Nieruchomości

238 360 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

549 000 zł134 m² 4 097,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 134m2 posadowiony na ogrodzonej działce o powierzchni 524 mkw. Dom zbudowany z najwyższą starannością, zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 111 364 zł101,96 m² 10 900 zł/m²

 

Przeznaczenie lokalu:-

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:-

Bezpośrednio, brak podatku pcc 2%, 0% prowizji! Zyskujesz już na początku. Faktura vat 23% (podane ceny są cenami netto) Lokal użytkowy: usługi, gastronomia, gabinety medyczne, kosmetyczne, biura.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł89,82 m² 13 304,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia 4.pokoju. Opiekun oferty: łukasz Szajkowski Nr licencji pfrn 29569 tel.   Otoczenie nieruchomości: przestronne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł51,90 m² 25,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wodzisław Śl., ul. 26 Marca Do wynajęcia Mieszkanie 3 - pokojowe z balkonem o pow. 51,90 m 2 Mieszkanie składa się z salonu z balkonem, 2 sypialni, kuchni (z oknem), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł832 m² 252,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numery działek 113/56, 106/69 lokalizacja: borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 900 metrów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł37,36 m² 6 022,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,36 m2, zlokalizowane na os. Nowym w cenie 225 tys. zł! Lokal ma pow. 37,36.

Szczegóły ogłoszenia

2 818 000 zł16 043 m² 175,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży terenu inwestycyjnego zlokalizowanego w bardzo atrakcyjnym punkcie w miejscowości Nowizna w gminie Dzierżoniów. Jest to teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł1 032,28 m² 1 840,59 zł/m²

 

Przeznaczenie lokalu:handlowo-usługowe

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:-

Na sprzedaż unikalna nieruchomość inwestycyjna w zabytkowej kamienicy | Bielsko-Biała, ul. Podcienie Przeznaczenie: usługowe Powierzchnia działki: 914 m Stan: do remontu Rodzaj zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 484 zł38,43 m² 15 989,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealne pod wynajem 2 pokojowe o pow. 38,43m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach tuż obok Belvedere Park nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Informacje O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 060 m² 264,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka położona jest w urokliwej Kaszubskiej wsi - Tokary (w powiecie Kartuskim, w gminie Przodkowo). Okolicę charakteryzuje cisza, spokój i bardzo dużo terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł37,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w sercu Bydgoszczy ul. Kościuszki | Klimatyczna Kamienica Parter | Stan deweloperski | Odrestaurowane części wspólne | Inwestycyjny potencjał Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł39 m² 23 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż elegancki, w pełni wykończony apartament o powierzchni 39 m z przestronnym balkonem (9,30 m ), położony w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł46,81 m² 4 806,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na III piętrze. Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie w bloku w m. Lipiany przy ulicy Henryka Sienkiewicza. Mieszkanie o powierzchni 46,81 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

323 000 zł38,78 m² 8 329,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam Państwu dużą kawalerkę w samym centrum Bydgoszczy w Dzielnicy Muzycznej. Nieruchomość o powierzchni prawie 40m2, znajduje się na czwartym piętrze bloku, składa.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł41,23 m² 6 039,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie przy ul. Spacerowej w Pile Mieszkanie składa się z trzech pokoi, przedpokoju, łazienki oraz oddzielnej jasnej kuchni. Powierzchnie pomieszczeń: - salon - 16,26 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł60 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:396 m²

Szukasz niewielkiego, ekonomicznego domu z ogrodem w Tarnowie? Ta nieruchomość to idealne połączenie spokojnej lokalizacji, pełnych mediów i świetnej komunikacji z centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²168 m² 3 696 zł

 

Przeznaczenie lokalu:magazynowe

 

Liczba pomieszczeń:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do wynajęcia halę z rampą. Hala o powierzchni 168m , znajduje się w Częstochowie, w dzielnicy Wrzosowiak. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł137,11 m² 87,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Warszawa ul. Chopina, 5 pokoi 137.11 m2 , znakomita lokalizacja przy Dolince Szwajcarskiej, idealne na biuro/siedzibę firmy Dla kogo? Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako prestiżowa siedziba firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł850 m² 117,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam ładną działkę budowlaną położoną przy lesie, blisko jeziora, bardzo ładna widokowo. Działka super nadaje się zarówno na letnisko jak i do stałego zamieszkania. Aktualne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł46,52 m² 8 576,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mdp Partners przedstawia: mieszkanie 45,13m2 (3 pokoje) z balkonem, miejsce postojowe w cenie! Koniec budowy 1 kwartał 2027 roku. Inwestycja deweloperska w Żyrardowie, gmina Żyrardów,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł89 m² 3 932,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

| dom w miejscowości Jeżów do sprzedania Działka 5100m2. Oferta sprzedaży domu parterowego składającego się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Wiatrołap - 6m2. Korytarz -.

