Nieruchomości

239 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

215 000 zł33,25 m² 6 466,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Miłość jest jak mieszkanie. W mieszkaniu zaś należy korzystać ze wszystkiego, niczego nie zakrywać, ani nie chronić. Żyje naprawdę tylko ten, kto na dobre zamieszkał w miłości.

Szczegóły ogłoszenia

15 970 zł6 885 m² 2,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Adres: ul. Gustawa Morcinka, szklarska Poręba Powierzchnia gruntu: 6 885 m Grunt: dz. ewid. nr 645 obręb 0005 miasta Szklarska Poręba Cena: 2,32 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł3 500 m² 256,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

| do sprzedania ładnie położona działka, usytuowana w bardzo zacisznym i spokojnym miejscu w miejscowości Brzyczyna. Nieruchomość stanowi działka o powierzchni około 35 a, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 000 zł156,16 m² 7 556,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej lokalizacji, otoczony zielenią. Nieruchomość ma powierzchnię około 156 m i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

44,95 zł/m²556,14 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

700 m | wolne od zaraz | odnowiony budynek | silne zaplecze mieszkaniowe w sąsiedztwie Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia użytkowa o łącznej powierzchni około 700 m , przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł77,70 m² 8 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:166 m²

= = zamień mieszkanie W bloku na lokal Z ogródkiem W willi miejskiej = = = = = = kupujący nie płaci 2 % podatku pcc oraz prowizji = = = = = = pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup.

Szczegóły ogłoszenia

186 850 zł1 010 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Greentown Nieruchomości pośredniczy w sprzedaży czterech atrakcyjnych działek budowlanych, położonych w spokojnej i zielonej dzielnicy Ochla w Zielonej Górze. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł63 m² 9 984,13 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży: przestronne, funkcjonalne, zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m2 z balkonem typu loggia. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kaszowo

Kaszowo,dolnośląskie

146 305 zł1 009 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane pod Miliczem! Kaszowo! Dolina Baryczy! Na sprzedaż oferuje Państwu działki budowlane w miejscowości Kaszowo, gmina Milicz. I. Informacje podstawowe: 1. Numery i powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 900 zł210 m² 12 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, wybudowany według projektu Jupiter 2, położony na przestronnej, pięknie zalesionej działce o powierzchni 1500 m. Nieruchomość zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł196 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Spektakularny, blisko 200-metrowy penthouse z dwoma ogromnymi tarasami na warszawskim Mokotowie. Wyjątkowy, zaprojektowany z bezkompromisową dbałością o detale apartament na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł147 m² 8 496,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiamy do sprzedaży 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 145m2. Posadowiony na działce 700m2 Budynek będzie oddany do użytkowania w Stanie Deweloperskim. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł39,22 m² 30,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotowy lokal mieszkalny składa się z pokoju dziennego, kuchni , łazienki z W.C. oraz przedpokoju o łącznej powierzchni użytkowej ok. 39,22m2. Pomieszczenia są przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 000 zł143,50 m² 15 672,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 833 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Reguły, o powierzchni użytkowej 144 m2, znajdujący się na dużej działce o powierzchni 1833 m2. Atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

92 755 zł1 427 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o pow. 1427 m2 w Świętajnie przy ul. Grunwaldzkiej. Działka jest płaska i ma nieregularne kształty. Media: kanalizacja, wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł120 m² 6 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:611 m²

Oferta Sprzedaży Nieruchomości - Dom Wolnostojący w Rzeszowie Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż klimatyczny, wolnostojący dom zlokalizowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

55 zł/m²100 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokalu zlokalizowanego na Jakubskim Przedmieściu. Lokal o usługowo-handlowy o powierzchni 100m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł100 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż luksusowy apartament w samym sercu Wrocławia Rynek, 100 m , 5 pokoi, balkon. Wyjątkowa oferta dla osób ceniących prestiż, przestrzeń i najwyższy standard życia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł285 m² 2 561,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:675 m²

