Nieruchomości

239 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

679 000 zł52,04 m² 13 047,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowocześnie urządzony, wolnostojący dom parterowy. Nieruchomość znajduje się na nowym osiedlu domków parterowych. Lokal składa się z: > salonu połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

34,65 zł/m²101 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy do wynajmu lokal handlowo- usługowy o powierzchni 101m2. w dobrej lokalizacji miasta. Cena najmu wynosi 3500zł. plus media 412zł (w tym zaliczka na poczet zimnej wody i ścieków).

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł103 m² 22 320,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

999 990 zł2 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Konstancin-Jeziorna | działka | 2000 m2 | sprzedaż | 999 900 zł Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną ( również dwulokalową ). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

109 900 zł483 m² 227,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Rezerwacja! rezerwacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej o powierzchni 1169 m2 zabudowanej budynkiem do przebudowy lub rozbiórki Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł2 500 m² 102 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 30 arów, położona w miejscowości Zawoja, na południowym stoku z widokiem na pasmo Policy. Dojazd drogą gminną utwardzoną, łagodnie wznoszącą się nad.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł55 m² 7 254,55 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Katowice Centrum ul. Strzelecka - 3 pokoje / 55m + balkon / Park Kościuszki świetna lokalizacja! idealne pod wynajem! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Skandawa

Skandawa,warmińsko-mazurskie

7,50 zł/m²89,70 m² 673 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia na II piętrze w nieczynnym Dworcu w miejscowości Skandawa (dz. 281, obr. Skandawa). Łączna powierzchnia pomieszczeń wynosi 89,70 m2. Istnieje możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł2 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana we wsi trzebcz koło polkowic. Działka o powierzchni 25 arów, składająca się z 2 działek 8/2 i 8/4 z bezpośrednim dojazdem z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł55 m² 9 998,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Grand Estates pragnie przedstawić Państwu nieruchomość znajdującą się przy ulicy Jana Kochanowskiego 59a - Wrzeszcz. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 55,10 m2, składa się z 1 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł56,40 m² 4 326,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe położone na ostatnim piętrze w bloku po termomodernizacji, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście -.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł88 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

O% - najemca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa wynajmujący! Dwa bezczynszowe mieszkania dla pracowników o powierzchni 88m 2 , położone w ścisłym centrum nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł37,50 m² 6 586,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Osoba do kontaktu: barbara Piowczyk tel.   oferta zarezerwowana Oferta na wyłączność. Przedmiotem oferty sprzedaży jest klimatyczne mieszkanie położone na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł7 141 m² 59,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Eastate prezentuje Państwu trzy działki przemysłowe przeznaczone pod zabudowę produkcyjno-usługową, położone w miejscowości Wicko, 10km od Łeby. Lokalizacja: wicko (woj. pomorskie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł800 m² 873,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia : 800 m2 Cena : 699 000 zł Nr ewid.: 1687/14, 1687/8 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 22 X 37.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 726 m² 133,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 1726 m2 w malowniczej miejscowości Rakoszyce, w gminie Środa Śląska. Opis nieruchomości: - teren objęty jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

875 420 zł3 367 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 3367m2 położonej w Banino (gm. Żukowo). Teren objęty jest mpzp, symbol mn11, który przewiduje w tym rejonie zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Duża powierzchnia biurowa na wynajem z osobnym parkingiem. Duże możliwości aranżacyjne - open space lub osobne pokoje. Pełne okablowanie, ochrona, winda towarowa do dyspozycji. Wszystko nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł138 m² 4 123,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w Rzeszowie, dzielnica Budziwój. Oferowana nieruchomość o pow. użytkowej 121 m2 + garaż, położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł30 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy 30 m - Pyskowice, rynek (pod arkadami) Cena: 180 000 zł do negocjacji Lokalizacja: pyskowice, rynek - ścisłe centrum miasta, pod arkadami Powierzchnia: 30 m Opis.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł4 227 m² 212,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana nad jeziorem z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne lub pensjonatowe w mieście Chełmża przy ulicy Turystycznej położona przy jeziorze Chełmżyńskim. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Gronowo,kujawsko-pomorskie

