Nieruchomości

238 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 100 000 zł64,70 m² 17 001,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Atuty: - prywatne miejsce w hali - prywatna komórka lokatorska - przestronny balkon - mieszkanie narożne - nowoczesna winda - dostępne od zaraz - cicha i spokojna okolica - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²418,41 m² 23 013 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy klasy premium Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę wynajmu lokalu biurowego klasy premium, zlokalizowanego w sercu Poznania. To niepowtarzalna okazja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

342 000 zł45,60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

* oferta dostępna tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! * Biuro nieruchomości nexthome przedstawia Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w Jeleniej Górze w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł11 m² 136,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe, które znajduje się na Placu Bohaterów Getta w dzielnicy Podgórze. Oferta na wyłączność - dostępne tylko U mnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Najdymowo

Najdymowo,warmińsko-mazurskie

2 200 000 zł608 m² 3 618,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:51 400 m²

Prezentowana nieruchomość obejmuje grunt o powierzchni .5 ha 1400 m2 , trzy budynki mieszkalne, budynek warsztatowo gospodarczy, jezioro - staw, o powierzchni ok. 7000 m2 z pomostem. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł31,50 m² 12 666,67 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż udział w lokalu, na poziomie -1, z prawem do wyłącznego korzystania o powierzchni 31,5m2. Obecnie zaadaptowany jako mieszkanie, położony w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł810 m² 1 098,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 929 m²

Nieruchomość składająca się z dwóch budynków mieszkalno-usługowego i usługowego, o łącznej powierzchni ok. 800 m2, zlokalizowanych na działce o powierzchni 2929 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł100 m² 6 790 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji dla kupującego! House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę trzypoziomowego lokalu mieszkalnego w domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł2 180 m² 731,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka budowlana z potencjałem 2180 m2, józefów koło Otwocka. Działka 49x43,7m, ogrodzona, dojazd z dwóch stron drogą szutrową. Działka położona w lesie, jest cicho.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł34 436 m² 49,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dla inwestora! Teren o powierzchni 3,44 ha, położony w obrębie miasta Gorzowa Wlkp. na os. Wieprzyce. - 2 działki o pow. ok. 16 arów każda, objęta planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł2 345 m² 155,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Błonie okolice. Do sprzedaży duża kształtna działka w bardzo atrakcyjnym miejscu- w miejscowości Cholewy , Cholewy to miejsce, gdzie w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł6 100 m² 195,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość dla inwestora! Prezentujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 6.100 m , położoną w samym sercu Janczewa, w gminie Santok zaledwie 8 km od Gorzowa Wielkopolskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł104,24 m² 14 965,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kieleckiej, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - na Osiedlu Oficerskim. Nieruchomość znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł22 941 m² 63,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka nad jeziorem Marąg - w sercu Warmii i Mazur Na sprzedaż niezwykła nieruchomość położona w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Pojezierza.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, bardzo jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 42 m2, z ogródkiem, miejscem postojowym oraz komórką lokatorską. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł622 m² 5 305,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt handlowo-usługowy 622 m | Centrum Sulęcina | Inwestycja | Klimatyzacja Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości komercyjnej, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 120 m² 44,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty sprzedaży jest działka o powierzchni 1120 mkw., z wydanymi warunkami na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w Prądocinie gm. Deszczno. Obok zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł44,62 m² 25 325 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Komfortowy W pełni wyposażony apartament inwestycyjny W śródmieściu Centrum Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta | Pełne, komfortowe wyposażenie pod wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 309 m² 164,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane nad Jeziorem Jagodne Prażmowo, gm. Ryn (szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Na sprzedaż oferuję trzy atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

225,23 zł/m²444 m² 100 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq oferuje do wynajmu loftowy lokal o pow. 444m2 na warszawskiej Pradze Północ. Lokal znajduje się w parterowym, osobnym XIX wiecznym obiekcie historycznym zwanym Warzelnią po.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²295 m² 14 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale użytkowe w budynku biurowo usługowym przy ul. Bułgarskiej 65 w Poznaniu. Lokalizacja: pomiędzy ulicami Grunwaldzką i Marcelińską blisko Stadionu Miejskiego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł14 522 m² 144,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę działek na sprzedaż w prężnie rozwijającej się miejscowości Myrcha, znajdującej się w gminie Wiśniew, zaledwie 8 km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Jagodne

Jagodne,świętokrzyskie

150 000 zł71 m² 2 112,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:34 100 m²

Do sprzedaży nieruchomość rolna w Jagodnym gmina Mirzec. Nieruchomość o powierzchni 3,41ha składa się z 4 działek : - 2 działki w Jagodnym o powierzchni 0,79ha ( zabudowana ).