Szczegóły ogłoszenia

358 720 zł3 776 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3776 m , położona w miejscowości Stargard Gubiński - idealna dla osób szukających spokoju, prywatności i kontaktu z naturą, bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł115 m² 9 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:652 m²

Dom z potencjałem w cichej części Pruszkowa Żbików Na sprzedaż wolnostojący dom murowany z 1982 r., o powierzchni 115 m, położony na przestronnej działce 652 m w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 030 zł45,31 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko W naszym biurze! nowoczesne lokale mieszkalne pod górami! nowoczesna architektura / piękne duże przeszklenia / własne ogródki / loggie /ogrody zimowe / liczne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł98,59 m² 6 887 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Bez prowizji! bez pcc! bez czynszu! gotowe segmenty! Segment skrajny o powierzchni 98,59 m2 z ogródkiem o powierzchni 135 m2. Parter: - salon z aneksem kuchennym - 23,90 m2 - wc - 1,57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł64,70 m² 17 001,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Atuty: - prywatne miejsce w hali - prywatna komórka lokatorska - przestronny balkon - mieszkanie narożne - nowoczesna winda - dostępne od zaraz - cicha i spokojna okolica - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²418,41 m² 23 013 zł

 

Przeznaczenie lokalu:handlowo-usługowe

 

Liczba pomieszczeń:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy klasy premium Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę wynajmu lokalu biurowego klasy premium, zlokalizowanego w sercu Poznania. To niepowtarzalna okazja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

342 000 zł45,60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

* oferta dostępna tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! * Biuro nieruchomości nexthome przedstawia Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w Jeleniej Górze w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł11 m² 136,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe, które znajduje się na Placu Bohaterów Getta w dzielnicy Podgórze. Oferta na wyłączność - dostępne tylko U mnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Najdymowo

Najdymowo,warmińsko-mazurskie

2 200 000 zł608 m² 3 618,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:51 400 m²

Prezentowana nieruchomość obejmuje grunt o powierzchni .5 ha 1400 m2 , trzy budynki mieszkalne, budynek warsztatowo gospodarczy, jezioro - staw, o powierzchni ok. 7000 m2 z pomostem. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł31,50 m² 12 666,67 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż udział w lokalu, na poziomie -1, z prawem do wyłącznego korzystania o powierzchni 31,5m2. Obecnie zaadaptowany jako mieszkanie, położony w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł810 m² 1 098,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 929 m²

Nieruchomość składająca się z dwóch budynków mieszkalno-usługowego i usługowego, o łącznej powierzchni ok. 800 m2, zlokalizowanych na działce o powierzchni 2929 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł100 m² 6 790 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji dla kupującego! House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę trzypoziomowego lokalu mieszkalnego w domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł2 180 m² 731,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka budowlana z potencjałem 2180 m2, józefów koło Otwocka. Działka 49x43,7m, ogrodzona, dojazd z dwóch stron drogą szutrową. Działka położona w lesie, jest cicho.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł34 436 m² 49,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dla inwestora! Teren o powierzchni 3,44 ha, położony w obrębie miasta Gorzowa Wlkp. na os. Wieprzyce. - 2 działki o pow. ok. 16 arów każda, objęta planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł2 345 m² 155,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Błonie okolice. Do sprzedaży duża kształtna działka w bardzo atrakcyjnym miejscu- w miejscowości Cholewy , Cholewy to miejsce, gdzie w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł6 100 m² 195,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość dla inwestora! Prezentujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 6.100 m , położoną w samym sercu Janczewa, w gminie Santok zaledwie 8 km od Gorzowa Wielkopolskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł104,24 m² 14 965,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kieleckiej, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - na Osiedlu Oficerskim. Nieruchomość znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł22 941 m² 63,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka nad jeziorem Marąg - w sercu Warmii i Mazur Na sprzedaż niezwykła nieruchomość położona w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Pojezierza.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, bardzo jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 42 m2, z ogródkiem, miejscem postojowym oraz komórką lokatorską. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł622 m² 5 305,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt handlowo-usługowy 622 m | Centrum Sulęcina | Inwestycja | Klimatyzacja Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości komercyjnej, zlokalizowanej.