Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

850 000 zł132 m² 6 439,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną prezentację jednego z czterech dostępnych domów w malowniczej miejscowości zlokalizowanej ok. 10 km od Sejn, niedaleko granicy polsko-litewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł25,81 m² 21 890,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 25,81 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska-Brzeźno przy ulicy Dworskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł64 m² 14 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,5 m , z ogromnym, prywatnym tarasem o powierzchni 77 m . To przestrzeń idealna dla osób, które chcą łączyć komfort miejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Grunwald do wynajęcia 39m2, mieszkanie 1 pokojowe umeblowane na iiip w budynku z cegły. Łazienka z w c wykończona nowoczesną glazurą z kabiną prysznicową Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

81,82 zł/m²55 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia parterowy budynek usługowo-handlowy z podpiwniczeniem, położony w gęsto zaludnionej części miasta. Lokal wymaga remontu. Ogrzewanie elektryczne. Cena najmu: 4500 zł plus opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu ładne mieszkanie 3 pokojowe w Trzebiatowie. Lokal położony jest w bloku 2 klatkowym na 3 piętrze. Mieszkanko jest rozkładowe, liczy sobie 53,88 m2. W skład lokalu wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł551,91 m² 5 435,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kobyłka - sprzedam nieruchomość inwestycyjną W Kobyłce koło Warszawy (powiat wołomiński) jest do sprzedania nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym. Powierzchnia kształtnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-12

800 000 zł95 m² 8 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:144 m²

Nowo powstałe Osiedle Życzliwe - wychodzi naprzeciw Twoim najśmielszym oczekiwaniom! Oferujemy lokale mieszkalne w powstającej inwestycji składającej się z trzech domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55 m² 8 163,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Doskonała propozycja pod wynajem I dla rodziny - zapraszamy na bezpłatną prezentację Przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze 4-piętrowego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 004 m² 89,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Mościska, w gminie Brzuze. Działka idealnie nadaje się pod budowę wymarzonego domu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 zł14 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem 1 pokój 14m2 Katowice Centrum. Oferujemy Państwu pokój do wynajęcia, znajdujący się w komfortowym mieszkaniu o powierzchni 76m2 zlokalizowanym na parterze przy ulicy Drzymały.

Szczegóły ogłoszenia

244 890 zł907 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w Kielcach, na osiedlu Zalesie (ul. Przegony). To miejsce łączy świetną lokalizację w mieście z ciszą i bliskością natury - do lasu.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł60,48 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| bardzo atrakcyjny 3 pokojowy apartament zlokalizowany w samym centrum miasta z bardzo eleganckim wyposażeniem i miejscem postojowym w cenie najmu. Lokalizacja - apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

633 000 zł1 055 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka budowlana -borkowo Łostowickie! lokalizacja Nieruchomość położona w Borkowie to gwarancja dobrego dojazdu nie tylko do Gdańska ale także Sopotu, gdyni, pruszcza Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł1 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polkowice, plac do wynajęcia, ogrodzony, utwardzony, legnicka, 2 000 zł miesięcznie. Plac o powierzchni 1000 m2 - 3000 m2 w Polkowicach, do wykorzystania jako np. teren pod parking dla aut.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł116 m² 7 327,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka o powierzchni 120m2, z garażem bryle budynku. Dom został zbudowany z solidnych materiałów, z myślą o funkcjonalności i wygodzie użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²12,20 m² 183 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do wynajęcia pomieszczenie nr 11 na parterze w budynku Dworca w m. Sątopy Samulewo o pow.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł53,46 m² 6 546,95 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 53,46 m , położone w doskonałej lokalizacji - tuż przy terenach rekreacyjnych Lewityn w Pabianicach. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²370 m² 18 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Pomieszczenie do wynajęcia w centrum Olsztyna. Powierzchnia 370m2. Położone na parterze, w bardzo dobrym standardzie, idealnie nadaje się na prowadzenie działalności. Łazienki dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 zł200 m² 41,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mint Property prezentuje na wynajem luksusowy dom położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych. Dom bliźniak, po generalnym remoncie w 2012 roku z materiałów najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 000 m² 29,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka rolna usytuowana w malowniczej lokalizacji w Mironicach. Działka o powierzchni 3000 m2 położona tuż przy lesie. Cicha i spokojna okolica pozwalająca.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł73 m² 6 575,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie w dzielnicy Cieplice, jelenia Góra. Lokal o powierzchni 73m (użytkowe 63 m ) usytuowany jest na 2. piętrze kamienicy, w której niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł893 m² 260,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować Państwu działkę położoną w Jaworznie w dzielnicy Byczyna. Działka położona przy ul. Abstorskich. Działka o powierzchni 828 m2 + 65 m2 działka drogowa -.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 067 m² 270,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1067 m2. Teren jest prawie płaski, aktualnie nieogrodzony. Działka ma kształt kwadratu o wymiarach ok. 35m x 30m. Dojazd do niej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży lokal mieszkalny usytuowany z Łapach na doskonałym pierwszym piętrze w bloku wielorodzinnym przy ulicy Piaskowej 2C. Mieszkanie dwustronne, środkowe, o powierzchni 48,51mkw, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł130,94 m² 6 721 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:449 m²

