Nieruchomości

238 537 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

519 000 zł172 m² 3 017,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dochód i nieruchomość w jednym działająca piekarnia + dom - gotowy biznes. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcjonujący biznes piekarniczy z częścią mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²374 m² 26 928 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji od Najemcy! Polecam na wynajem pow. biurową zlokalizowaną w "okrąglaku" w centrum Poznania. Okrąglak jeden z najbardziej znanych budynków w Poznaniu. Zabytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł81 m² 86,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu przestronny i widny apartament z 2 sypialniami, położony na drugim piętrze w kameralnej inwestycji na Eko Parku przy ulicy Biały Kamień. W okolicy liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł384 m² 388,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 384 m położona w Radzyniu, w wyjątkowej lokalizacji - pomiędzy jeziorami, w otoczeniu lasu oraz zabudowy rekreacyjnej i całorocznej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

906 975 zł62,19 m² 14 583,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Stelmachów 205 jest to kameralna inwestycja zlokalizowana w Krakowskich Bronowicach. Okolicę ul. Stelmachów charakteryzuje bliskośc terenów zielonych oraz doskonała infrastrukturya.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł540 m² 1 657,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:686 m²

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, klimatycznego domu położonego w spokojnej i prestiżowej części Jarosławia przy ul. Ks. Mieczysława Lisińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł230 m² 6 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z pawilonem przeznaczonym pod działalność gospodarczą niedaleko Świdnicy. Dom o powierzchni całkowitej 230 m 2. Powierzchnia użytkowa 157 m 2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł970 m² 308 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szanowni Państwo, polecam działkę, na której ustanowiono mpzp. Działka o powierzchni 970 m2 leży na terenie oznaczonym w mpzp jako 01 mn. Do działki prowadzi utwardzona droga gminna. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

142 zł/m²52,90 m² 7 512 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

0% prowizji od Najemcy! Prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu narożnego lokalu o powierzchni ~53m2. Nieruchomość zlokalizowana w rozbudowywanym pawilonie handlowym, przy którym.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

36 000 zł2 100 m² 17,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Do wynajęcia obiekt magazynowy z zapleczem socjalno-biurowym o łącznej pow ok. 1900 m2. Pow, magazynowa ok 1900 m2 pow. socjalno-biurowa ok 200 m2 plac utwardzony ok 2500 m2 Magazyn nieogrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 100 m² 40,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana Gorzyce gmina Nowy Żmigród powiat Jasło działka o powierzchni 21 ar, położona w malowniczej okolicy z pięknym widokiem na wzgórza Beskidu Niskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży wyjątkową działkę z zasobów rod- miejsce z klimatem, tworzone z sercem z dbałością o szczegóły i z myślą o komforcie jej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł144,17 m² 7 976,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:456 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w spokojnej i malowniczej okolicy Wołczkowa. Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 900 zł46,67 m² 8 568,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Tarasy Kościuszki budynek A, 39 funkcjonalnych mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych o metrażach od 41,37 do 64,33 m dostępnych na parterze 1, 2 i 3 piętrze. Inwestycja mieszkaniowa Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł893 m² 82,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 893 m2 zlokalizowana Osiedle Poznańskie, gmina Deszczno przy ulicy Skwierzyńskiej, oddalona około 9 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł723,87 m² 1 215,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 893 m²

M.S. Solidne mury z 1910 roku, wzniesione z cegły i granitu, kryją w sobie nowocześnie wykończone wnętrza oraz gotową infrastrukturę dla 14 pracowników, co w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 znajdujące się na VI piętrze w bloku z windą przy ul.Komuny Paryskiej. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych, zamykanych.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł184,60 m² 2 643,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nieruchomość położona w dolinie Bugu w pobliżu ujścia rzeki Liwiec w Centrum Kamieńczyka z dużym Potencjałem do własnej aranżacji idealne miejsce do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł89,95 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

Oferta bez prowizji i podatku pcc Dom w zabudowie szeregowej znajdujący się w dzielnicy Budziwój o powierzchni 89,95 m2 z tarasem oraz ogrodem. Układ pomieszczeń: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł2 442,10 m² 368,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża piękna działka o numerze ewidencyjnym 440/2, przy ulicy Rojnej w Łodzi( adresowo Rąbień) o powierzchni 2442,1 metrów kwadratowych Działka w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł53,10 m² 8 286,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem! Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia z wyjściem na balkon, salon, 2 niezależne sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²396 m² 11 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

*** ogrzewana powierzchnia usługowa *** *** Z windą towarową *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowo-handlowy zlokalizowany w budynku usługowym na osiedlu Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł45,50 m² 14 263,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 45,5m2 na ulicy Conrada w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Lokalizacja: osiedle na ulicy Conrada.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 495 m² 300,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana przy jeziorze Strzelce Krajeńskie lokalizacja: wyjątkowa okazja działka położona w Strzelcach Krajeńskich przy ul. Lipowej, bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Dolnego. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł54,80 m² 6 369 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej, dzielnica Godula o powierzchni 54,80 m2 od zaraz. Bardzo dobry stan do zamieszkania bez większych wkładów finansowych. Drobne poprawki właściciel oferuje we.

Szczegóły ogłoszenia

237 500 zł950 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w pełni uzbrojona w Łukęcinie, 2 kilometry od morza. Działka według planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczone są pod zabudowę mieszkalną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł72 500 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży dwóch działek rolnych położonych w miejscowości Giżyn, w gminie Nowogródek Pomorski, w województwie zachodniopomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł1 200 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana w msc. Jodłówka-Wałki, k. Tarnowa. Powierzchnia działki to 12 arów. Nieruchomość wyróżnia się doskonałą lokalizacją oraz dogodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł106 m² 7 537,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 97,16 m wraz z garażem wolnostojącym, położone na piętrze kameralnego budynku czterolokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²169,35 m² 5 081 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro na wynajem Warszawa Targówek | biuro Targówek Mieszkaniowy | Biura Przy Metrze | Biura Na Targówku | Wynajem Biur Prezentujemy atrakcyjne powierzchnie biurowe na Targówku w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

80,01 zł/m²169,97 m² 13 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Oferta na wyłączność Lokal użytkowy położony na parterze budynku wielorodzinnego w cenionym kompleksie mieszkaniowo - usługowym cityzen Dynamicznie rozwijająca się dzielnica Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

334 515 zł2 307 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko w Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Protasy, w spokojnej i zielonej okolicy, z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²560 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Przedstawiamy ofertę na wynajem parteru w budynku handlowo - usługowego, o powierzchni ok. 500 m2, jednego z segmentów szeregowej zabudowy o charakterze komercyjnym. Obiekt jest.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł48,20 m² 9 958,51 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie 48m2 po generalnym remoncie | balkon | winda | bez barie *budynek przystosowany dla osób starszych lub niepołnosprawnych Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

24,14 zł/m²116 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia świetnie zlokalizowany lokal w sercu Gorzkowic, usytuowany na 1 piętrze przy bardzo uczęszczanej ulicy w otoczeniu licznych sklepów. Oferujemy lokale handlowo-usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł583 m² 4 802,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 147 m²

Prosperujący obiekt turystyczno-hotelowy usytuowany w Nowej Zielonej Górze. Nieruchomość zabudowana budynkiem wolnostojącym, dwukondygnacyjnym w całości podpiwniczonym. Budynek użytkowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 32 m , zlokalizowane w cichej i spokojnej przecznicy z ulicy Limanowskiego. Idealne dla singla lub pary.