Nieruchomości

239 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

315 000 zł53,50 m² 5 887,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,5 m2, położone na drugim piętrze w bloku 4- piętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie do remontu. Czynsz do spółdzielni wynosi 890 zł zł.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł800 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze. Nie szukaj dalej! Rekreacyjna, malowniczo położona działka w Beskidzie Żywieckim przy szemrzącym strumyku Wymarzone, urocze, intymne.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł328,58 m² 2 373,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:5 523 m²

Twój projekt, twoje zasady! Ta nieruchomość daje Ci przestrzeń do zagospodarowania, a istniejący dom to jedynie punkt wyjścia możesz go zachować, przebudować lub wykorzystać pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł233 500 m² 10,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję kompleks czterech działek o łącznej powierzchni 23,35 ha położonych w miejscowości Marwice, w gminie Widuchowa, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 31 Szczecin >.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł26 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły oferty: - lokalizacja: sowno, gmina Stargard, województwo zachodniopomorskie. - powierzchnia: 2,6 ha (26 000 m ). - cena: 45 zł/m (całkowita cena: 1 170 000 zł). Przeznaczenie: - zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł49,88 m² 5 513,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe .PRIME-NIERUCHOMOŚCI.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 500 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecam Państwu nieruchomość niezabudowaną położoną w Łabuniu Wielkim. Działka o powierzchni 1500 m2 zlokalizowana jest przy zabudowie jednorodzinnej wolnostojącej z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 671 m² 183,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2671 m , położona w miejscowości Augustówek, w gminie Czosnów - w wyjątkowej lokalizacji, w otulinie Kampinoskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

948 920 zł67,78 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dom Uniwersalny to kameralna inwestycja o wyrazistym charakterze, zlokalizowana przy ul. Andriollego 10 - centralnej części Otwocka, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Legnica,dolnośląskie

1 370 000 zł175 m² 7 828,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:364 m²

Na sprzedaż prezentujemy komfortowy, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok.175 m2, posadowiony na działce o powierzchni 364m2 w Legnicy na os. Bielany.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł404 m² 470,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają działkę budowlaną o powierzchni 404 m , położoną w bardzo cichym i malowniczym miejscu, z doskonałym dojazdem do Bydgoszczy (fordon). Polecam!.

Szczegóły ogłoszenia

4 138 000 zł59 115 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty są dwie sąsiadujące ze sobą działki o numerach geodezyjnych 121/1 oraz 121/2, położone w gminie Kołaki Kościelne, obręb Gosie Małe. Łączna powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 135 m² 515,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Avenue Estate - Działka 2135 m w Magdalence za 1 100 000 zł Działka budowlana o powierzchni 2135 m położona w prestiżowej części Magdalenki. Otoczona eleganckimi rezydencjami.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł48,50 m² 6 082,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 47,84 ara usytuowana przy drodze asfaltowej, ogrodzona z wjazdem z drogi głównej.Pełne uzbrojenie.Na działce znajduje się budynek murowany gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł36,50 m² 5 123,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu o powierzchni 36,5 m . Spółdzielcze własnościowe prawo - możliwość zakupu przez osoby spoza ue. Znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 316 100 zł123 m² 10 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 123 m , zlokalizowany przy ul. Leszka Czarnego w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł35,30 m² 15 297,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż idealna nieruchomość dla singla lub pary - 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym Wyposażone, gotowe do zamieszkania dla inwestora! - to mieszkanie wynajęło się.

Szczegóły ogłoszenia

107,14 zł/m²42 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel.   Otoczenie nieruchomości: lokal położony jest w absolutnym topie Wrocławia ul. Szewska, kilka kroków od Rynku. Jedna z najbardziej ruchliwych.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł299 m² 11 702,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:688 m²

Dom wolnostojący W otoczeniu lasu wolskiego wola justowska, ul. Chełmska, kraków [ Gotowy do zamieszkania, cena do negocjacji ] Wyłączna oferta sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł380 m² 3 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nieruchomość to przestronny dom wolnostojący a także posadowiony obok budynek gospodarczy z dużą wiatą, na działce o powierzchni 900 m , w kształtcie prostokąta; teren.