Rodzinna oaza z możliwością inwestycji - Bielsko-Biała, ul. Akacjowa Pow. całkowita: ok. 285 m Pow. użytkowa: ok. 190 m Działka: 673 m Dom idealny dla rodziny, która potrzebuje.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2 pokojowe mieszkanie w południowej części Krakowa - Ruczaj! Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 38m2 zlokalizowane na III piętrze apartamentowca przy ul. Piltza.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł87,89 m² 96,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowy Penthouse 4 pokojowy apartament w Centrum Gdańska - 87,89 m2 Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu apartamentu w nowo powstałej inwestycji "scala" w śródmieściu Gdańska. - zupełnie.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł500 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Nowoczesne Centrum Handlowo-Usługowe oferta wynajmu powierzchni Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu powierzchni w nowoczesnym centrum handlowo-usługowym,.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na salon fryzjerski, barber, beauty, biuro. Genialna lokalizacja z możliwością zainstalowania widocznej z ul.Wyszyńskiego i Kamiennej reklamy oraz parkingu przy wejściu do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 365 zł65,85 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż nr oferty sldoc8945 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 65,85 m2 ilość pokoi: 4 piętro: i Komórka lokatorska- 7500 zł Przedstawiamy Państwu nową inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

404 000 zł1 947 m² 207,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Duża działka w dobrej lokalizacji o powierzchni 1947m2 w Prądkach w gminie Białe Błota wśród nowo powstających domków jednorodzinnych. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł295 000 m² 5,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 29,50 ha, położony w miejscowości Wilkowo, gmina Węgorzewo, powiat węgorzewski. Nieruchomość składa się z trzech areałów o orientacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 179 000 zł132,12 m² 8 923,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:570 m²

Ostatni wolny dom! Dom posiada pozwolenie na użytkowanie! Do sprzedania funkcjonalny i przestronny dom wolnostojący w miejscowości Łuczyce , gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Dom o pow. podłóg.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł89,75 m² 14 206,13 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 89,75 mkw, zlokalizowane przy ulicy Grochowskiej w budynku z 2005 roku. To propozycja dla osób ceniących komfort, świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł10 095 m² 118,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży widokowej działki budowlanej - Międzyrzecze Dolne Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 10 095 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł160 m² 8 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Marzysz o przestronnym, wygodnym domu, w którym znajdziesz miejsce nie tylko dla całej rodziny, ale także dla swojej pracy, pasji i relaksu? Ta nieruchomość spełni wszystkie te potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

1 222 200 zł2 037 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka budowlana w prestiżowej dzielnicy Niemcz. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 2037 mkw., położoną w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł91,20 m² 7 664,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio " ( Oferta na Wyłączność! ). Nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą. - 3 duże Pokoje - duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł300 m² 3 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:783 m²

Budynek mieszkalny w Świeradowie Zdroju Przedstawiam Państwu ofertę nieruchomości położonej u podnóża Stogu Izerskiego. Stąd to tylko 950m do nowej wieży widokowej Sky Walk, 2,5 km do.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł140 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:615 m²

Dom w Radunicy - przestrzeń, spokój i bliskość Gdańska Szukasz domu, który połączysz z własną wizją wykończenia, a jednocześnie chcesz mieszkać blisko miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

3 002 000 zł16 192 m² 185,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zarząd powiatu szczecineckiego informuje że w siedzibie Starostwa Powiatowego w Szczecinku przy ul. Warcisława IV 16, na stronie internetowej oraz w Biuletynie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

[english below] Oferujemy państwu mieszkanie na parterze o powierzchni 27m2 w prestiżowej inwestycji Steam Park II. Nieruchomość: kawalerka znajduje się na parterze pięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł126 m² 5 397 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:697 m²

Piętrowy dom o powierzchni użytkowej 126m2, całkowicie podpiwniczony, ze strychem, bryła kostki. Wybudowany w 1982r z suporreksu i cegły, z zewnątrz otynkowany, dach kopertowy.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 396 m² 121,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka budowlana o powierzchni 1396 m2 przy ulicy Paprociowej w Nowej Wsi Wielkiej, blisko sklepu Biedronka, na osiedlu domów jednorodzinnych, tuż przy drodze krajowej dk25,.

Szczegóły ogłoszenia

230 840 zł796 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w pobliżu Kanału Noteckiego o powierzchni 796 m 2. Dla działki wystawiono o wz. Działka posiada dostęp do drogi publicznej. Media w drodze. Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł891 m² 168,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!oferta dostępna tylko U nas! 0% - Szukasz działki w spokojnym miejscu, ale z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta w miejscowości Podgórze przy ul. Spokojnej to idealna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

15 €/m²247,21 m² 3 708 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia od zaraz wyremontowana powierzchnia biurowa 2 przystanki od Dworca Głównego. Przeszklone witryny oraz widok na panoramę Krakowa zapewniają niepowtarzalne miejsce na Twój biznes. Budynek.