Nieruchomości

238 366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 538 460 zł154 000 m² 9,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ziemia rolna - 15,40 ha - Pietrzwałd, gmina Ostróda Na sprzedaż grunt rolny o łącznej powierzchni 15,40 ha, położony w miejscowości Pietrzwałd (gm. Ostróda). W skład.

Szczegóły ogłoszenia

27 060 zł902 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Jedna większa powierzchnia operacyjna: 3 unity/halle (obok siebie) w kompleksie 902 m 150 kw, brama 0 pod tir, posadzka przemysłowa, ogrzewanie, światłowód + biuro na piętrze gotowe do pracy.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł67,12 m² 5 199,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe przestronne mieszkanie, które przeszło gruntowny remont. Idealne dla osób szukających komfortowego miejsca do zamieszkania. Mieszkanie 67,12 m2 Składa się z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł150 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia piętro domu o powierzchni 150m2 na piętrze. Nowy Lokal przystosowany dla grupy osób szukających noclegu. Możliwość wynajmu obcokrajowcom. Wysoki standard wykończenia zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł344,34 m² 8 392,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:363 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż wyjątkowy segment o powierzchni 344 m , położony w jednej z najbardziej cenionych części Mokotowa. Nieruchomość po generalnym remoncie, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 398 m² 142,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Łódzka giełda nieruchomości. Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana o pow. 1398m2 położona w Województwie Łódzkim ,powiat Łódzki wschodni ,gmina Koluszki ,obręb Borowo 1.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł4 600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić działkę z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego- usługowa Działka 4600 m2. Ma wymiary 200 m długości i 20 m szerokości. Zabudowa 90% oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł46,08 m² 23 871,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie położone w klimatycznej, powojennej kamienicy z lat 50. Nieruchomość łączy historyczny urok budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł6 713 m² 178,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż trzy działki przy ul. Toruńskiej w Łęgnowie oferta tylko W naszym biurze Jawa Nieruchomości poleca Państwu unikalną możliwość nabycia działek inwestycyjnych z gwarancją.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł34 m² 20 588,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Radzymińskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł42,81 m² 12 497,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gotowe dwupokojowe mieszkanie przy Parku Żernickim! Prezentuję na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3-piętrze w gotowej, kameralnej inwestycji ivyhouse przy ul. Strachowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 749 900 zł205 m² 8 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom ok. 205m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 205 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł320 m² 12 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:80 510 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Wyjątkowa nieruchomość - duże gospodarstwo o powierzchni 8,51 ha , położone w Jasieniu, zaledwie 10 min. pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł4 500 m² 195,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego łowiska wędkarskiego z domkiem rekreacyjnym w Gortatowie przy ul. Darniowej 40 - właściciel rozważa.

Szczegóły ogłoszenia

369 500 zł48 m² 7 697,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław, ul. Łokietka Na sprzedaż wyjątkowo komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 240 zł63,32 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania deweloperskiego w nowoczesnej inwestycji Carlina Verde w miejscowości Popów (powiat kłobucki). Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia nowe 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 przy ulicy Podpromie w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł19 300 m² 129,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Stare Ratowo, gmina Śniadowo. Na gruncie znajdują się 10 budynków oraz: plac składowy, parking tir oraz plac manewrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

50,19 zł/m²25,90 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Czynsz najmu zawiera wszystkie opłaty eksploatacyjne! Lokal położony w nowoczesnym biurowcu znajdującym się w ścisłym centrum miasta. 2 piętro w 2-piętrowym budynku. Winda. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Zabrze

Zabrze,śląskie

1 819 zł86,60 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:40 m²

Oferuję do wynajęcia dwie małe hale o powierzchni 30m2 i 16,6m2 oraz wiaty o powierzchni 40m2 w Zabrzu. Jedna z wiat blaszana o wysokości 3m. 20m2 ogrodzona z siatki.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł400 m² 3 997,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:288 m²

