Nieruchomości

238 572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

695 000 zł128 m² 5 429,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Nowa inwestycja! domy W zabudowie szeregowej W piekarach śląskich! cicha I spokojna okolica! kupujący nie płaci 2% pcc! Na sprzedaż środkowy dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł2 020 m² 138,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Uwaga: w dniach 13-23 lutego biuro nie będzie czynne / urlop :) Przedmiotem oferty sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną położona w Różankach / gm. Kłodawa. Powierzchnia : 2020.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 716 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o dużym potencjale inwestycyjnym generującą dochód pasywny. Działka oznaczona numerem 54/9, o powierzchni 2 716 m , położona w miejscowości Jordanów.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł40 m² 22 425 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Warszawy - przy ul. Marzycieli. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł42,80 m² 37,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania Na wynajem klimatyczne mieszkanie o powierzchni 42,80 m , położone przy ul. Babina w Kaliszu. Lokal znajduje się na 3. piętrze i składa się z: 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł160 m² 4 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży dużego domu z lat 90 o powierzchni 160m2 usytuowanego na działce z ogrodem o powierzchni 15ar. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł140 m² 53,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

- niewielki budynek użytkowy (ok. 140 mkw) na posesji mieszkalnej właściciela; - parter: powierzchnia magazynowa lub usługowa ok. 60 mkw + biuro 26 mkw, wysokość 3,2 m; - piętro: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

40,14 zł/m²573 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Do wynajęcia od zaraz reprezentacyjny obiekt biurowy o łącznej powierzchni 573 m , położony przy ul. Królowej Jadwigi w Krakowie. Nieruchomość idealna pod siedzibę firmy, kancelarię,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł33,20 m² 5 692,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Idealne pierwsze mieszkanie lub pewna inwestycja kawalerka z balkonem Poręba Szukasz swojego pierwszego mieszkania albo lokalu, który świetnie sprawdzi się pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działki budowlane z mpzp mu - Gniewino Na sprzedaż kompleks 6 działek budowlanych położonych w miejscowości Gniewino, w spokojnej i rozwijającej się okolicy. Nieruchomości objęte.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 536 zł58,88 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dni Otwarte Tarasów Śląskich zapraszamy! Zapraszamy na Dni Otwarte inwestycji Tarasy Śląskie w Chorzowie. To najlepsza okazja, aby zobaczyć inwestycję na własne oczy, porozmawiać.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł3 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren z Planem Miejscowym pod produkcję i usługi. Możliwość wynajmu dodatkowo budynku o powierzchni 150 m2. Pod najem wydzielona jest północna część działki. Przeznaczenie - 001.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł368 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Do sprzedaży udziały w nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkami mieszkaniowo- usługowymi w Centrum Chrzanowa. Całą nieruchomość tworzy zespół budynków handlowo-usługowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł159 m² 15 723,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Opola Nowa Wieś Królewska. Idealna propozycja dla inwestora, rodzin wielopokoleniowych lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

562 716 zł65 m² 8 657,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

232 000 zł4 215 m² 55,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Powierzchnia: 4215 m2 Wymiary: 38 m x 111 m Kształt: prostokąt Teren działki: płaski Ogrodzenie: nieogrodzona Miejsca postojowe: na terenie Dojazd: asfalt Warunki zabudowy: tak To.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł74 m² 21 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Urządzony i wykończony lokal usługowy przy Rondzie Mogilskim na sprzedaż [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 844 m² 596,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka produkcyjno - usługowa o powierzchni 1844 m2. Działka znajduje się w Opolu przy ul. Głogowskiej w strefie przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 zł33 m² 72,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, świeżo po remoncie przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33 m2 przy ul. Bolesława Czerwińskiego na Azorach. Zostań pierwszym Najemcą! Dostępne są również.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Iława,warmińsko-mazurskie

