Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

830 000 zł90,85 m² 9 135,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej/skrajny szereg/, położonego w urokliwej dzielnicy Gliwic - Ostropa. Miejsce to gwarantuje spokojną.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł294,60 m² 7 128,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: klimatyzacja, ogród zimowy, ogród, podwójny garaż, strych, teren ogrodzony, brama na pilota; w pobliżu: las, sklepy; rozkład: korzystny układ, słoneczne; standard mieszkania: do.

Szczegóły ogłoszenia

633 000 zł37 m² 17 108,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Klinach (ul. Borkowska). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł34,08 m² 20 510,56 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Agencja westate Gdańsk z przyjemnością prezentuje atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż, położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Letnica w Gdańsku. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 640 zł42,36 m² 13 400,38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie wolne mieszkanie w inwestycji, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, miejsce w garażu, komórka, balkon. Ekspozycja południowo-zachodnia. Możliwość utworzenia 3 pokoi. Przedstawiam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł49,90 m² 4 188,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe | 49,9 m | 3. piętro | kamienica. Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie do remontu, idealne dla osób szukających nieruchomości do własnej aranżacji lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł70 m² 4 842,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, II piętro, duży potencjał aranżacyjny, nisko ul. Sandomierska Biuro nieruchomości Domino oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł53 m² 11 698,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie W doskonałej lokalizacji W pięknej kamienicy wszystkie instalacje wymienione , łazienka I kuchnia po remoncie , balkon! księgą wieczysta , 2 prywatne piwnice ,.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 129 m² 78,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż, działka, kompleks działek pod lasem, gmina Sieroszewice, okolice Ostrowa Wielkopolskiego. *Zapraszam* Ostatnie działki na sprzedaż* Do sprzedaży ostatnie działki powstałe z podziału,.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 600 m2. Lokalizacja Działka położona w Pogrzymiu, zaledwie 7km od Maszewa i 11 km od Goleniowa. Świetna lokalizacja , bliskość Maszewa ze szkołami,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł53 600 m² 4,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w m. Brzozowa, gmina Krzeszyce, powiat Sulęciński. Nieruchomość niezabudowana o pow. 5,36 ha. Klasa ziemi rv, rvi. Przy nieruchomości zlokalizowane są domy.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł52 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie osiedle westerplatte - dąbrowa tarnowska! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47,66m + 4m piwnica , zlokalizowane na osiedlu Westerplatte w Dąbrowie Tarnowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł69 m² 3 029 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości własny kąt Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku. Lokal mieszkalny położony przy ulicy Jeziornej 5b na 1 piętrze w 2 kondygnacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 091 m² 100,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona we wsi Koźlice oddalonej o 7 km od Zgorzelca o powierzchni 1091 m 2. Teren płaski, kształt regularny zbliżony do prostokąta, w otoczeniu pól.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 000 zł39,57 m² 11 524 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, w którym: -są duże, panoramiczne okna, zapewniające dużą ilość światła -salon ma 20 metrów, zmieścisz w nim sofę, stół i dalej zostaje przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny dom z ogrodem - komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m , położony w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł48,53 m² 5 130,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealne miejsce dla osób, które cenią ciszę, zieleń i komfort codziennego życia mieszkanie przy ul. Karskiego to rzadko dostępna oferta w tej części Rybnika. Na sprzedaż: - 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł35,30 m² 9 773,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,3 m , położone przy ul. Matejki we Wrocławiu - w ścisłym centrum miasta. Lokal idealny jako inwestycja pod wynajem, dla.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł851 m² 180,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, w których codzienność zwalnia tempo - ale dostęp do większych miast pozostaje w zasięgu kilkunastu minut. Takie właśnie są Prusice - kameralna, dobrze zorganizowana.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 350 m² 162,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka pod zabudowę mieszkalną i mieszkalno - usługową pod Luzinem objęta planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 117 000 zł320 m² 3 490,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:769 m²

Mega promocja 1 117 000 złotych Takie obniżki nie zdarzają się często! Jeśli planowałeś zakup domu właśnie teraz jest najlepszy moment, żeby działać. Szukasz przestronnego domu dla swojej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł61,01 m² 13 604,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, dwustronne, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,01 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Oliwa). W jego.

