Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

930 000 zł110 m² 8 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 173 m²

Polecamy dom w miejscowości Żółtki-Kolonia, gmina Choroszcz. Nieduży dom wolnostojący o powierzchni ok.110m2 został zbudowany z pełnej cegły w latach 70-tych. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Oferujemy do sprzedaży jasną i słoneczną kawalerkę, zlokalizowaną na czwartym piętrze wysokiego bloku, usytuowanego w bardzo dobrej lokalizacji Szczecina. Na powierzchnię 30 m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

59,14 zł/m²93 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków - Wola Duchacka Lokal handlowy parter-front z witryną Może być również biurowo-usługowy! Lokalizacja Wola duchacka/kurdwanów! Lokal handlowy o powierzchni 93m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł53 m² 13 943,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,52 m , położone we Wrocławiu w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji - w sąsiedztwie Browary Wrocławskie oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł5 403 m² 249,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ta działka o powierzchni 54,03 ar to rzadko spotykana propozycja w tej części Tarnowa szeroka, ustawna i w całości płaska, co znacząco ułatwia planowanie przyszłej zabudowy. Jej.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł95 m² 11 568,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Cena: 1 099 000 pln Powierzchnia: 95 m Piętro: 3/3 - winda Lokalizacja: ul. Cztery Podkowy, wysoka Stan prawny: pełna własność Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 95 m wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

2 946 600 zł19 644 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka przemysłowa budowlana w Bytomiu - Podana cena jest ceną netto. Do ceny należy doliczyć 23% vat. Oferta sprzedaży działki Lokalizacja: bytom, ul. Kolonia Zygmunt Numer działki: 134/14.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł81,07 m² 24 670,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Marzysz o lokalu w centrum Warszawy, zlokalizowanym na jednym z najbardziej prestiżowych placów? Jeśli tak, to ta oferta jest dla ciebie idealna. Przedstawiam nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł63 m² 5 539,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:305 m²

Zakup tylko i wyłącznie za gotówkę Na sprzedaż piętro domu o powierzchni 63 m , położone w dzielnicy Łódź Górna Chojny. Nieruchomość znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 426 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Derło, w gminie Rokitno (kod 21-504), tuż obok jednej z najpiękniejszych rzek wschodniej Polski Bugu. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł90 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 018 m²

DO sprzedania nieruchomość W sowinie Sowina - wieś w Polsce, położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, w gminie Kołaczyce Do sprzedania nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 000 m² 66,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow. 3000 m2 położona na obrzeżach Rurzycy przy ul. Odległej. Grunt przyległy bezpośrednio przy drodze gminnej. Kształt prostokąta, przybliżone wymiary 146 x 19 m. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł96 m² 23,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajęcia przestronne, niezwykle jasne, słoneczne mieszkanie w bloku przy ulicy Rydza Śmigłego w Tarnowie. Doskonała lokalizacja, ogromna powierzchnia oraz wysoki poziom.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł19 053 m² 34,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki w miejscowości Głuchy, które są położone pomiędzy Radzyminem a Wyszkowem, około 25 km od granic Warszawy, 700 m od trasy S8. Działki o kilku numerach.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 332 m² 3 378,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO sprzedania - hala magazynowo - produkcyjna z powierzchnią biurową o powierzchni około 1332 m budynek - hala magazynowo - produkcyjna około 888 m - biurowiec, sanitariaty około 300.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł207 m² 12 801,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedaży bliźniak o pow. 270 m 2. Położony na działce o pow. ok. 700 m 2. Dom odnowiony i odświeżony, do zamieszkania. Dom cichy, ogród kameralny, cichy, sąsiedztwo:.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł90 m² 13 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 90 m, położony na przestronnej działce o powierzchni 9 arów w jednej z najbardziej spokojnych i cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 184 m² 287,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Unikatowe położenie - takich już nie ma na rynku! Ekskluzywna nieruchomość - doskonała inwestycja i lokata zgromadzonego kapitału. Działka budowlana przy jeziorze dołgie. Cena brutto.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł52 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wysoki standard w atrakcyjnej cenie informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: bardzo dobry, idealny, po remoncie, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł31,20 m² 7 980,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż, doskonale zlokalizowane, mieszkanie po kapitalnym remoncie w niedalekiej lokalizacji od Toruńskiej Starówki, w bardzo dobrej cenie. Lokalizacja: do ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37,30 m² 93,83 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie W sąsiedztwie starego miasta Stare miasto | Gdańsk | Wysoki standard | Dwupokojowe | Balkon | Powierzchnia 37,3 m2 | Wyposażony ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 051 m² 156,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1051 m, położona w miejscowości Jegłownik, w gminie Gronowo Elbląskie, przy ul. Szkolnej 8 (działka nr 375/2). To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł48 m² 15 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Suwalskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 80-tych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł72 m² 6 097,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe apartamenty Z widokiem na łąkę :) oferta tylko W naszym biurze! został ostatni apratment - na pierwszym piętrze - lewa strona! W odległości ok 6 km od centrum Rybnika,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł87 m² 4 367,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nietuzinkowe duże mieszkanie w Strzegomiu. Rozkład: mieszkanie jest dwupoziomowe, poziom I: s przedpokój, 3 małe pokoje, z których 2 można połączyć, salon, kuchnia z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Świdnica,dolnośląskie

