Nieruchomości

239 021 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 zł/m²360 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Oferta tylko w naszym biurze! Lokal w centrum miasta Opole ul. I Maja przy nowo wybudowanym centrum przesiadkowym o łącznej powierzchni 360m2 usytuowany na parterze kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53 m² 11 301,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

For details in English / Ukrainian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne i dobrze zaprojektowane mieszkanie, położone w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

749 700 zł63 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m . Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze, przy ul. Energetycznej 9 (granica Józefosławia), które łączy wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

69,03 zł/m²115,90 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny lokal po remoncie na wynajem na Starym Podgórzu! Wejście bezpośrednio z ulicy, możliwość montażu podświetlanej tablicy reklamowej i folii reklamowej na drzwiach Parametry lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48,95 m² 6 537,28 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie w Łomży położone na V piętrze (winda) budynku wielorodzinnego przy ul. Spółdzielczej w Łomży. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł65,97 m² 13 021,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w sercu Płaszowa - idealnego miejsca dla rodziny, inwestora czy osoby ceniącej sobie dogodny dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł334 m² 8 952,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Niezwykle wyjątkowa nieruchomość położona w najpiękniejszej, rezydencjonalnej części Owczarni na granicy Podkowy Leśnej. 6 sypialni | 3 łazienki | działka 3100m | piękny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 979 m² 117,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

** Nieruchomość z przeznaczeniem komercyjnym bądź mieszkalnym ** Doskonała działka inwestycyjna o pow. 2979m2 pod działalność przemysłową. Położona przy drodze 801 Warszawa - Puławy.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 000 zł8 769 m² 752,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 0,87 ha, zlokalizowany w Ożarowie Mazowieckim, bezpośrednio przy ulicy Strzykulskiej. Grunt posiada dostęp do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

610 611 zł42,88 m² 14 240 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam! * Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji jak i podatku pcc. Jeśli interesuje Cię większy metraż umówmy się na spotkanie, a znajdziemy dla Ciebie wymarzone M. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 252 m² 958 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży wyjątkową działkę, położoną na poznańskim Szczepankowie. Media. Front około 22m. Opłotowana. Pięknie zadrzewiona. Sąsiedztwo z niską zabudową. Przy cichej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

2 671 425 zł9 575 m² 279 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Kompleks 8 działek budowlanych sąsiadujących o łącznej powierzchni 9 575m2 Działki objęcie mpzp. Stan prawny uregulowany, księga wieczysta bez obciążeń. Można posiłkować się kredytem przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 000 zł96,29 m² 8 889,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, które znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł3 019 m² 96,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o powierzchni 3010 m oraz 3019 m , położone w miejscowości Badowo-Dańki (gmina Mszczonów, powiat żyrardowski). Teren objęty jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł61 m² 7 688,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szukasz przestronnego mieszkania blisko Wrocławia, ale z dala od miejskiego zgiełku? Chcesz mieć codziennie kontakt z naturą, a jednocześnie szybki dojazd do miasta? Zależy Ci na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem. Mieszkanie położone jest w Poznaniu przy cichej i spokojnej ul. Klonowej (dębiec), na wysokim parterze, w niskim bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł129 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartament przy parku. Park tuż za furtką. To miejsce dla osób, które chcą być blisko natury, nie rezygnując z wygody życia w mieście. Prywatne przejście prowadzi bezpośrednio do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

422 000 zł1 145 m² 368,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2280 m idealna pod inwestycję Lokalizacja: działka o powierzchni 2280 m składa się z dwóch działek ewidencyjnych (każda ok. 1100 m ). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 310 zł56,35 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,38 m , położone na trzecim piętrze w budynku drugiego etapu inwestycji Tuwima Apartments przy ul. Juliana Tuwima.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł50,50 m² 9 306,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Eastate ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w zielonych Panewnikach lokalizacja: ul. Panewnicka w Katowicach znajduje się w spokojnej dzielnicy Ligota-Panewniki, która jest.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Korsze

Korsze,warmińsko-mazurskie

1 179 000 zł860 m² 1 370,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 606 m²

