Nieruchomości

239 021 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 750 000 zł220 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 010 m²

Sprzedam dom wolnostojący o pow. około 220 m2 usytuowany na działce pow. 2010 m2 w miejscowości Szałe pod Kaliszem. Dom parterowy z poddaszem użytkowym z 2017 roku murowany.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł1 190 m² 326 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opiekun Oferty Magdalena Kowalczuk Tel.   Serdecznie polecam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o pow. 1 190 mkw. w miejscowości Żurawiniec, graniczącą.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł1 800 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt nowo wybudowany w bardzo wysokim standardzie wysokość hali 6 m.Wjazd do hali z 2 stron. Posiada plac manewrowy wybrukowany. Możliwość dowolnej aranżacji hali. Hala nie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł525 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy państwu przedwojenną wille zlokalizowaną w warszawskich Włochach. Nieruchomość została wybudowana w 1920r i znajduje się działce o powierzchni 1300m2 Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²225 m² 2 475 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal położony w centrum Gdyni, w eleganckim biurowcu. Nieruchomość usytuowana w jednym z najlepszych punktów miasta, w sąsiedztwie pełnej infrastruktury miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł89 m² 17 977,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 89 m z prywatnym ogródkiem, położone przy ul. Zdzisława Przebindowskiego w Krakowie (wzgórza.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł35,85 m² 18 661,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

2 pokoje / 36 M / 1 piętro / jasne wnętrze / galeria krakowska / dworzec główny/ krótki najem / komórka lokatorska / kamienica kto może zamieszkać Mieszkanie jest idealne dla singla, pary, osób.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł82 m² 10 609,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Oferta sprzedaży mieszkania ursynów (zielony) Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 034,96 m² 4 347,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 012 m²

Obiekt hotelu z restauracją ale też świetne miejsce do przebudowania na główną siedzibę firmy lub gabinety lekarskie. Nieruchomość zabudowana dwoma budynkami, do tej pory funkcjonującymi jako.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł61,70 m² 15 867,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie w mieszkaniu położonym w Gdańsku na Zaspie, przy ul. Ciołkowskiego. Kluczowe atuty 3 pokoje 61,70 m z czytelnym podziałem na.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł9 900 m² 7,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka rolna zlokalizowana w miejscowości Marysin gm. Kotuń pow. siedlecki. W skład nieruchomości wchodzą cztery odrębne działki o łącznej pow. 0,99 ha.

Szczegóły ogłoszenia

672 750 zł1 495 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta z klauzulą wyłączności. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1495 m2, położona w miejscowości Gruszczyn (gm.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł44 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż apartament obok Parku Zdrojowego składający się z dwóch wyposażonych pokoi, łazienki i ogrodu : salon posiada : duży narożnik wypoczynkowy, duże łóżko 2-osobowe, stoliki.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż słoneczne i bardzo funkcjonalne mieszkanie, o powierzchni 60 m2, położone w spokojnej i zielonej części Rumi, przy ul. Pomorskiej. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²109 m² 4 687 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 109 m2. Lokal znajduje się na II piętrze, II-piętrowego budynku biurowo-magazynowego na Kowalach, w Gdańsku przy samej obwodnicy, która zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²161,05 m² 17 716 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal usługowo-handlowy o powierzchni 161 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Granaria przy ul. Chmielnej, na terenie Wyspa Spichrzów w Gdańsk. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

2 543 000 zł8 479 m² 299,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO sprzedaży: działka o powierzchni 8.479m 2 kształt regularny zbliżony do kwadratu -pełna własność obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego produkcja, magazyny , usługi maksymalna.

Szczegóły ogłoszenia

631 375 zł50,51 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie oddane w 2025 roku, zlokalizowane na spokojnym, kameralnym osiedlu zabudowy 4-lokalowej na wrocławskiej Lipie Piotrowskiej. To idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł76,58 m² 16 962,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szukasz przestrzeni, która zachwyca od pierwszego kroku? Takim miejscem z pewnością jest wyjątkowe mieszkanie w Kamienicy, w sercu prestiżowych Krzyków. Wysokie na 3,7 metra wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł46,33 m² 5 806,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 45m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 048 zł42,94 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z tarasem Symbol mieszkania B4 Powierzchnia 42,94 m2, piętro - Parter 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. Taras 10,54.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł40,70 m² 7 174,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na duży balkon, sypialnia, osobna kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł30 159 m² 84,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane 99 oraz 100/1 1mn/u - idealna pod dom lub inwestycję usługową! Lokalizacja: pieczyska gm. Chynów, ok 30 km od Warszawy Oferujemy atrakcyjną działkę o przeznaczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lutry

Lutry,warmińsko-mazurskie

166 000 zł8 337 m² 19,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę w Lutrach, położoną bezpośrednio przy drodze krajowej nr.57. Działka ma regularny kształt oraz równy teren. Działka znajduję się w pobliżu malowniczego.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł70 m² 3 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:570 m²

Na sprzedaż oferujemy przytulny dom o powierzchni ok. 70 m , położony na działce o powierzchni 570 m w otoczeniu zieleni i spokoju. Nieruchomość znajduje się na ogrodach.

Szczegóły ogłoszenia

98 394 zł3 174 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 3174 m , położona w malowniczej i spokojnej okolicy. Działka posiada pozwolenie na budowę stawu, co daje możliwość stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł89 m² 9 944 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 89 m, położone w samym sercu Łodzi, przy ul. Narutowicza. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze zrewitalizowanej kamienicy wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 754 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 150m2 , położonego w miejscowości Lubicz (66-500), w województwie lubuskim. W skrócie:.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł56 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż ustawne M4 o powierzchni ok. 56 m , położone w jednej z najbardziej praktycznych lokalizacji w Żorach - osiedle Powstańców Śląskich. Drugie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł2 086 m² 1,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem działka o powierzchni 2089 m2, płaska, w kształcie zbliżonym do trójkąta, położona Gdańsk- kokoszki. Nieruchomość położona przy głównej drodze, w sąsiedztwie hale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 381 561 zł70,13 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zachowana frontowa ściana budynku zabytkowej kamienicy, za którą powstają całkiem nowe, wyjątkowe, unikatowe apartamenty z segmentu premium. Bez prowizji i podatku pcc! Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł46 m² 21 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż komfortowy, rozkładowy, funkcjonalny i wygodny, 3 pokojowy apartament obecnie funkcjonujący jako mieszkanie na wynajem. Lokal mierzy łącznie 46 m2. Składa się z: - 2 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

3 000 000 zł50 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren świetnie pasujący na spokojne osiedle domów jednorodzinnych - położony praktycznie jako jedno z osiedli Bydgoszczy. - szybki dojazd do centrum i komplet mediów. - znacząco niższa cena.

Szczegóły ogłoszenia

37 656 zł3 138 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka, położona blisko jeziora Małe Pławno( 10 m) w miejscowości Zieleniewo , gmina Bierzwnik, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie .W pobliżu działki lasy.

Szczegóły ogłoszenia

444 568 zł36,44 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Z tarasem! Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 36,44 mkw usytuowane na parterze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²48,04 m² 2 162 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel.   Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2023 roku. Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł15 368 m² 129,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej o powierzchni 1,5 ha, zlokalizowanej w miejscowości Bystra w Gminie Pruszcz Gdański. Nieruchomość.