1 700 000 zł200,27 m² 8 489 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:594 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Świdnicy tuż nad samym Zalewem! To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Mochle

Mochle,kujawsko-pomorskie

98 050 zł925 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w centrum Mochla gm.Sicienko. Urokliwy teren.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł58,34 m² 7 542 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

N a sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Centrum Ełku przy ulicy Elizy Orzeszkowej, które wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert przemyślanym rozkładem 3 pokoi na powierzchni 58,33 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

139 999 zł80 m² 1 749,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 201 m²

Urokliwe Siedlisko z drewnianym domem - Stójło, gmina Siennica Różana, powiat krasnostawski, województwo lubelskie. To miejsce zachwyca naturalnym krajobrazem, ciszą oraz bliskością przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł65 m² 67,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3-pokojowy, na 3-cim (szczytowym) piętrze budynku, sąsiedzi wyłącznie przez ścianę aneksu kuchennego i jedną w pokoju. Bardzo słoneczny, południowo-zachodnia ekspozycja, .ale.

Szczegóły ogłoszenia

15 €/m²82,97 m² 1 245 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy ma 80,17 m2 plus udział w toaletach 2,80 m2 = 82,97 m2. Przy 3-letniej umowie: czynsz: 15,00 eur/m2 Czynsz efektywny: 13,75 eur/m2 S.C.: 27,50 PLN/m2 (w tej cenie mamy już koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Oksa,świętokrzyskie

79 900 zł1 025 m² 77,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową ofertę - działkę budowlaną 1025m2 w miejscowości Oksa gm. Jędrzejów Położona 20km od Jędrzejowa Położona 20km od Włoszczowy.

Szczegóły ogłoszenia

431 999 zł48 m² 8 999,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 335 000 zł200 m² 6 675 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam do zakupu. Klimatyczny dom wolnostojący na obrzeżach Kampinosu. Nieruchomość wybudowana w 2020 roku. Działka o powierzchni 1200 metrów ładnie zagospodarowana. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł14 423 m² 10,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 14 423 m , położoną w miejscowości Przyłęk 138, w powiecie zwoleńskim, oznaczoną jako działka nr 198/3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Lipniki

Lipniki,kujawsko-pomorskie

710 000 zł112 m² 6 339,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:838 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne nowo budowane domy w zabudowie wolnostojącej w doskonałej lokalizacji w Lipnikach. Na sprzedaż nowo budowane domy w zabudowie wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 000 zł81,64 m² 6 490,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 81,64 m2 zlokalizowane w kompleksowo wyremontowanej kamienicy w Centrum Bytomia przy ul. Wrocławskiej 12. Remont kamienicy obejmował odrestaurowanie elewacji,remont dachu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł128 m² 4 257,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Na sprzedaż nowo budowana inwestycja domu typu bliźniak o powierzchni użytkowej 128 m2, przy ul. Chabrowej, w Kielcach. Parter: wiatrołap 4 m2, przedpokój 7,28 m2, kuchnia 11,54 m2, salon 25,41.

Szczegóły ogłoszenia

313 560 zł2 613 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana 2613m2, mszczonów. Opis nieruchomości: do sprzedania działka w Mszczonowie przy ulicy Bocznej na osiedlu nowych domów jednorodzinnych o długości 113m.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,70 m² 8 543,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł90 m² 10 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży uroczego domu zlokalizowanego w Wiązownie, z dogodnym dojazdem do Warszawy. Nieruchomość idealnie nada się dla osób ceniących zieleń.