Nieruchomości

238 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

195 000 zł3 119 m² 62,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gruszów. Trzy działki pod zabudowę w trakcie procedury uzyskania decyzji o warunkach zabudowy dla każdej z działek na budowę budynku mieszkalnego i budynku garażowo-gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł25 399 m² 70,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kolejna nietuzinkowa działka! Duża (25399m2), położona dość wysoko na stoku nieruchomość. Gwarantuje piękny widok - słońce, góry i las, a także ciszę i spokój. Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 471 zł68,33 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja 38 mieszkań w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, rzeszów, ul. Św. Marcina opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 68,33m2+ balkon - piętro: pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 880 m² 34,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje na sprzedaż 12 działek budowlanych objętych mpzp każda ok. 1 880 m2! Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł209,06 m² 3 008,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 681 m²

Przestronny,funkcjonalny dom-gotowy do zamieszkania i adaptacji! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej 209,06 m2, położony na działce o powierzchni 2681 m2.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł205 m² 1 707,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie położone w spokojnej, malowniczej wsi - idealne dla osób ceniących ciszę, naturę i komfort życia z dala od miejskiego zgiełku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

334 999 zł48,10 m² 6 964,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Bugaj w Pabianicach. Najważniejsze informacje: 2 ustawne pokoje osobna, jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł917,25 m² 3 816 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:425 m²

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy w samym Centrum miasta. Obiekt z windą po kapitalnym remoncie. Składa się z 12 lokali w tym:.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

41 zł/m²134 m² 5 494 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Olsztyn, ul. Lubelska. Kompleks biurowy 134 m2 na parterze. Posiadamy w swojej ofercie wynajmu samodzielny kompleks biurowy położony w budynku handlowo-biurowym o powierzchni 134 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 169 m² 75,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka nad rzeką - Dębnica Kaszubska | 3090 mkw | wz Na sprzedaż piękna działka budowlana o łącznej powierzchni 3090 mkw, składająca się z dwóch numerów ewidencyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

19,50 zł/m²400 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na wynajem 3 lokale użytkowe o łącznej pow. ok. 400 m w centrum Chodzieży idealne na handel, usługi i magazyn! Oferujemy na wynajem przestronne lokale użytkowe o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w bardzo przyjaznym sąsiedztwie - w pobliżu liczne tereny zielone (m.in. Park Kleciński), ścieżki piesze i rowerowe. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł7 050 m² 11,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| do sprzedania nieruchomość budowlano-rolna położona w miejscowości Kossowa (gm. Brzeźnica). Na nieruchomość o powierzchni ok. 70,5 a składa się teren budowlano - usługowy (mu).

Szczegóły ogłoszenia

25,74 zł/m²136 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zachęcam do zapoznania się z ofertą najmu lokalu mogącego zaspokajać oczekiwania z zakresu działalności cateringowej, handlowej, biurowej bądź świadczenia usług w oparciu.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł75 m² 8 533,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jarosław, ul. Konfederacka, osiedle "widokowe tarasy" wybudowane w 2018 roku. Duży, słoneczny, bardzo przytulny, elegancki 2 pokojowy apartament z obszernym balkonem o powierzchni 75 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł66,65 m² 6 736,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przedsprzedaż - funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie (66,65m2) z ogrodem 100m2. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 66,65m2 - parter z ogrodem : 100m2 - dogodna lokalizacja - ul.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł1 429 m² 58,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki z możliwością zabudowy jednorodzinnej, przestrzeń, cisza, w sąsiedztwie lasu Działki położone przy gminnej drodze w Węgiersku , gminie Golub-Dobrzyń, o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

731 627 zł43,81 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament 43,81 m | 2 Pokoje | Balkon 3,38 m | 1 piętro Wawer | Salon na Wschód | 0% pcc | Bez Prowizji Apartament w sercu Wawra idealnie łączy miejską wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedania działkę budowlaną w Cieplicach Śląskich Zdrój , okolice ulicy Łabskiej na dom jednorodzinny. Media przy działce do podłączenia we własnym zakresie

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł78,31 m² 13 408,25 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura onhouse wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,31 m . Nieruchomość znajduje się na parterze nowoczesnego budynku z windą z 2021 roku, przy ul. Św. Kingi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł154,11 m² 8 370,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Najważniejsze atuty inwestycji: 13 domów w zabudowie bliźniaczej z pełną infrastrukturą osiedlowąfunkcjonalne, przemyślane układy pomieszczeńtermin odbioru I kwartał 2026.

Szczegóły ogłoszenia

11 724 zł5 862 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do wynajęcia teren położony wzdłuż torów kolejowych przy linii nr 62 na trasie Sosnowiec - Tunel. Teren usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 440 000 zł142,40 m² 10 112,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

Oferta bezpośrednia od dewelopera. Kupujący zwolniony z podatku 2% pcc - zakup na rynku pierwotnym. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, całoroczny dom wolnostojący w standardzie premium.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, położone na 2 piętrze w bloku 3 piętrowym.Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł3 300 m² 148,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 33 ar Boguchwała objęta mpzp Wyłącznie w naszym biurze posiadamy ofertę sprzedaży dużej działki budowlanej w Boguchwale. Działka o łącznej powierzchni 33 ar.

Szczegóły ogłoszenia

868 999 zł130 m² 6 684,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:740 m²

Domów wolnostojących w Józefowie jest coraz mniej. Parterowych - praktycznie się już nie buduje. Dziś w tej okolicy powstają głównie bliźniaki i domy piętrowe. Dlatego taka.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł49 m² 8 755 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Centrum Krakowskich Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie po remoncie. Dzięki wysokości pomieszczeń aż 2,90 m, mieszkanie wydaje się znacznie większe.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł5 760 m² 520,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu doskonały teren inwestycyjny przygotowany do rozpoczęcia budowy budynku z apartamentami. Działka budowlana o powierzchni 5760m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł105,01 m² 23 712,03 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Polecam Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament 4-pokojowy o powierzchni aż 105 m2 usytuowany na 12. piętrze z panoramicznym widokiem na Wrocław! nieruchomość ma 105 m2 I składa się.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł915 m² 512,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 915 m , położoną w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Kokoszki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 351 zł61,82 m² 10 892,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biura nieruchomości! Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 61,82 m , położony w nowoczesnej inwestycji. Lokal w stanie deweloperskim idealny do aranżacji według własnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 411 m² 622,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone w Truskawiu (obręb 0025), objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - symbol 2mn. Działki: 549/6 - 1 153 m 550/6 - 1 031 m 549/5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 308 088 zł134,28 m² 9 741,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowy domu w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim o powierzchni 134,28 m2 z 14 arową działką. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 092 240 zł133,20 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:317 m²

Nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim 133 m , 2 poziomy, funkcjonalny układ. Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł67 m² 7 910,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej i poszukiwanej części Cieplic- na osiedlu XX- lecia. Atutem tej nieruchomości jest bez wątpienia.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł2 717 m² 99,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam Państwu działkę w cichej i spokojnej okolicy z dala od ruchliwej ulicy. Nieruchomość znajduję się w Nagodzicach blisko granicy z Czechami, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł44,18 m² 11 521,05 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż klimatyczny loft w Loftach u Scheiblera - Łódź, ul. Tymienieckiego Zamieszkaj w jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc w Łodzi! Lofty u Scheiblera to.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 350 m² 177,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicze działki budowlane w miejscowości Słubica Dobra gm. Żabia Wola powiat grodziski. Odległość od trasy S8 to zaledwie kilka minut samochodem, co ważne trasy nie słychać na.