Nieruchomości

238 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

798 000 zł45 m² 17 733,33 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowy, 2-pokojowy apartament w inwestycji Modern Tower - Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego. Oferuję funkcjonalne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 511 m² 82,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania działka letniskowa położona W ruszowicach. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona pod zabudowę letniskową i ogrodową. Media do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł122,30 m² 7 677,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Marzysz o własnym domu? Brakuje Ci czasu na jego budowę? Jeżeli tak to ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż dom o powierzchni 122,3m2 usytuowanej na działce 750m2 z widokiem na las.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

929 000 zł62,56 m² 14 849,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3-pokojowy ekskluzywny apartament o powierzchni 62,56 m , wyróżniający się prywatnym ogrodem o powierzchni 178 m , stanowiącym wyjątkową przestrzeń do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł35,60 m² 8 651,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,6 m , położone w urokliwym Biedrusku, na ul Zjednoczenia - miejscu idealnym dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Domysłów

Domysłów,zachodniopomorskie

999 900 zł100 m² 9 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:922 m²

Oferujemy na sprzedaż klimatyczny dom o powierzchni prawie 100 m2 z dwoma budynkami gospodarczymi znajdujący się w spokojnej, przyjemnej okolicy blisko lasu i jezior, oddalony 10.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:137 m²

Oferujemy na sprzedaż całoroczne domy na zamkniętym i kameralnym osiedlu Hygge Marina. Spokój, bezpieczeństwo i harmonia z naturą - Hygge Marina to miejsce, które pozwala cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł124 m² 10 887 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Do sprzedaży dom z 2010 o powierzchni użytkowej 124m2 położony na dużej zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 3200m2 przy ścianie lasu. Rozkład domu: parter-kuchnia umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 931 zł35,59 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w prestiżowej inwestycji Park Kochanowskiego , zlokalizowanej w samym centrum Bielska-Białej. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 000 zł1 684 m² 3 919,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek wolnostojący mieszkalno-usługowy! Duży potencjał inwestycyjny! Projekt budowlany na 25 lokali mieszkalnych z prawomocnym pozwoleniem na budowę. Na sprzedaż budynek.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł59 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam państwu przestronne ,ładne mieszkanie 59m2 ,z dużym ogródkiem, znajdujące się na osiedlu Targówek Mieszkaniowy przy ulicy Smoleńskiej. Od wyjścia z klatki do wejścia do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł1 000 m² 188 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kontakt : Małgorzata Uliasz   . Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00. Nieruchomość położona na wsi, ok. 12km od północnych granic Wrocławia. Odległość od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 575 zł61,16 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z doskonałym dostępem do infrastruktury i natury? Poznaj Siechnice nowoczesną inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł28,81 m² 124,96 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Hubert Sadowski tel.   Na wynajem przestronne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie jednym z najbardziej pożądanych adresów.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł115 m² 16 521,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serce katowic - centrum miasta piękny apartament do sprzedaży Prezentowana nieruchomość znajduję się na 3 pietrze w 4 piętrowej kamienicy, zadbanej i bardzo estetycznej, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł96 m² 3 114,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Częściowo wyremontowane, przestronne poddasze w odrestaurowanej kamienicy! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 49,70m2 (licząc.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Morsk