Szczegóły ogłoszenia

62,63 zł/m²190 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo usługowy przystosowany pod gastronomię na Kazimierzu! Lokal: -dwupoziomowy -powierzchnia 190 m2 -witryny od głównej ulicy -wentylacja mechaniczna -dwie łazienki Koszt najmu: -11 900 pln +.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Uwaga! Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajmu bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni około 40m2, na trzecim piętrze w niskim bloku z domofonem w dzielnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 214 m² 196,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna o powierzchni 12 arów, położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Bieńkowice, gmina Dobczyce. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł920 m² 445,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 920 m | Sadków k. Wrocławia | Media w drodze. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 920 m położona w miejscowości Sadków, gmina Kąty Wrocławskie,.

Szczegóły ogłoszenia

14 990 zł200 m² 74,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Avenue Estate prezentuje magazyn o powierzchni 200 m po generalnym remoncie zakończonym w lipcu 2025 roku w doskonałej lokalizacji na Wawrze, z możliwością rozszerzenia najmu do.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł3 000 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż niezabudowana działka gruntu O pow. 3000m2 heliodorowo, gm. Szamocin Tytułem oferty są 2 dwie działki o łącznej powierzchni 3 000m2 położone przy głównej ulicy. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł5 842 m² 34,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania siedlisko w gminie Michałowo na dużej działce 5842m2. Nieruchomość położona ok. 32km od Białegostoku ,6 km od Michałowa 5 min od Puszczy Knyszyńskiej. Dojazd droga gminną.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł40 449 m² 24,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu działkę w miejscowości Bydlino w gminie Redzikowo. Działka położona przy drodze utwardzonej. Lokalizacja: - bydlino - Między Słupskiem a Ustką - Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł61,43 m² 16 262 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Funkcjonalne mieszkanie położone tuż przy nowej stacji metra Lazurowa, na ogrodzonym i chronionym osiedlu z 2002 roku, z szybkim wyjazdem na trasę S8. Obecny układ to 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 354 m² 162,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka budowlana o łącznej powierzchni 1354m2, położona przy drodze gminnej, w odległości 1,3km od Jeziora Mucharskiego. Działka położona wśród zabudowy jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

452 000 zł62 m² 7 290,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zachęcam Państwa do zakupu mieszkania z ogródkiem w Gowarzewie L O K A L I Z A C J A Gowarzewo to niewielka wieś położona w województwie wielkopolskim,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł58,64 m² 10 214,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji! 3 Pokoje | 58,64 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   na wynajem garaż 38M2 Oferujemy Państwu garaże o powierzchniach około 38m2. Obiekty można.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

69 000 zł16 m² 4 312,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro Bonus Nieruchomości Olsztyn prezentuje na sprzedaż garaż o powierzchni 16m2. Pierwszy szereg za ogrodzeniem szkoły chemicznej. Istnieje możliwość podłączenia prądu. Garaż czysty, suchy,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowo-gabinetowa w nowej ale już znanej lokalizacji, dzielnica Gdańsk Kokoszki, położona zaledwie kilak minut od Obwodnicy Trójmiasta i kilkanaście minut od.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł31 m² 13 870,97 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka po remoncie świetna lokalizacja i pełna infrastruktura! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m , usytuowane na trzecim piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

40,37 zł/m²86,69 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal usługowo-handlowy usytuowany w budynku dworca po modernizacji pkp Chełm przy ul. Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł250,45 m² 28 748,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:13

 

Rok budowy:1920

Piętro kamienicy złożone Z 5 apartamentów W sercu sopotu Cicha ulica w sercu Sopotu Dolnego | Po remoncie | Zabytkowa kamienica | 5 w pełni wyposażonych apartamentów ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

6 358 €1 987 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferujemy do wynajęcia nowoczesną halę magazynową, idealną dla firm logistycznych, produkcyjnych oraz dystrybucyjnych. Obiekt znajduje się we Wrocławiu przy ul. Targowej 2, z doskonałym dostępem.