętro - I 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. balkon.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł5 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż - okolice Kruszwica (miejscowość Przewóz) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 5500 m , położona w malowniczej miejscowości Przewóz, niedaleko Kruszwicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł180 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Idea poleca: przestronne słoneczne mieszkanie , położone na I piętrze. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia. Wysoki standard wykończenia. Składa się z wygodnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł2 004 m² 49,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o pow.2004 m2 o nr 156/1 położoną w miejscowości Krasnołąka, w gminie Działdowo (woj. warmińsko-mazurskie, powiat działdowski).Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

84 235 zł991 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działki rolne z możliwością zabudowy oraz warunkami zabudowy w Kopczynie k. Mogilna (pow. mogileński). Działki położone są w spokojnej okolicy domków.

Szczegóły ogłoszenia

994 000 zł1 440 m² 690,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:garaż wolnostojący

Kontakt: andrzej Satur E-mail:   Tel.   Nieruchomości Apartament przedstawiają atrakcyjną nieruchomość idealnie nadającą się dla przedsiębiorców.