Morsk,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł3 691 m² 298,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna na sprzedaż | świecie Szukasz gruntu w lokalizacji, która ma realny potencjał wzrostu? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Na sprzedaż działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł178,59 m² 6 943,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy dom parterowy - Miroszowice, ul. Rumiankowa Nowocześnie wykończony dom o pow. użytkowej 115,34 m 2 + garaż 24,31 m 2 + kotłownia 3,06 m 2 , działka 10 ar. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 625 000 zł163 m² 9 969,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Ptak nieruchomości 30 lat doświadczenia w branży nieruchomości. - wyjątkowy Dom w sąsiedztwie Jeziora Kierskiego - Oferta, na którą warto spojrzeć! Działka o pow. 1223 m2.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 890 m² 219,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka dla inwestora lub osoby prywatnej marzącej o budowie domu, pensjonatu, domków letniskowych czy miejsca do życia i pracy w otoczeniu natury! Zaledwie 200m od jeziora Skarsino,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Kamienica z duszą. Przestrzeń z historią. Adres z potencjałem. W samym sercu Gorzowa czeka na Państwa nieruchomość, która nie jest kolejnym mieszkaniem na sprzedaż. To przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie ok. 41 m z garażem i loggią ul. Zwycięska, wrocław Na wynajem komfortowe mieszkanie 41 m , świeżo po remoncie, położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 232 zł45,41 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jako partner Inwestora oferujemy do sprzedaży 2 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 45,41 m2, z miejscem postojowym w cenie od 60 000 zł. Apartament: mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu komfortowego, w pełni funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 42 m , zlokalizowanego przy ul. Jeleniogórskiej we Wrocławiu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 169 498 zł99,11 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 99,11 m , usytuowane na parterze nowo wybudowanego budynku w Piastowie, tuż przy granicy z warszawskim Ursusem. Bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²147 m² 11 025 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal biurowy 147 m.kw. w Centrum Warszawy ( 5 pokoi + recepcja). Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy. (300 m.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł36,40 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż mieszkanie ze świetnym widokiem przy ul. Daszyńskiego we Wrocławiu 15.05.26 DZIEŃ OTWARTY Otoczenie nieruchomości: Otoczenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł989 m² 242,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Wisła Mała, gmina Pszczyna, województwo Śląskie. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 989m 2 , położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 516 m² 105,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Krystian stańczyk Agent prowadzący   **na sprzedaż działka budowlana Bestwina, powiat bielski** Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze **1796/16** położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł23 m² 104,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowa kawalerka w Jelitkowie - 2 minuty od plaży! Wolna od zaraz! Zapraszamy do przytulnej, nowocześnie urządzonej kawalerki tuż przy plaży w Jelitkowie - jednej z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł57,30 m² 12 129 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w klimatycznej kamienicy - Stare Podgórze, zabłocie, ul. Zaułek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 57,30 m, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²280 m² 12 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni łącznej 280 m2 znajdujący się w nowoczesnym biurowcu zlokalizowanym we wschodniej części opolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

23 940 €5 320 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nieruchomość komercyjna (hala produkcyjno-magazynowa) w powiecie wielickim, w odległości 30 km.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł70,50 m² 8 085,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 70 m - komfort jak w domu Na sprzedaż wyjątkowe, bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 2 piętrze w kameralnym, czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł997 m² 89,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa z wydaną prawomocną decyzją o Warunkach Zabudowy na budowę budynków mieszkalnego jednorodzinnego oraz budynku gospodarczego. Nieruchomość gruntowa o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł1 403 m² 312,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 14 arów, położona w spokojnej i zielonej części Koźmic Wielkich, w gminie Wieliczka. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł33 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie Na świętopełka! Polecam dwupokojowe mieszkanie na ul. Świętopełka o powierzchni 33m2. Lokal usytuowany jest w wieżowcu na dziesiątym piętrze, z przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 510 m² 79,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w pobliżu lasu objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Okolica wyjątkowo cicha i spokojna, teren.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł35,05 m² 13 380,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie po remoncie | Gdynia Leszczynki Wyjątkowa propozycja dla osób, które szukają świeżo wykończonego, kompaktowego mieszkania w świetnie skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł37,31 m² 3 993,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania powierzchni użytkowej 33,77 m 2 usytuowanego na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł151 m² 4 304,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 410 m²

Twoje Pośrednictwo Nieruchomości tpn przedstawia dom położony w przepięknej okolicy w sąsiedztwie lasu. Dom o powierzchni 151m2 w skład którego wchodzą: cztery pokoje w tym.