Nieruchomości

239 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

140 000 zł870 m² 160,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w malowniczych Piotrowicach, tuż przy Słupcy Ciekawa propozycja także dla dewelopera Zapraszam do zakupu działki budowlanej 870 m2 z możliwością zakupu większej działki 1740 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 269 000 zł160 m² 7 931,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:631 m²

Dom, w którym słońce naprawdę pracuje na etat. Jeśli marzy Ci się miejsce, w którym dzieci mają gdzie biegać, pies ma gdzie kopać dołki, a Ty masz gdzie odetchnąć po całym dniu -.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł290,04 m² 5 826,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

| parterowy dom wolnostojący o powierzchni 145m2 na parterze oraz dodatkowa powierzchnia na poddaszu. Dom jest posadowiony na działce w kształcie prostokąta o powierzchni 1092m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 500 zł380 m² 4 369,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż 3-kondygnacyjny dom jednorodzinny o pow. użytkowej 180 m (pow. całkowita 380 m) położony na pięknej, dużej działce 3500 m z ogrodem i starodrzewem zapewniającym.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł220 m² 10 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 334 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w malowniczych Janowicach Wielkich Jeśli szukasz miejsca, które pozwoli Ci zamieszkać blisko natury, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NR oferty: stdoc9125 Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów w korzystnej lokalizacji, w miejscowości Rzeszotary. Działka posiada dostęp do drogi publicznej, według miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł86 m² 5 162,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Jaworzynie Śląskiej idealne dla rodziny! Lokalizacja: jaworzyna Śląska Powierzchnia: 86 m Piętro: 1. w dwupiętrowym budynku Liczba pokoi: 4 Typ.

Szczegóły ogłoszenia

39 800 000 zł117 645 m² 338,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta dla Inwestora! Gotowa koncepcja osiedla rezydencjonalnego. Cena netto +vat Oferujemy prawie 12 ha gruntu objętego mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Teren zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł123 m² 9 674,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta na wyłączność - gotowy biznes, dom dla rodziny lub inwestycja pod wynajem Szukasz gotowego biznesu? A może marzysz o miejscu, w którym zamieszkasz z rodziną, mając bliskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Mierzyn,zachodniopomorskie

799 000 zł73,79 m² 10 828,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:88 m²

Sprzedaż bez prowizji 0% comission Nowoczesne apartamenty w samym sercu Mierzyna, ul. Nasienna Urokliwe, kameralne, zamknięte osiedle w Mierzynie tworzyć będzie osiem nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

125 000 zł11,42 m² 10 945,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polecamy Państwu na sprzedaż własnościowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni 11,42 m 2 znajdujący się przy głównej ulicy w centrum miasta Gryfice. W lokalu tym prowadzony był.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 005 m² 106,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka rolna położona w miejscowości Grądki, gmina Leszno. Nieruchomość o powierzchni 3005m w nieregularnym kształcie. Z frontem o długości 65m,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł55,13 m² 5 895,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem, osobną jasna kuchnią, łazienką oraz ustawnym przedpokojem. Nieruchomość kierowana jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł138 m² 2 159,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 283 m²

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Rozpoczęta budowa parterowego domu jednorodzinnego na dużej działce o powierzchni ponad 0,5 ha (działka jest budowlano-rolna). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł42 m² 16 404,76 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie rozkładowe z balkonem, po remoncie spółdzielcze własnościowe, 41,7m2 w budynku stojącym na uregulowanym gruncie. Budynek ocieplony po remontach technicznych , nowe windy ,.

Szczegóły ogłoszenia

53,13 zł/m²32 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje do wynajęcia lokal o powierzchni 32 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze w budynku z windą. Wykończony w wysokim standardzie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł10 045 m² 64,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna Wróblowice, gmina Miękinia Sprzedam działkę ( plus udział w drodze dojazdowej) o powierzchni 10045m2 w Studium uwarunkowań określony sposób zagospodarowania:.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 603 m² 79,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 1603 m 2 w bardzo przepięknej i spokojnej części Gryfic w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł63,40 m² 6 277,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mam przyjemność zaprezentować nową ofertę domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego zaledwie 12 km od Śremu, w Piotrowie - gmina.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł7 483 m² 13,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Z przyjemnością prezentuję działkę rolną o powierzchni 7482m2 położoną w miejscowości Wabienice pow. oleśnicki. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

