Nieruchomości

239 037 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12,90 €/m²186 m² 2 399 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal w biurowcu klasy A: - powierzchnia 186 m na piątym piętrze - biuro składa się z 4 pomieszczeń - sala szkoleniowa, biuro w open space i dwa gabinety wydzielone.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł12 244 m² 261,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niniejszym przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w Kielcach, przy ul. Hubalczyków. Przedmiotowa nieruchomość składa się z 2 działek gruntu, będących.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł72,22 m² 10 731,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy wyjątkową, trzykondygnacyjną nieruchomość z obszernym tarasem w Rumi, które oferuje pełne udogodnienia. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł36,99 m² 18 897 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji lindego Noho w krakowskich Bronowicach. To propozycja dla osób, które oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł2 249 m² 1,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

! oferta dostępna tylko W naszym biurze! Do wynajęcia atrakcyjna działka usługowa o pow. 22,49 ara zlokalizowana w miejscowości Węgrzce , gm. Zielonki - nieopodal ewidencyjnej granicy m.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł457 m² 1 170,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 457 m2 ( nr działki 13/35 ) przy ulicy Hallera w Poznaniu. Działka nadaje się pod : - własne biura i magazyny - warsztat samochodowy -.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł45,73 m² 16 160 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie o dużych, ustawnych pokojach z balkonem w świetnej lokalizacji. Budynek: - z lat 70-ych, jednak niezwykły po perfekcyjnych remontach, - doskonale docieplony, - po remontach.

Szczegóły ogłoszenia

236 000 zł4 100 m² 57,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W ofercie parcela położona w miejscowości Okocim gm.Brzesko. Wielkości 41 arów z czego ok.13 arów zadrzewione, kształt nieregularny, Szerokość frontu działki to 55m .Wjazd na parcele.

Szczegóły ogłoszenia

105 500 zł1 055 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Nienawiszcz. Teren objęty decyzją o warunkach zabudowy- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł33 m² 84,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i dobrze zlokalizowane mieszkanie o powierzchni ok. 32 m , położone w nowoczesnym budynku przy ul. Pszennej w samym sercu Gdańska. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

893 000 zł47,31 m² 18 875,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do generalnego remontu zlokalizowane na krakowskim Kazimierzu.Prezentowana nieruchomość powierzchni 47.31 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł61,31 m² 8 970,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,31 m z balkonem 5 m i piwnicą 4 m (z oknem), położone na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku z 1991 roku - bez windy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 414 m² 70,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**do podanych cen należy doliczyć 23% vat*** Przedstawiamy Państwu ciekawie położone działki w Krypnie Kościelnym. Świetny dojazd z Białegostoku -35 min i Knyszyna- 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Opole

Opole,opolskie

2 200 000 zł210 m² 10 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 210 m2 wraz z budynkami usługowo magazynowymi o powierzchni użytkowej ok. 455 m2 w Opolu - Grudzice na działce o pow. 1439 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł451 m² 709,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w najbardziej zielonej części Łodzi na prestiżowych Rogach. Kluczowe parametry: powierzchnia: 451 m optymalna pod budowę nowoczesnego domu. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

69,12 zł/m²68 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokale handlowo biurowe o różnej powierzchni z możliwością scalania położone w kompleksie handlowym. Dysponujemy lokalami zarówno na parterze jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 780 zł36,36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 36,36 m2 położone na pierwszym piętrze/ii w Elizówce z szybkim dojazdem do Lublina. Na nieruchomość składają się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł66,70 m² 13 418 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na wysokim parterze w świetnej lokalizacji na dzielnicy żabianka przy ulicy Subisława 23. Świetny rozkład- wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 785 m² 134,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż kameralnie położoną działkę budowlaną przy al. Wojska Polskiego. Działka nr 35/12, obręb 4. Woda i prąd w drodze wewnętrznej. Działki objęte Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł39 m² 37,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowy bytom kawalerka do wynajęcia Mieszkanie o powierzchni użytkowej 39 m2 położone na II piętrze w dwupiętrowym budynku w Rudzie Śląskiej - Nowym Bytomiu. Częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł92 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