Nieruchomość z 16 pokojami gościnnymi z 22 miejscami noclegowymi Bardzo dobrze znana nieruchomość na mapie Miasta Korsze. Uwaga : Jeżeli ta oferta Ci się spodoba, a nie posiadasz całej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł133,20 m² 4 429,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Pełczyce, inwestycja z gwarantowanym dochodem. Lokalizacja: pełczyce, ul. Armii Polskiej 33a (gmina Pełczyce, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie). Niewielkie miasteczko w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł30 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny. Oferujemy do wynajęcia przytulne, kompletnie wyposażone 1-pokojowe mieszkanie w Zabrzu Helenka, przy ulicy Wawrzyńskiej. Szybki dojazd do śum, zabrza, bytomia, tarnowskich Gór.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 282 m² 741,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Z pozwoleniem na budowę 3 domów jednorodzinnych lokalizacja Działka położona na osiedlu domów jednorodzinnych w Różynach przy ul. Purpurowej. Blisko szkoła oraz dworzec pkp.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł110,37 m² 5 889,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 490 m²

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego domu jednorodzinnego, położonego w malowniczej miejscowości Majdany, niedaleko Koła miejsca, gdzie cisza natury spotyka się z wygodą codziennego życia. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł103 m² 13 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 426 m²

Na sprzedaż dom w Gminie Uzdrowisko Szczawnica w górach Pieniny. Dom z oryginalnych, sprowadzanych bali skandynawskich uznawanych za jedne z najlepszych na świecie. Wybudowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł63 m² 15 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Warszawa Mokotów, sadyba ul. Powsińska - 4 pokoje / 63 m2 / Balkon we speak english Zapraszamy Państwa do zakupu 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 63 m2, położonego na 3 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ludwina

Ludwina,wielkopolskie

700 000 zł29 000 m² 24,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie przylegające do siebie działki 2,90 ha, okolice drogi krajowej nr 11 Nieruchomość położona w spokojnej okolicy, w niedużej odległości od drogi krajowej nr 11, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 000 zł30 335 m² 40,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlano-rolna o powierzchni 30.335 m2 w Pieńkach Słubickich. Działka budowlano-rolna o powierzchni 30.335 m2 i wymiarach 80 x 333,60 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł305,80 m² 6 507,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:96 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny z częścią handlowo-usługową, zlokalizowany w reprezentacyjnej części miasta, bezpośrednio przy deptaku, w bliskiej odległości od stacji pkp. Aktualny.

Szczegóły ogłoszenia

7 880 000 zł116 142 m² 67,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Sosnowcu przy ul. Jamesa Watta o łącznej powierzchni 116142 m , w skład których wchodzi prawo użytkowania wieczystego niezabudowanych działek: 119, 1124,.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł41 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta tylko U nas! czynsz tylko 430 zł miesięcznie! top lokalizacja pod wynajem! Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł120 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Biuro City Invest ma do zaoferowania Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki wraz z zabudową Działka wraz z zabudową to około 28ar znajduje się w okolicy Nietkowa wieś Laski Dom.

Szczegóły ogłoszenia

850 500 zł45 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie w nowoczesnym bloku z 2022 na Płaszowie przy ul. Myśliwskiej. Mieszkanie o powierzchni 45m2 , ustawne pokoje , aneks kuchenny z salonem, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

337 120 zł1 204 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie W polska nieruchomości! Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana w Kopalinie o powierzchni 1204 m2, 2,5 km od Plaży w Lubiatowie. Działka posiada mpzp (.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 510 zł29,41 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł225 m² 2 306,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:506 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom mieszkalno-usługowy na Osiedlu Tuwima, położony od strony Ronda W. Sikorskiego, u zbiegu ulic Cieszyńskiej, 11. Listopada, al. Piłsudskiego i Al. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Luboń,wielkopolskie

979 000 zł160 m² 6 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

0% prowizji dla Kupującego - zakup bez dodatkowych kosztów! Przedstawiamy wyjątkową ofertę - przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni około 160 m , usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł35 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu ofertę mieszkania idealnego dla pary, położonego w sercu Nowej Huty, na os. Centrum B 9. Nieruchomość o powierzchni niespełna 35 m2 składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 120 m² 282,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bardzo ładną działkę w Cieszynie. Działka budowlana o powierzchni 21 ar. W pełni zagospodarowana, porośnięta roślinami, krzakami, drzewami, choinkami. Działka bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy atrakcyjną działkę budowlaną położoną we.