Polecam do kupna budynek biurowy - segment szeregowca - w doskonałej lokalizacji na poznańskim Grunwaldzie, przy ul. Palacza. Obiekt o powierzchni ok 400 m2, na 4 kondygnacjach, w tym jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo przytulne dwupokojowe mieszkanie w kamienicy bezczynszowej w Mińsku Mazowieckim dla niepalących i bez zwierząt. Na powierzchnię 38m2 składają się: kuchnia w aneksie,.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²28 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Lokale Biurowe do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł89,91 m² 14 447,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:518 m²

Dom z dala od hałasu osiedle Przystań Natura Przystań Natura to miejsce, gdzie naprawdę można odetchnąć od miejskiego zgiełku i poczuć bliskość natury. Zamknięte osiedle położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 640 zł29,46 m² 26 566,19 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Uwaga kupujacy nie płaci prowizji agencji! kupujesz W cenie dewelopera bez podatku pcc Apartament będzie wykończony pod klucz III pakiety wykończenia: bałtyk Wisła Giewont Twoje mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł54,20 m² 2 988,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie w spokojnej miejscowości Białowąs Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,2 m2, usytuowane na parterze niskiego, czterorodzinnego bloku w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

462 000 zł37,20 m² 12 419,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania mieszkanie na parterze w centrum Grodziska Maz. Lokal ma 37,2 m2 - w tym oddzielną sypialnię, salon z aneksem kuchennym i łazienkę z kabiną prysznicową. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł3 000 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przyszłościowa działka - Orzechówka, powiat brzozowski Na sprzedaż działka w kształcie prostokąta o powierzchni 0,30 ha Położona w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł55,84 m² 19 520,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu o powierzchni 55,6 m , położonego na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 955 zł47,18 m² 8 773,95 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | funkcjonalny układ Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Lokal idealnie sprawdzi się dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²120 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 80 m2 położona na 1 piętrze biurowca przy ul. Chrobrego, możliwość dowolnej konfiguracji biur, dostępne różne metraże. Dostępne powierzchnie: 57,5 m 21,75.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł53 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe położone w centrum Swarzędza na osiedlu Czwartaków Lokal w niskim zlokalizowany na II piętrze. Bardzo dogodna lokalizacja, blisko punkty handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł30 m² 96,67 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pok | Komórka | Balkon | Parking | Winda | Białowieska Numer oferty w biurze: 4314/4186/omw budynek I osiedle - ul. Białowieska | Port Popowice (2019) Piętro 5 z 8, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47 m² 11 680,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

ul. Wincentego Stysia Blisko? Wszędzie! Zalet mieszkania w centrum jest wiele, a tak przedstawiają się odległości w naszym przypadku: do Rynku 3,7 km = 11 minut Do Dworca pkp/pks = 2,6 km.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł300 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Nieruchomości Panorama prezentują Państwu dom wolnostojący położony na działce 2500m2 w spokojnej miejscowości Chromiec k. Jeleniej Góry. Dom o powierzchni 300 m2 składa się z: piwnica:.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: blisko komunikacji miejskiej dużo terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa Najmu Okazjonalnego Do wyjęcia od zaraz mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem , położone na 2 piętrze w IV piętrowym bloku bez windy na osiedlu Przylesie. Lokal w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53,10 m² 12 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Żeglugi Wiślanej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2009 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 310 000 zł84,60 m² 15 484,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

1 310 000 zł I Sprzedaż I 4 pokoje 84,60 m2 I Warszawa Praga Pd. I Kamionek I ul. Lubelska/zamoyskiego Przedmiotem sprzedaży jest ciche, przestronne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

11,43 zł/m²70 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Szanowni Państwo Mam przyjemność zaprezentować lokal na wynajem znajdujący się w kompleksie usługowym zlokalizowany na osiedlu Rubinkowo w Toruniu. Lokal może służyć jako przychodnia lub.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł3 300 m² 7,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Las w miejscowości Kocianów - na sprzedaż udziały 1/2 z 33 ar Do sprzedania udziały w dużej działce leśnej, położonej w miejscowości Kocianów w gminie Poniatowa,.