W ofercie biura Estaton prezentujemy, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 92,20 m2, zlokalizowane przy ulicy Nowosądeckiej w Rzeszowie, na osiedlu Franciszka Kotuli. Lokalizacja: spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

536 200 zł35,99 m² 14 898,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona przy Bulwarach Szczecińskich, w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Szczecina. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł246 m² 8 455,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

*** ekskluzywny dom wolnostojący *** *** os.JAROSZÓWKA *** *** PIĘKNY OGRÓD *** Polecamy wyjątkowy dom wolnostojący z 2004 roku , zlokalizowany blisko centrum miasta na os.Jaroszówka.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł274 m² 5 839 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż posesję w Gm. Bogoria miejscowość Kiełczyna. Pięknie zlokalizowana posiadłość na dużej działce 5100m2 otoczona luźną zabudową oraz zielenią tj.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł32,53 m² 17 983,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego o powierzchni 32,53 m2, znajdującego się przy ul. Klemensa Janickiego na poznańskich Jeżycach, w nowej inwestycji- wieża Jeżyce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 275 000 zł120,23 m² 10 604,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru bez pcc bez prowizji Szukasz miejsca z dala od centrum, ale wciąż z wygodnym dojazdem do miasta? To mieszkanie zostało stworzone właśnie dla Ciebie! Budynki typu "zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł58 m² 5 672,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na spokojnym os. Piaski To idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę życia miejskiego. Powierzchnia 58 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

891 259 zł86,53 m² 10 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży lokal handlowo- usługowy. Lokal o powierzchni 86,53 m2, usytuowany w Częstochowie przy ul. Łódzkiej. Oferta! 0% kup bez.

Szczegóły ogłoszenia

16,77 zł/m²238,50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o pow. 238,50 m 2 na parterze dwupiętrowej kamienicy przy ul. Iłżeckiej w Ostrowcu Św. Lokal do adptacji pod działalność. Usytuowany jest w głębi budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, cześć! Nowoczesna i klimaryczna przestrzeń do życia i relaksu na osiedlu Develia - Ceglana Park. Oferta tylko w estatestreet. Nie zamieszkałe wcześniej! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem- tylko U nas Lokalizacja: legnica, ul. Desantowa Powierzchnia: 53,14 m2 Pokoje: 2 Piętro: IV z windą największe zalety! Nowoczesne budownictwo Całkiem nowy apartament o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 040 zł71,20 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł46 m² 7 717,39 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2 pokoje | 46 m | balkon | Widzew Wschód | 2 piętro | 370 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 2. piętrze w wieżowcu na Widzewie Wschodzie.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł55,42 m² 8 210,03 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po remoncie ul. Pawia , Lubin Cena 455 tys Mieszkanie o pow. 54,1 m 2 , położone na 6 piętrze w budynku z windą. Przed budynkiem duży, bezpłatny parking. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 470 m² 149,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy urokliwą ustawną działkę budowlano-usługową. Media: woda, , gaz i kanalizacja 40m , Prąd w działce. Dojazd do nieruchomości drogą gminną. Wymiary działki : 23mx63m Teren.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł54,60 m² 8 516,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Okazja: 3 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze W bloku Z niskimi kosztami eksploatacyjnymi. Mieszkanie jak nowe, po generalnym remoncie. Na sprzedaż 3 pokojowe ładne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

987 468 zł69,54 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż o powierzchni 69,54 m2 przy ul.Sosnowickiej w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł53,16 m² 20 504,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,16 m2 , położone na parterze kameralnego budynku przy ul. Teodorowicza w Miasteczku Wilanów. Standard osiedla Staranny dobór.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł3 006 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Brzezno zlokalizowanej na granicy gminy Kaźmierz oraz gminy Tarnowo Podgórne. Uwaga: jest możliwość zakupu także wydzielonych.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł55,74 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w pięknym mieszkaniu na osiedlu Korczak. To trzypokojowe mieszkanie na wynajem może być Twoje. 1. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na parterze, w bloku przy ul. Korczak.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł230,80 m² 5 849,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyjątkowy dom w Gdyni- wielkim Kacku! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej dzielnicy Gdyni - Wielkim Kacku. Okolica oferuje doskonałą.