Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 000 056 zł88 m² 11 364,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczna dwupokojowa nieruchomość w zabudowie szeregowej 88 m2 z ogródkiem, tarasem i garażem na 2 miejsca postojowe - Bezrzecze Przedstawimy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł82,30 m² 8 493,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - przestronne mieszkanie II kondygnacyjne, 3-pokojowe, powierzchnia całkowita 82,30 m2 -opole- śródmieście. Proponujemy Państwu słoneczne, atrakcyjnie zaaranżowane, dwupoziomowe mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł2 807 m² 85,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz pięknego widokowego miejsca na swój wymarzony dom? A może myślisz o miejscu w którym możesz odpocząć od zgiełku miasta ? Albo po prostu szukasz dobrej lokaty swojego kapitału?.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł66,90 m² 5 156,95 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja | Suwałki, os. Północ Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 66,90 m , położone na 8 piętrze w bloku z windą, z pięknym widokiem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł155 m² 18 709,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1909

Biuro nieruchomości Mint Property prezentuje na sprzedaż 5 pokojowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta.Prezentowana nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

401 400 zł2 007 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Odkryj swoje miejsce na ziemi tam, gdzie szum fal spotyka się ze spokojem natury. Prezentujemy Państwu unikalną nieruchomość, która jest gotowym fundamentem pod realizację marzeń o pięknym domu.

Szczegóły ogłoszenia

32 400 zł1 800 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni 1800 m2. Lokalizacja Łódź Bałuty. Obiekt magazynowo produkcyjny w Łodzi, 18 km od trasy A1. Teren przemysłowy, przeznaczenie obiektu: magazynowanie lub.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz

Ełk,warmińsko-mazurskie

25,71 zł/m²105 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Oferta wynajmu lokalu usługowego - Ełk, ul. Wojska Polskiego Do wynajęcia lokal usługowy o łącznej powierzchni 105 m położony w Ełku przy ul. Wojska Polskiego. Lokal dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł40 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż ciche mieszkanie 2-pokojowe. Umeblowane, gotowe do wprowadzenia od zaraz. W skład jego wchodzą: -salon, -sypialnia, -kuchnia, -łazienka, -przedpokój. Metraż w kw to 39.5m2 ze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Podmiejska

Ełk,warmińsko-mazurskie

690 000 zł820 m² 841,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna pod budowę hali. Ełk, ul. Podmiejska Powierzchnia działki: 820 m Możliwość budowy hali: do 440 m i wysokości do 12 m Lokalizacja: ełk, ul. Podmiejska,.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²30 m² 1 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji! zapytaj O dostępność! Do wynajęcia lokal biurowy usytuowany w Katowicach os. Paderewskiego, przy ul. Granicznej. Budynek monitorowany z recepcją i ochroną, po.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł51,80 m² 11 949,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dwupokojowe mieszkanie 51,8 m2 w bardzo dobrej lokalizacji Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią (istnieje również możliwość wydzielenia tych pomieszczeń), sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł40,60 m² 9 359,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Świetna lokalizacja w Białymstoku, blisko centrum miasta- osiedle Antoniuk ulica Antoniukowska 3 A. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze, w niskim bloku z cegły po.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł69,90 m² 5 708,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie bezczynszowe na sprzedaż ul. Siedlecka 46, sokołów Podlaski Bez prowizji nie pobieram wynagrodzenia od kupującego Na sprzedaż przestronne, wyodrębnione mieszkanie w budynku bliźniaczym.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł284,50 m² 5 268,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 559 m²

Sprzedam obiekt komercyjny 284,5 m2 Jadwisin, zalew Zegrzyński Na sprzedaż dwa połączone budynki o pow. użytkowej 284,5 m2 z działką 1559 m2, z dwoma niezależnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 950 zł39,20 m² 11 299,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! czechów górny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na maj 2026! Wspólnota mieszkaniowa! Najniższe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 652 616 zł87,44 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy, apartament w świetnej lokalizacji! Piękny, kameralny apartament, w poszukiwanej, prestiżowej lokalizacji Wola Justowska! Nowa inwestycja II etap już w sprzedaży! Bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