Szczegóły ogłoszenia

145 750 zł1 166 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 1166 m2 w pobliżu Starogardu Gdańskiego. Nieruchomości Apartament przedstawiają ofertę działek z warunkami zabudowy zlokalizowanych na obrzeżach Starogardu Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 002 040 zł42,64 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klimatyczne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na Starym Mieście, w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie blisko komunikacji miejskiej, infrastruktury (sklepy, lokale, szkoły). Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

1 123 130 zł3 623 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wieliszew - Olszewnica Stara. Do sprzedania dom w stanie surowym z dużą działką o pow. 3623m. Media: prąd z podłączonym licznikiem, woda własna przy budynku, w projekcie.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł9 800 m² 67,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna zlokalizowana w malowniczej miejscowość Laska. Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do rzeki Dziwnej. Teren płaski, suchy o wymiarach ok. 30m x 320m.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł11 473 m² 139,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zadzwoń po więcej informacji:   działka Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni: 11473 m2. Działka zlokalizowana w Częstochowie, w spokojnej okolicy. Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł67 m² 62,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 67 m2 usytuowany na siódmym piętrze w wysokim apartamentowcu, położonym przy stacji metra wilanowska, w sercu biznesowego Mokotowa. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

18 810 €3 300 m² 5,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:50 000 m²

Nowa, nowoczesna przestrzeń logistyczno-produkcyjna, zaprojektowana z myślą o codziennej efektywności i elastycznym działaniu. Wysoki standard techniczny, przemyślana architektura oraz.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł120 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 965 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym zlokalizowany w miejscowości Sinołęka gmina Kałuszyn. Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Sinołęka gmina.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na sprzedaż w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Ul. Teatralna, tuż przy ścisłym Centrum. Parter w budynku mieszkalno-biurowym. Duże witryny, doskonale widoczny. Lokal wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł45,03 m² 11 059,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament z ogródkiem - wysoki standard - parter - nowa cegła (2008 r.) - BIAŁOSTOCZEK - ul. Bitwy białostockiej - blisko Centrum oferta aktualna! Apartament dostępny tylko w naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 880 000 zł98 m² 19 183,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:129 m²

Royal Space pełni rolę oficjalnego biura sprzedaży inwestycji dewelopera - Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycję - domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowaną przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 340 zł43,70 m² 11 632,49 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,70 m . Lokal znajduje się w prestiżowej inwestycji na Winogradach, w jednej z najbardziej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł73,06 m² 15 603,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy do sprzedaży lokal usługowy w Gdyni Redłowie przy ul. Legionów, w kompleksie Kaskada Redłowska z 2006r. Lokal o łącznej powierzchni 73,06m2, na który składają się sala.

Szczegóły ogłoszenia

76,92 zł/m²65 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prime elite poleca Biuro o powierzchni ok. 65m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w kameralnym domu na warszawskim Wilanowie w sąsiedztwie ulic Królowej Marysieńki i Królewicza.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34,84 m² 15 757,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,84 m , położone przy ul. Konduktorskiej 3b na warszawskim Mokotowie, w rejonie Sielc. Lokal znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Skweru im.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

2 500 000 zł20 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny zlokalizowany w strefie przemysłowej w odległości 14 km od Kalisza. Działka idealna pod logistykę, magazyny, hale produkcyjne ma bezpośredni dostęp do drogi wojewódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł50,52 m² 5 641,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak jak chcesz? Ta oferta to świetna baza do stworzenia własnej, wymarzonej przestrzeni w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

17,22 zł/m²36 m² 620 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Trzebini przy ul.Dworcowej. Przedmiotem najmu jest lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

118 500 zł948 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania trzy działki budowlane w miejscowości Nowa Karczma. Działki położone przy drodze dk30, co zapewnia sprawną komunikacyjne. Zapisy W W mpzp: przeznaczenie podstawowe - mn1 tereny.