Nieruchomości

238 595 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

716 760 zł59,73 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

61,51 zł/m²48,77 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokali na wynajem w miejscowości Prażmów. Nowy budynek usługowy daje możliwość aranżacji lokalu wg własnych potrzeb. Do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł76,74 m² 67,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie z dwiema sypialniami zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Browar Lubicz, w sąsiedztwie Rynku Głównego. Mieszkanie pomimo lokalizacji w ścisłym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

331 840 zł39,04 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na III piętrze z windą i loggią. Symbol Mieszkania - bm14 Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 39,04 m2, loggia 8,31 m2 Do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bytom Rozbark ul. Królowej Jadwigi 50 m2 / 3 pok + balkon! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego i przestronnego, 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 150 m² 146,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja. zapraszamy na inne oferty. Górki na granicy z Dębe Wielkie to spokojna, zielona okolica z rozwiniętą podstawową infrastrukturą: komfortowa szkoła i przedszkole, boisko,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł15 700 m² 17,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa, szeroka działka pod piękną posiadłość całoroczną lub letniskową pośród drzew, na skraju lasu w Oblasach, kilkaset metrów od Wisły. 1,57 hektara spokoju i ciszy zaledwie 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł58,94 m² 37,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| do wynajęcia mieszkanie, o powierzchni 58,94 m 2 , zlokalizowane na 2-im piętrze 2-piętrowego budynku. Mieszkanie świeżo po kapitalnym remoncie (pierwszy lokator), umeblowane. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 136 200 zł59,80 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:27/41

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W rzeszowie realizowana jest wyjątkowa inwestycja deweloperska. Powstaje zespół dwóch budynków. Niższy 18-piętrowy budynek N oraz wyższy 41-piętrowy budynek W. Jego wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

41 000 zł687 m² 59,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nieruchomość na warszawskiej Saskiej Kępie w otoczeniu rezydencji i ambasad. Wyjątkowy obiekt, który doskonale nadaje się zarówno na rezydencję jak i na biuro. Willa posiada piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 580 zł72,47 m² 12 413,14 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł57 m² 14 894,74 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie w Prosper House oferta godna polecenia! Przedmiotem sprzedaży jest ustawne, rozkładowe mieszkanie o pow. 57m2, usytuowane na 11 piętrze w 15 piętrowym bloku w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł86,33 m² 10 656,78 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dream House Brokers prezentuje prestiżowe mieszkanie z 26 m2 tarasem - Panorama, rzeszów Są nieruchomości, które po prostu się ogląda. I są takie, w których chce się zamieszkać od.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł151,10 m² 5 817,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestrzeń, która daje wolność. Dom dla osób, które nie mieszczą się w schemacie. To miejsce powstało nie z myślą o standardowym mieszkaniu, ale o życiu, które potrzebuje.

Szczegóły ogłoszenia

178 605 zł1 323 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Nowy kompleks działek w zielonych Pisarzowicach koło Kamiennej Góry! Otoczenie nieruchomości: pisarzowice to wieś w gminie Kamienna Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 622 m² 307,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość składa się z dwóch działek. Na działkach trzy małe budynki : - drewniany dom mieszkalny o powierzchni 51m2. -.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł54,18 m² 12 089,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane blisko Centrum Szczecina. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w nowoczesnym budynku z 2019 r. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

2 448 000 zł200 m² 12 240 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Oferta sprzedaży wyjątkowego lokalu W odrestaurowanym pałacu - szczecin Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Na sprzedaż unikatowy lokal o prestiżowym charakterze , położony.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł197 m² 3 020,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:761 m²

Dom Z lokalem usługowym tarnów mościce spokojna okolica Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w urokliwej i cichej dzielnicy Tarnowa Mościcach, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

88,71 zł/m²62 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 62 m2 położony w centrum Legionowa, przy ulicy równoległej do ul.Piłsudskiego. Dogodna i znana lokalizacja. Powierzchnia typu open space z zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł220 m² 1 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:108 m²