1 850 zł36,03 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Iławie przy ulicy Brata Alberta o powierzchni 36,03 m , usytuowane na drugim piętrze. Lokal zachwyca pięknym widokiem na las, który można podziwiać.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł248,76 m² 8 035,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:5 117 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dochodowa nieruchomość funkcjonująca przez cały rok. Restauracja w pełni umeblowana i wyposażona - gotowa do przyjmowania gości. Parterowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł31 000 m² 124,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży atrakcyjną wielofunkcyjną działkę widoczną z S8. Działka posiada plan zagospodarowania wg ,którego można wybudować na działce zakład przemysłowy ,usługi, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 967 zł42,86 m² 10 591,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartamenty brama do natury to wyjątkowa inwestycja składająca się z dwóch kameralnych apartamentowców zlokalizowana w sąsiedztwie Czarciego Młyna i Izerskiej Łąki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 848 zł35,84 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Białołęki. Zielony dziedziniec z placem zabaw oraz bliskość Wisły zachęcą do relaksu na świeżym powietrzu, sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł80 m² 2 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż urokliwy, tradycyjny dom wolnostojący położony w cichej i spokojnej miejscowości Ułazów (powiat lubaczowski). Ta wyjątkowa nieruchomość to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł41,98 m² 11 886,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (salon z aneksem kuchennym i sypialnia) o powierzchni użytkowej 40,28m. Mieszkanie położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł147,90 m² 5 267,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr H2 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 012 zł377 m² 6 604,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA sprzedaż This offer is also available in English. For more details in English, please do not hesitate to contact me directly obiekt usługowo-magazynowy w centrum Urszulina - gotowy biznes lub.

Szczegóły ogłoszenia

62,77 zł/m²615 m² 38 605 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Powierzchnia biurowa do wynajęcia na Mokotowie - 586 m . Parter. Obiekt: powierzchnia: 586 m , możliwość dostosowania układu do indywidualnych potrzeb najemcy Dobra komunikacja miejska oraz.

Szczegóły ogłoszenia

227 620 zł599 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Z klauzulą wyłączności. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działek budowlanych, o pow. od 598m2 do 969 m2, położonych w miejscowości Siekierki.

Szczegóły ogłoszenia

422 000 zł22,70 m² 18 590,31 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 22,7 m2 na Starej Ochocie przy ulicy Grójeckiej niedaleko Wawelskiej. Mieszkanie do remontu, usytuowane na 2 piętrze w 6-piętowej kamienicy z 1962 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 456 zł20,54 m² 17 646,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł35,80 m² 14 525,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Parter, 2 pokoje, dostępne od zaraz Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35,8m2 zlokalizowane na Klinach - ul. Zaporoska. Lokal usytuowany jest na parterze, niskiego bloku ( 3piętra),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 448 300 zł78,70 m² 18 402,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Bronowice , nowoczesny budynek z udogodnieniami dla mieszańców. . 0 % pcc, 0 % prowizji dla kupującego. Termin oddania do użytku: oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48,07 m² 7 260,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nowość! uwaga! okazja! bezpośrednio od właściciela Przedstawiam Państwu przytulne mieszkanie po całkowitym remoncie w bardzo dobrej lokalizacji w Pieszycach z widokiem na Góry Sowie!.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł68 m² 45,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty Robert Kordowski tel.   Mieszkanie znajduję się przy ulicy Buforowej na Wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie jest na osiedlu zamkniętym. Dobrze skomunikowane z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł61 m² 10 639,34 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe, dwustronne i jasne o bardzo wygodnym rozkładzie. Zapewniony szeroki widok na okolicę oraz wschody i zachody słońca. Ekonomiczny, ale też bardzo praktyczny wybór! -.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł4 230 m² 37,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

ziałka o powierzchni 4230 m kw na terenie płaskim, położona w miejscowości Wojciechowo gm. Wicko, około 20 km od Lęborka, do miejscowości nadmorskich od 16-22 km np Sasino, łeba,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł60 m² 6 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok 60 m2 znajdujący się w miejscowości Brzozowa gm. Secemin. Usytuowany na działce o powierzchni 5000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą wynajmu atrakcyjnego nowo wybudowanego lokalu w stanie deweloperskim, który zlokalizowany jest w Sosnowcu przy ulicy Braci Mieroszewskich 52.

Szczegóły ogłoszenia

149 500 zł957 m² 156,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Kluczowe informacje powierzchnia: 957 m lokalizacja: czarków / Wielowieś cena: 149 500 zł (ok. 156 zł/m ) przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna/bliźniacza + usługi nieuciążliwe Negocjujemy.