295 000 zł92,17 m² 3 200,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

! tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie w domu wielorodzinnym w Gronowie pod Toruniem. Lokal o powierzchni użytkowej 92 m (w tym 37 m pomieszczeń przynależnych). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²220 m² 18 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy na wynajem - 220 m | parter | nowe osiedle | ul. Nałęczowska 16 Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 220 m , zlokalizowany na parterze nowej inwestycji przy.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 400 m² 70,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 1400 m2 i wymiarach (wydzielana z większej całości), położona na terenach niezalewowych miejscowości Huta Podgórna, gm. Somianka.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł37 m² 10 135,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? To mieszkanie o powierzchni 37 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku na os. Sady - spełni Twoje oczekiwania. Komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł195,70 m² 11 236,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 027 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom przy lesie - Prawiedniki k. Lublina | pow. 181 m | 20 arów działki | garaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia funkcjonalny budynek wolnostojący położony w miejscowości Ostrów koło Przemyśla. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy głównej trasie relacji Przemyśl Dynów Rzeszów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł136 m² 5 661,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Lokalizacja: stargard - Osiedle Pyrzyckie. Nowa inwestycja deweloperska - mieszkania w zwartej zabudowie. Powierzchnia całkowita ok. 136 m.kw. , pow.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 298 m² 99,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1298 m 2 , usytuowaną w Rokitkach, gmina Chojnów. Nieruchomość o dogodnym regularnym, płaskim kształcie, usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł7 020 m² 85,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szukasz pomysłu na lokatę kapitału - działka objęta planem Działka położona w prężnie rozwijającej się miejscowości w gminie Klembów za nowo powstającym osiedlem jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 375 zł58,81 m² 10 871,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Kopernika 16 to miejsce jakiego do tej pory nie było. Prestiżowe osiedle zlokalizowane w sercu miasta, tuż przy centrum. W otoczeniu sklepów, przystanków i innych punktów niezbędnych do.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł60,25 m² 18 257,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Gotowy biznes najem krótkoterminowy 2 lokale wysoka rentowność Opis nieruchomości: na sprzedaż pakiet inwestycyjny obejmujący dwa apartamenty zlokalizowane w ścisłym centrum Krakowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Wyobraź sobie miejsce, do którego naprawdę chce się wracać spokojne, zielone, a jednocześnie świetnie skomunikowane. Właśnie takie jest to 46-metrowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł70 m² 5 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:26 000 m²

Zapraszam pod Zwoleń, do pobliskiego Lucina. To tu do sprzedania są dwie duże, rolne działki oraz dom wraz z budynkami gospodarczymi. Dom Dom to trzyizbowa nieruchomość w stanie do większego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka inwestycyjna budowlana o pow. około 20 arów ( do wydzielenia), zlokalizowana w miejscowości Balice gm. Zabierzów. Działka lekko nachylona, położona w I linii.

Szczegóły ogłoszenia

1 128 120 zł4 029 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ładna, perspektywiczna działka- właściciele wystąpili o zmianę w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego i o wz. :link do strony.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł440 m² 6 477,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom 440m 2 na własnej działce 1700m 2 w Piasecznie. Cisza, zieleń, dobra infrastruktura. Trzy kondygnacje naziemne. Salon, kuchnia z jadalnią, 11 sypialni, trzy łazienki, dwie toalety, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł4 800 m² 8,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o pow. 4800 m2 zlokalizowana w dolinie Noteci z dojazdem z drogi gruntowej (droga asfaltowa oraz najbliższe zabudowania w odległości ok. 850 m).

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł204 m² 6 857,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:531 m²

Piękny dom w spokojnej okolicy Dom położony jest na spokojnym i bardzo bezpiecznym osiedlu. Otoczony zielonym ogrodem, który oddziela posesję od sąsiadów, zapewniając prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł91,28 m² 7 778,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:440 m²

* * * tylko W naszym biurze * * * greathouse Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż dom Wilga D6 znajdujący się w nowo powstającym osiedlu domów leśny raj. Osiedle Leśny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł155,60 m² 2 410,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 065 m²

Zapraszam do zakupu piętrowego wolnostojącego domu o powierzchni użytkowej 155,6 m2 posadowionego na działce o pow. 5065m2 w miejscowości Bubel Łukowiska. Dom w stanie surowym.