645 672 zł36 m² 17 935,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament Z dostępem do mariny | inwestycja klasy premium To więcej niż apartament - to prywatny azyl nad wodą i gotowy produkt inwestycyjny w jednej z najbardziej unikalnych.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł2 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! 2 duże działki budowlane położone W miejscowości gronów! niedaleko zgorzelca! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż dwie słoneczne działki budowlane, położone.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł71,60 m² 5 432,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w centrum Malborka ul. Sienkiewicza Podstawowe informacje: lokalizacja: malbork, ul. Sienkiewicza Powierzchnia mieszkania: 71,6 m Piwnica: ok. 3 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł68,90 m² 15 239,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z niezwykłą ofertą przestronnego, jasnego mieszkania w prestiżowej inwestycji Cadena Park. To idealne miejsce dla osób ceniących luksus, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 zł/m²110 m² 110 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| uwaga: zwolnienie z czynszu przez okres 12 miesięcy w zamian za samodzielną adaptację lokalu na potrzeby prowadzonej działalności. Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

114 900 zł999 m² 115,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana nieuzbrojona znajdująca się w pięknym, zielonym zakątku Starych Bogaczowic. Działka znajduje się na nowo budowanym osiedlu domków jednorodzinnych. Wyjątkowy widok.

Szczegóły ogłoszenia

283 470 zł859 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - wilkowice, przy Lesie! Do sprzedania atrakcyjna działka w malowniczej okolicy - Wilkowice w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²40 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowy lokal do wynajęcia o powierzchni 40m2 w Śródmieściu Gdyni w C.H. "Batory". Cena 3000zł netto/mc. W skład lokalu wchodzi pomieszczenie główne i pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

189 200 zł946 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: 9 działek budowlanych z wz Żukowo, ul. Pod Elżbietańską Lokalizacja: żukowo, gmina Żukowo, powiat kartuski, woj. pomorskie Spokojna okolica, bardzo dobra dostępność komunikacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł51,50 m² 8 543,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przytulne 3 pokoje z widokiem na góry Twoja enklawa na Osiedlu Beskidzkim Szukasz miejsca, w którym po pracy odetchniesz pełną piersią, patrząc na szczyty Beskidów? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

444 371 zł41,53 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji, II etap - gotwy Budynek C Lokal nr 38, balkon: 3,84 m, do lokalu przypisana komórka lokatorska o pow. 3,oo m ( koszt dodatkowy: 9,234 zł ) zestawienie oferowanych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

36 zł/m²300 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 600m2 w biurowcu na 1,2 i 3 piętrze od 600 m2. - 300m2 pomieszczenia biurowe wyremontowane mieszczące 11 pokoi cena 30zł netto/m2 plus media.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie

Myki,warmińsko-mazurskie

318 000 zł15 900 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna w Mykach położona bezpośrednio przy drodze powiatowej, naprzeciwko terenu objętego miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Atrakcyjna lokalizacja z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł34,68 m² 17 589,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Przestronna kawalerka przy Fortach Bema. Ustawny pokój dzienny z dwoma oknami, widna kuchnia (aneks), łazienka z wanną oraz przedpokój z dużą garderobą. Możliwość podzielenia na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł948 m² 242,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 948 m2 zlokalizowana w spokojnej i cichej okolicy w miejscowości Bielkowo. Działka posiada wydane warunki zabudowy, co umożliwia szybkie rozpoczęcie.

Szczegóły ogłoszenia

493 000 zł30,60 m² 16 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania z klimatem i ogromnym potencjałem w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie? Prezentujemy ustawne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,6 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

396 090 zł1 467 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu budowlaną działkę w miejscowości - Michałowice - część zachodnia. W okolicy znajdują się domy jednorodzinne. Położenie działki zapewnia spokój, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł81 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

Ogłoszenie dotyczy budynku nr 2 Dębova Park 15 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej pod Słupskiem Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję Dębova Park kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo odmalowane, wyremontowane, narożne, jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m na 1 piętrze, położone w Centrum przy ul. Grochowej 1 w Białymstoku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł196,70 m² 4 550,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Twój dom z ogrodem w Tczewie - przestrzeń dla rodziny i spokój na lata Oferuję Państwu na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 196,7 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Henrykowo, w bezpośrednim sąsiedztwie Białegostoku. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca pod.