Jeśli szukasz domu w centrum miasta, który możesz dopasować do własnych potrzeb lub wykorzystać inwestycyjnie ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość przy ul. Zaułek Ciasny 27 w Ornecie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł49,55 m² 10 070,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy na prezentację przestronnego dwupokojowego lokalu o powierzchni 49,55 m , położonego na popularnym Warszewie. Mieszkanie jest słoneczne, ciepłe i bardzo funkcjonalne, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł33,44 m² 23 923,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Ekskluzywne studio w prestiżowej inwestycji Apartamenty Księcia Witolda english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować stylowo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł150,08 m² 5 990,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wszystkie domy W tej inwestycji zarezerwowane! W razie zainteresowania zapraszam do konraktu telefonicznego. Nowe domy wkrótce! atrakcyjna zabudowa bliźniacza W gorzowie / obręb chwalęcice.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł97,80 m² 11 860,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Unikalna lokalizacja: stara Praga vis a vis Portu Praskiego. Ogrodzone osiedle z wewnętrznym patio i parkingiem. Loggia - miejsce postojowe piwnica Kilka minut spacerem do Stadionu Narodowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł84,40 m² 7 523,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesne, energooszczędne domy w Kiełpinie Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą inwestycją w Kiełpinie projektem, który łączy nowoczesną architekturę, wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł84,60 m² 59,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie w centrum Opola ul Katowicka 39 Luksusowe mieszkanie usytuowane w apartamencie Wiktoria House w centrum Opola. Budynek o ciekawej architekturze usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł3 750 m² 50,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt Alicja Skonieczna tel.   nowa, niższa cena! W swojej ofercie posiadamy działkę w urokliwym miejscu, z zejściem do jeziora. Działka ta położona jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

86 zł/m²185 m² 15 908 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiam atrakcyjną ofertę wynajmu powierzchni biurowej w prestiżowej lokalizacji Centrum Biurowym Krucza przy ul. Kruczej w Warszawie. Szczegóły oferty: lokalizacja: ul. Krucza, warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł/m²1 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu powierzchnie 1,00 m2 w holu budynku dworca pkp w Gorzowie Wielkopolskim z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł140 m² 12 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:895 m²

Na sprzedaż dom parterowy w bardzo dobrej lokalizacji. Blisko szkoła, stacja wkd Grudów, centrum handlowe, centrum miasta a wraz z nim cała infrastruktura handlowo usługowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

4 416 zł276 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W przypadku tej nieruchomości pośrednik nie pobiera prowizji od najemcy. Szukasz idealnego miejsca dla swojej firmy? Wynajmij obiekt zlokalizowany między autostradami A4 i A18, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

161 000 zł2 300 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***okazja***wiele możliwości***działka budowlana*** Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną tuż za pięknym miasteczkiem Sejny w stronę Gib na cudownym Pojezierzu Sejneńskim. Cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł52,88 m² 85,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Księcia Witolda 27 we Wrocławiu - w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych lokalizacji miasta. To miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł153,40 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący o pow. użytkowej 137,09m2 w Nierzwicy Dużej na działce o pow. ok. 1200m2. Garaż jednostanowiskowy w bryle budynku 18m2. Możliwość wykończenia domu pod klucz. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł149,30 m² 3 918 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesny dom wolnostojący na na działce o powierzchni 10 arów, w stanie surowym zamkniętym bez elewacji, położony.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł4 759 m² 67,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Idealna pod dom oraz nieuciążliwą działalność Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 4 759 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

43,98 zł/m²50,02 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gabinet lekarski lub usług beauty + parking! zadzwoń:   lub   lub   Pamiętaj, że współpracując z naszym biurem House La Bell działającym na terenie południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 552 zł37,89 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł93 m² 6 989,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Na sprzedaż: nietypowa nieruchomość lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym z działkami, brzesko, ul. Kopernika Na sprzedaż nieruchomość położona w Brzesku przy ul. Kopernika lokal.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 308 m² 48,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę budowlaną położoną przy ulicy Zachodniej w Gorzowie Wlkp., obręb Siedlice. Łączna powierzchnia działki 3.308 m2 objęta planem zagospodarowania przestrzennego.