Z przyjemnością prezentujemy przestronny, 5-pokojowy dom w stanie deweloperskim podwyższonym. Jeśli szukasz spokojnego miejsca do życia ta alternatywa jest dla Ciebie. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł255 m² 6 270,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

gmin Chrząstowice - lędziny ul Słoneczna. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości domu wolnostojącego w odległości 3 km od Opola, 8km od centrum miasta. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł230 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 321 m²

Nowoczesny funkcjonalny i wygodny dom dla rodziny. Nieruchomość położona jest w Bolestraszycach, w pobliżu przedszkole, szkoła, kościół oraz sklepy. Dojazd do centrum Przemyśla.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł138 m² 11 586,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:58 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment na kameralnym osiedlu Wawer Las w Warszawie, ul. Wał Miedzeszyński 574. Dom w stanie deweloperskim, gotowy do aranżacji według własnych potrzeb. Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²95 m² 6 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

95m2 do Wynajęcia w Nowoczesnym Budynku | Warszawa Włochy Oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 95m2, usytuowany w nowoczesnym biurowcu nieopodal ulicy Łopuszańskiej. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł34,67 m² 11 796,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Rabat 30.000 zł Nowa cena: 409.000 zł Jedyna sztuka na Inwestytcji! OGŁOSZENIE SPRZEDAŻY 2 POKOJOWEGO MIESZKANIA W STANIE DEWELOPERSKIM PREMIUM BRAK PCC | BRAK PROWIZJI | BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł666 m² 674,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w górach? Ta wyjątkowa oferta jest właśnie dla Ciebie! Unikalna działka w okolicy! Zlokalizowana zaledwie 50 metrów od punktu widokowego krucze skały, ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 840 zł41,80 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

306 500 zł36,96 m² 8 292 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja w spokojnej, zielonej części Starogardu Gdańskiego Oferujemy Państwu unikalną okazję zakupu nieruchomości w jednym z ostatnich wolnych miejsc pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł67,86 m² 9 563,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania słoneczne, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,86m2, zlokalizowane przy ul. Sąsiedzkiej w Niepołomicach ( Przyjazna Park ). Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł81,44 m² 7 969,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokal D-2 Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą -kończymy drugi etap naszej nowej inwestycji. Forma Futura to nowoczesne, a zarazem kameralne osiedle położone na północnych obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł56 m² 6 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży małego domku o powierzchni 56m2 zlokalizowanego w Suchej. Nieruchomość częściowo przeszła remont: - nowe okna pcv - nowa instalacja elektryczna -.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:9/26

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem luksusowy apartament o powierzchni 45 m , zlokalizowany na 9. piętrze w prestiżowym kompleksie przy ul. Zabrskiej 15. Lokal wykończony w wysokim standardzie, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł98,60 m² 10 395,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikalnego mieszkania w urokliwej kamienicy w ścisłym Centrum Poznania przy ul. Łąkowej. W 2021 roku kamienica została generalnie.

Szczegóły ogłoszenia

381 000 zł88,32 m² 4 313,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Do sprzedaży oferujemy Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w niezwykle cichej i zielonej części wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto, przy jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł60,84 m² 7 380,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w domu dwu lokalowym w stanie deweloperskim, w centrum miejscowości Sychowo, obok węzła S6! 0% prowizji od Kupującego, 0% podatku pcc! Kolejna inwestycja wybudowana.