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Trawica,zachodniopomorskie

2 500 000 zł560 m² 4 464,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:10 m²

Oferta nieruchomości - dworek/pałac z potencjałem Lokalizacja: trawica, gmina Sianów Nr działki: 73/7, obręb Karnieszewice Rodzaj obiektu: dworek/pałac Dotychczasowe użytkowanie: mieszkalne,.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł783 m² 523,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Łódź Górna Dąbrowa - ul. Choińska nr działki 32 / obręb 7 (łódź Górna ) Brak miejscowego planu - teren osiedla domków - Działka w trakcie uzyskiwania wz pod.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł65 m² 8 769,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"złote łąki "- luksusowe mieszkanie, osiedle zamknięte, cisza i zieleń. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i dużym balkonem, usytuowane na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

215 179 zł29,30 m² 7 343,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie Z ogródkiem | duże okna | świetny układ pomieszczeń bez pcc! Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, światło i prywatny ogródek? Ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 598 000 zł127 m² 12 582,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej w Modlniczce o powierzchni użytkowej 107,96 m2. Niezagrożony widok, ponieważ sąsiadujące działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68,48 m² 10 207,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na Osiedlu `patio Apartments I` w nowym budownictwie, przy ul. Gen. Józefa Hallera. Mieszkanie o powierzchni 68,48 m2 składa się z: dużego salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

759 110 zł56,65 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 56,65 mkw usytuowane na IX piętrze w drugim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

285 450 zł1 730 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana nad jeziorem Dłuskim, gmina Rypin. Nieruchomość znajduje się w malowniczej okolicy Pojezierza Rypińskiego, w pobliżu wielu innych jezior, co.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe komfortowe częściowo wyposażone mieszkanie w Lubinie na oś. Przylesie ul. Pawiej. Mieszkanie o powierzchni 68m2 usytuowane na 5 piętrze w budynku z 2 windami.

Szczegóły ogłoszenia

774 080 zł94,40 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z otwartą kuchnią) o powierzchni 94,40m. Mieszkanie położone na 3 piętrze w nowym, trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł3 138 m² 168,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bogaczewo: gotowiec Inwestycyjny nad Jeziorem Narie! 3138 m mpzp działka pod zabudowę letniskową i rekreacyjną możliwość postawienia domków wolnostojących Bogaczewo - miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł77 m² 12 662,34 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Ofertę Prowadzi Jacek Bednarek   Biuro Andrzejczyk Nieruchomości Warszawa ul.Tyszkiewicza 13 lok.U5 Zapraszam do kontaktu 7 dni w tygodniu Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane 3 pokojowe mieszkanie położone na Przedmieściu Chełmińskim, przy ul. Kołłątaja. Mieszkanie: na powierzchnię 56 mkw składają się 3 pokoje (19/ 12,5 / 7,5 mkw), kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 622 752 zł103,36 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 103,36 m2 z ogródkiem o powierzchni 132 m2 w inwestycji "kameralna Koszykarska" na Płaszowie z terminem oddania na.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł133,38 m² 4 940,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

W ofercie naszego biura na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy apartament , zlokalizowany w Gryfinie na osiedlu Górny Taras. Budynek z najwyższej jakości materiałów charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

737 280 zł2 304 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż przygotowany teren inwestycyjny pod zabudowę wielorodzinną w ścisłym centrum Suwałk, przy ulicy Bulwarowej. To lokalizacja, która sprzeda przyszłe mieszkania. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł947 m² 221,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zamieszkaj na Srebrnej Polanie! Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 947 m w najbardziej zielonej części Chynowa. To miejsce, w którym cisza otaczającego lasu spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł25,69 m² 5 994,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Okazja inwestycyjna- funkcjonalna kawalerka przy ulicy ratajczaka. Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem, którą urządzisz wg własnych potrzeb? Albo planujesz zakup nieruchomości pod wynajem?.