301 860 zł1 161 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki sąsiadujące ze sobą - doskonała propozycja dla osób szukających większej powierzchni lub chcących zamieszkać obok bliskich: 1. Działka budowlana o powierzchni 1161.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł50,50 m² 23 762,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 50,50 m + loggia 2,56 m , zlokalizowany w ekskluzywnym projekcie mieszkaniowym soho Residence.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²47 m² 1 880 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gmach Podwale 62 położony jest w doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia. Biuro wynajmowane jest bez prowizji od najemcy, bezpośrednio od właściciela nieruchomości tj. Grupy Kapitałowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Radom,mazowieckie

995 000 zł94,14 m² 10 569,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Prestiżowa nieruchomość Z ogrodem - osiedle idea, radom Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom o powierzchni 100 m , położony na cenionym i kameralnym Osiedle Idea. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł4 300 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy działkę budowlaną w pobliżu lasu , w drugiej linii zabudowy, działka ustawna , zlokalizowana przy lesie idealnie nadaje się na budowę własnego domu oraz stworzenie oazy spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł113,20 m² 7 588,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:84 m²

Oferta dostępna wyłącznie wpolska nieruchomości! Na sprzedaż zadbany 4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 73,6 m2 ( powierzchnia całkowita po podłodze 113,2 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł2 320 m² 155,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren składający się z dwóch działek. Pierwsza działka położona przy pasie drogowym ulicy Wojewódzkiej. Dostęp do drogi od ul. Wojewódzkiej. Działka o nieregularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane na 1. piętrze w nowoczesnym bloku z windą, na zamkniętym i spokojnym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

257 999 zł46,40 m² 5 560,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Możliwość przerobienia na 3 pokoje z aneksem kuchennym Powierzchnia ok 47M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz 750 zł Dobra lokalizacja: - 5 minut do centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Wzgórzu Ablewicza Na wynajem oferujemy komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 32 m2, położone na parterze w nowym budownictwie przy ul. Bł. Karoliny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł45,60 m² 24 122,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow.42,7m2 w Sopocie przy ul.Łokietka. Mieszkanie znajduję się na terenie monitorowanym i zamkniętym. Budynek z windą. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł80 000 m² 6,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka leśna, położona na obrzeżach Boguszowa- gorc. Działka położona u podnóża góry Chełmiec- symbolu gór Wałbrzyskich. Wielkość działki wynosi ok 8 ha. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

246 000 zł1 290 m² 190,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena! W Z! ostatnia taka działka przy lesie! okazja! łochowo po prawej stronie od strony bydgoszczy! polecamy atrakcyjną działkę W łochowie!dobra cena! tylko ok.4 KM OD GRANIC.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł75 m² 5 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:943 m²

Na sprzedaż przytulny, funkcjonalny dom o powierzchni 75 m w miejscowości Niedźwiady Małe, powiat koniński, woj. wielkopolskie. Nieruchomość położona jest w wyjątkowo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł56 m² 4 803,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż M4 o powierzchni 56m2 z dużym balkonem. Mieszkanie umiejscowione na czwartym piętrze niskiego bloku. # świetna lokalizacja dla ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł3 098 m² 287,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kształtna działka budowlana o powierzchni 3098 m2, położona w m. Ujazd gm. Zabierzów. Dojazd do działki asfaltową drogą gminną oraz drogą prywatną ok.45m ( udział we współwłasności).

Szczegóły ogłoszenia

75 780 zł842 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy! działka o pow. 842 m2, położona w malowniczej miejscowości Kamionka oddalonej 17 km od centrum Zielonej Góry i 15 km od Nowogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł30 m² 14 257,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Plac Legionów 2 pok/lux Top/media miejskie Polecamy na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta ul.Plac Legionów ,/Kolanowa Mieszkanie po generalnym remoncie, nowoczesne z nowym wyposażeniem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł138 m² 7 239,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Uwaga promocja- nowa niższa cena 1 035 000 zł >- 999 000 zł+ klimatyzacja gratis dla wszystkich klientów, którzy kupią budynek do końca 2025 roku. Nabywca zwolniony jest Z podatku od czynności.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł53 m² 12 358,49 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze 10 piętrowego budynku z 1991 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - okolice.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł120 m² 6 991,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal znajduje się w centrum Gorzowa Wielkopolskiego w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W pobliżu znajdują się liczne punkty handlowe, usługowe oraz.